[Amical] U Craiova - Zalaegerszeg

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 31 Ian 2008, 17:00

Tocmai ma conversez cu baiatul de la zete.co.nr. Eu i-am spus ca 3-0 de l-a citit pe editie e un banc. Nici el nu ste mai mult decat noi.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 31 Ian 2008, 17:01

S-a terminat 0-0. Am aflat acum
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 31 Ian 2008, 17:01

asterix scrie:Tocmai ma conversez cu baiatul de la zete.co.nr. Eu i-am spus ca 3-0 de l-a citit pe editie e un banc. Nici el nu ste mai mult decat noi.
In ungureste :?: :)(

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 31 Ian 2008, 17:03

drejania scrie:S-a terminat 0-0. Am aflat acum
ei, uite o informatie corecta :-)

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 31 Ian 2008, 17:07

daca e 0-0 nu ma intereseaza ce s-a jucat...e clar....

doar echipa aliniata ne mai trebuie :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 31 Ian 2008, 17:10

E bine ca nu luaram bataie, meciul urmator sigur batem. :cool:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 31 Ian 2008, 18:01

inca o performanta notabila din era mititelu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 31 Ian 2008, 18:47

e clara treaba

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 31 Ian 2008, 19:01

ma enerveaza faza asta cu reporterii. de cand e miti nu se mai duce nimeni cu Stiinta in cantonamente si astia daca vor pot sa scrie pe site-ul lor orice prostie ca noi o luam de buna. si in meciul cu austiecii, poate au bagat de la ei, cine sa-i detecteze. asta nu e un lucru bun deloc, parerea mea. cu cat "iubesc" eu gds-ul chiar recunosc faptul ca as vrea un comentariu live si de la ei, asa mai subiectiv(k pt ozzy :)( ) oricum, e de cacao, murea miti daca lua un jurnalist in plus sa-l plimbe prin turcia?sa-l ia de la fanatik k am vazut k se intelege cu bulangiul ala de horia(acum cred ca ai nostri o dau cu ungurii la pace nici noi sa scriem ca am dominat copios, nici ei ca suntem o echipa modesta, cam de nivelul lor :-D )
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

ozzy

Mesaj de ozzy » 31 Ian 2008, 19:03

Nu vreau sa fiu subiectiv :)( , ca ti-as spune eu de ce nu se duce nimeni de la GDS cu echipa

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 31 Ian 2008, 19:16

ozzy scrie:Nu vreau sa fiu subiectiv :)( , ca ti-as spune eu de ce nu se duce nimeni de la GDS cu echipa
lasa-ma sa ghicesc; la primul comentariu aiurea l-ar alerga astia(mitu) mai mult k pe fotbalisti, si astia de la gds sunt prosti si n-au si ei un maratonist in redactie :)( ar trebui sa caute la expresul de sud, dar ala ar trebui sa fie maratonist,expert in auto-aparare si cu asigurarea de viata facuta. lasand gluma la o parte faptul ca avem o singura sursa de "dez"informare nu e bene deloc(e k in timpul comunistilor)
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Dan

Mesaj de Dan » 31 Ian 2008, 19:27

Guardiola scrie:
ozzy scrie:Nu vreau sa fiu subiectiv :)( , ca ti-as spune eu de ce nu se duce nimeni de la GDS cu echipa
lasa-ma sa ghicesc; la primul comentariu aiurea l-ar alerga astia(mitu) mai mult k pe fotbalisti, si astia de la gds sunt prosti si n-au si ei un maratonist in redactie :)( ar trebui sa caute la expresul de sud, dar ala ar trebui sa fie maratonist,expert in auto-aparare si cu asigurarea de viata facuta. lasand gluma la o parte faptul ca avem o singura sursa de "dez"informare nu e bene deloc(e k in timpul comunistilor)
Problema e putin mai grava si consta in faptul ca media centrala nu prea mai e interesata de ce face Craiova. Dupa cum ati vazut sport.ro chiar transmite meciurile Stelei din Cipru. Atat Gazeta cat si Prosport isi trimit oamenii pe propria cheltuiala in cantonamentele SDR si mai nou chiar la CFR. Pe mine treaba asta ma sperie cel mai mult pentru ca in lumea de astazi fara media esti uitat foarte repede.
Dar cred ca, in ciuda conflictului cu Mititelu, Gds trebuia sa-si trimita un corespondent in cantonamentul echipei. Asta arata nivelul profesional extrem de precar al presei locale.
Last edited by Dan on 31 Ian 2008, 19:29, edited 1 time in total.

ozzy

Mesaj de ozzy » 31 Ian 2008, 19:28

cam asa ceva, da' de ce Mitu si nu chiar Sefu', ca doar i-a mai alergat si cu alte ocazii :)(

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 31 Ian 2008, 19:34

ozzy scrie:cam asa ceva, da' de ce Mitu si nu chiar Sefu', ca doar i-a mai alergat si cu alte ocazii :)(
sefu a mai pus pe el :)( si nu mai e de nasul astora de la gds, plus mitu, ce sa faca si el(il respect pe baiat fiindca a facut ceva din magazinul ala dar de cate ori ma uit la animat planet la divertis si il vad pe boc cu base parca... :)( )
FORZZA STIINTA !!! , si la bine si la rau

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 31 Ian 2008, 19:51

Dan scrie:
Guardiola scrie:
ozzy scrie:Nu vreau sa fiu subiectiv :)( , ca ti-as spune eu de ce nu se duce nimeni de la GDS cu echipa
lasa-ma sa ghicesc; la primul comentariu aiurea l-ar alerga astia(mitu) mai mult k pe fotbalisti, si astia de la gds sunt prosti si n-au si ei un maratonist in redactie :)( ar trebui sa caute la expresul de sud, dar ala ar trebui sa fie maratonist,expert in auto-aparare si cu asigurarea de viata facuta. lasand gluma la o parte faptul ca avem o singura sursa de "dez"informare nu e bene deloc(e k in timpul comunistilor)
Problema e putin mai grava si consta in faptul ca media centrala nu prea mai e interesata de ce face Craiova. Dupa cum ati vazut sport.ro chiar transmite meciurile Stelei din Cipru. Atat Gazeta cat si Prosport isi trimit oamenii pe propria cheltuiala in cantonamentele SDR si mai nou chiar la CFR. Pe mine treaba asta ma sperie cel mai mult pentru ca in lumea de astazi fara media esti uitat foarte repede.
Dar cred ca, in ciuda conflictului cu Mititelu, Gds trebuia sa-si trimita un corespondent in cantonamentul echipei. Asta arata nivelul profesional extrem de precar al presei locale.
Nu ne trebuie noua atentia mediei asa cum le trebuiesc la bucuresteni si bozgorilor. Mai bine sa ne facem treaba in liniste, n-avem nevoie de suporteri artificiali. Decat sa apara scandaluri la stiri, mai bine deloc. Dupa cum ati vazut, de fiecare data cand da vreun post vreo stire cu Stiinte, e vorba de un scandal, asa ca mai bine lipsa.

Închis