Universitatea Craiova - Pandurii Tg Jiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care olteni trec Jiul?

Poll ended at 01 Mar 2008, 10:51

Romano-australienii
51
81%
Se ineaca toti
9
14%
Romano-portughezii
3
5%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 02 Mar 2008, 23:15

7 goluri si e pe 10 in clasament.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Mesaj de anakin » 02 Mar 2008, 23:19

oricum chestia e ca a inceput sa confirme...sper sa fie pe receptie pitzi,cred ca o sa dea cel putin vreo 12 goluri sezonul asta
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 02 Mar 2008, 23:20

anakin scrie:cate goluri are costea?Crec ca daca mai da vreo 2 goluri in meciu' urmator intra in topul golgeterilor
Adica, le da vreo 2 bucati la Urzici.... Adevarul e, jocul de azi e imbucurator, si io merg chiar mai departe. Costea baga un hattrick saptamana viitoare la Urziceni :o:

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Mesaj de anakin » 02 Mar 2008, 23:22

T@V scrie:
anakin scrie:cate goluri are costea?Crec ca daca mai da vreo 2 goluri in meciu' urmator intra in topul golgeterilor
Adica, le da vreo 2 bucati la Urzici.... Adevarul e, jocul de azi e imbucurator, si io merg chiar mai departe. Costea baga un hattrick saptamana viitoare la Urziceni :o:
se mai intampla sa joci prost si sa castigi...aminteste-ti de exemplu cu ceahlaul cate faze de poarta am avut si totusi am pierdut..
oricum vroiam sa subliniez ca baiatul si-a dat drumu la goluri si nu mai rateaza ca in curtea scolii
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 02 Mar 2008, 23:24

Adevarul e ca, 2 meciuri, 2 goluri ptr pustan. Dar azi mi-a scos peri albi. Uneori, mi se parea ca joaca in .... sila. :o:

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Mesaj de anakin » 02 Mar 2008, 23:26

T@V scrie:Adevarul e ca, 2 meciuri, 2 goluri ptr pustan. Dar azi mi-a scos peri albi. Uneori, mi se parea ca joaca in .... sila. :o:
da,asta e un mare defect al lui...uneori dispare total din joc,sau rateaza incredibil...
insa daca ar juca la o echipa mai de doamne ajuta,ar urca enorm
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 02 Mar 2008, 23:29

anakin scrie:
T@V scrie:Adevarul e ca, 2 meciuri, 2 goluri ptr pustan. Dar azi mi-a scos peri albi. Uneori, mi se parea ca joaca in .... sila. :o:
da,asta e un mare defect al lui...uneori dispare total din joc,sau rateaza incredibil...
insa daca ar juca la o echipa mai de doamne ajuta,ar urca enorm
Mai are un defect: e prea individualist cateodata!

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 02 Mar 2008, 23:30

Copacul scrie:Baietii aia de la peluza, vorbesc de aia care au stat fix in spatele portii, sunt cretini. Jocul echipei, aberatiile lu' Miti sau ale lu' Napoli, toate palesc in fata cretinilor de-acolo.
vezi ca si eu am stat in spatele portii... precizeaza baietii cu basini de ultrasi in cap sa priceapa lumea... mama iti dai seama ce tari sunt ei ca injurara tot meciul si ca fac proteste? i se rupe :bad: lu dragomir de ei...

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 02 Mar 2008, 23:34

Napoli: "Echipa mea a jucat azi de nota 8"

Antrenorul italian a spus ca prefera ca Stiinta sa sacrifice spectacolul in favoarea pragmatismului.

"In a doua repriza am inceput sa punem presiune, am avut si vantul de partea noastra. E adevarat ca si introducerile lui Wobay si Lutu au schimbat fata jocului. Eu le dau baietilor nota 8 pentru cum au jucat azi. Nu sunt indulgent! Ati fi preferat sa jucam frumos ca la Cluj si sa luam bataie? Cine n-a vazut acel meci probabil ca-si inchipuie ca acolo a fost dezastru", a spus Nicolo Napoli.

Asta la ce meci se uita ma? Poate de nota 8 jucara in total toti + aia de la pandurii... asta e debil mintal :o:

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 02 Mar 2008, 23:40

Tu ai ascultat in totalitate ce a spus? Daca nu, vezi k e toata conferinta de presa pe eso. Cam asta e presa...declaratii scoase din context.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 02 Mar 2008, 23:52

de jucat prost nu am facut-o...am jucat foarte prost. meciul asta era un meci de 6 puncte si este important ca l-am castigat! pana la urma ramane rezultatul si nu jocul.
@stuparu_alexandru dorel e si el om si cedeaza. nu cred ca ii convine nimanui ca de la incalzire sa fie luat in p#la de spectatori! nu intelege ca ii iau apararea dar toate au o limita!
apoi azi nu stiu ce au cautat in echipa andrei ionescu, tanasa,baid si de ce a jucat dilevski tot meciu. apoi prepelita ala nu a dat 3 pase bune intr-un meci...cat mai are de gand banca tehnica sa il bage meci de meci titular?!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 02 Mar 2008, 23:58

Ma da pe Dina nu il mai scot de la naftalina? :)(

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 02 Mar 2008, 23:59

haxor scrie:Ma da pe Dina nu il mai scot de la naftalina? :)(
pai pe dina nu l-am vazut azi decat la incalzire. m-am referit la cei care au jucat!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 03 Mar 2008, 00:00

U scrie:
haxor scrie:Ma da pe Dina nu il mai scot de la naftalina? :)(
pai pe dina nu l-am vazut azi decat la incalzire. m-am referit la cei care au jucat!
Nu m-am referit la tine ma intrebam asa...

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 03 Mar 2008, 00:02

E timpul sa refacem echipa Pic si Poc :laughing: :laughing: :laughing:

Închis