UTA - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum ne comportam cu Batrana Doamna?

Poll ended at 19 Mar 2008, 18:48

Ii aratam drumul spre azil
43
77%
N-o bagam in seama
8
14%
Ca niste gentlemani
5
9%
 
Total votes: 56

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 20 Mar 2008, 19:25

Da cei drept a recuperat, dar a dat o gramada de pase gresite (toate la adversar)

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 20 Mar 2008, 19:28

??
Last edited by _T@V_ on 20 Mar 2008, 19:29, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 20 Mar 2008, 19:29

john100 scrie: ai fost in deplasare la arad ca sa spui ca e penibil?sau vb doar asa din fata calculatorului ca e penibil.Iti spun eu nu e penibil deloc,atunci cand ei ne spun noua ca mirosim a praz sau a ceapa,sau alte lucruri foarte jegoase.Deci te rog pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa zici ca suntem penibili!
Salut man. Am si io o intrebare, si sper sa nu te superi.
Daca tot ati batut drumul pina la Arad, i-ati dat si voi o muje lui Mititelu? Ca io n-am putut sa-l vad si cu sonor, si nu stiu ce s-a strigat pe acolo.... De curiozitate :)(

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 20 Mar 2008, 19:31

john100 scrie:
nyk_sorin scrie:
1948 scrie:
normal ca ai nostri ....si uta ne-a strigat daca va mai aduceti aminte
eu vreau sa pice uta :)(
si trebuia sa strigam si noi ca toti taranii ?
de [cenzurat] , cea mai penala scandare.
ai fost in deplasare la arad ca sa spui ca e penibil?sau vb doar asa din fata calculatorului ca e penibil.Iti spun eu nu e penibil deloc,atunci cand ei ne spun noua ca mirosim a praz sau a ceapa,sau alte lucruri foarte jegoase.Deci te rog pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa zici ca suntem penibili!
bv ca fusesi la meci, da` tot e penibil sa strigi serie b :lol:
mai erau unii cu pandurii care incepusera sa strige b`ul.... nu trebuie bagati in seama toti taranii....dup`aia o sa fi considerat la fel ca aia
asa, o sa ajungem sa ne injuram cu aia din mioveni sau urziceni

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 20 Mar 2008, 19:32

john100 scrie:
nyk_sorin scrie:
1948 scrie:
normal ca ai nostri ....si uta ne-a strigat daca va mai aduceti aminte
eu vreau sa pice uta :)(
si trebuia sa strigam si noi ca toti taranii ?
de [cenzurat] , cea mai penala scandare.
ai fost in deplasare la arad ca sa spui ca e penibil?sau vb doar asa din fata calculatorului ca e penibil.Iti spun eu nu e penibil deloc,atunci cand ei ne spun noua ca mirosim a praz sau a ceapa,sau alte lucruri foarte jegoase.Deci te rog pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa zici ca suntem penibili!
aoleu vere, iar ultrasi d-astia... baaaa, da-va-n [cenzurat] mea aia din fata calculatoarelor... ma lasi?!

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 20 Mar 2008, 19:32

nu stiu de ce il ridicati in slavi pe costea, io incep sa am o problema cu sansele mari de gol pe care le rateaza cu seninatate :o :o
Imagine

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 20 Mar 2008, 19:42

echipa noastra a jucat bine in primele 10 minute si foarte bine un ultimele 30 de minute ale jocului.

bravo baieti pentru victorie
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 20 Mar 2008, 19:47

azi rose juca prima repriza execrabil... numai pase gresite, fu depasit la faza aia cand erau sa ne dea gol da bloca bine gaman de 2 ori... isi reveni in a doua repriza
andrei ionescu extrem de slab foarte greoi ne strica toata fazele... trebuia scos de la pauza...
dilevski recupereaza multe dar pierde si mai multe... greseste cu prea mare usurinta pase de 2m...
oricum baietii s-au daruit azi si e bine ca am batut si am mai scapat de griji...

cat despre scandarile serie b nu stiu ce faceti voi scandal... vreau sa pice uta ii urasc la fel de mult ca pe bucuresteni pt ce ne-au facut in trecut... si nu e prima data cand ii retrogradam :D :-x UTA

SERIE B!!! SERIE B!!! SERIE B!!!

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 20 Mar 2008, 19:50

trebuie sa spunem ca am avut si multa sansa ... cu o echipa care parerea mea merita B'u :-x :-x ... un meci castigat cu Vaslui si la anu Cupa Uefa :lol: :lol: :lol: :lol:

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Mesaj de blue_titan » 20 Mar 2008, 20:05

Multumim Baird pentru ca ai alergat pana la ultimul centimetru de gazon la centrarea pentru Costea! ucv

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 20 Mar 2008, 20:06

Meciul a fost abordat exact asa cum trebuia. Am atacat, am dominat 75 de minute in deplasare! De mult nu am mai vazut o echipa a Craiovei care sa domine in deplasare ca astazi. Chiar daca a fost contra unei echipe de Liga a 2-a :)( :)( .

Echipa a stat bine in teren. Jucatorii, in afara de perioada dintre min 15-30 s-au dublat bine in defensiva si au pus mingea jos. Sunt putine echipe in Romania care pun mingea jos si joaca.

Meciul de azi a fost castigat la mijlocul terenului, acolo unde am dovedit ca suntem cu cel putin o clasa peste aradeni. Chiar daca nu au facut cel mai bun meci, Prepe, Spase si Andrei au dominat mijlocul terenului. Au alergat toti enorm de mult, si la final asta s-a vazut.

PS. Ma bucur ca am bagat uta-n B. Si daca le strigam asta NU suntem penibili. Suntem doar realisti. :-)

PS. Cica Gabi Stan ca noi am avut golul şi încă o ocazie, si ca rezultatul trebuia sa fie egal dupa joc. :-D :-D :-D Asta cred ca a vazut alt meci.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Mesaj de blue_titan » 20 Mar 2008, 20:10

...uta mai are meciuri cu toate candidatele ... nu se stie daca sunt in b.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 20 Mar 2008, 20:13

T@V scrie:
john100 scrie: ai fost in deplasare la arad ca sa spui ca e penibil?sau vb doar asa din fata calculatorului ca e penibil.Iti spun eu nu e penibil deloc,atunci cand ei ne spun noua ca mirosim a praz sau a ceapa,sau alte lucruri foarte jegoase.Deci te rog pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa zici ca suntem penibili!
Salut man. Am si io o intrebare, si sper sa nu te superi.
Daca tot ati batut drumul pina la Arad, i-ati dat si voi o muje lui Mititelu? Ca io n-am putut sa-l vad si cu sonor, si nu stiu ce s-a strigat pe acolo.... De curiozitate :)(
Nu s-a strigat deloc ce zici tu, m-am mirat si eu ... :)(
Am stat in galerie si am fost inspirat pt ca nu s-au mai intamplat lucrurile alea urate din celelalte deplasari din returul acesta ... Asta poate si pentru ca din Craiova au fost doar vreo 30 , iar restul (pana pe la 100) din Tm si localitatile din apropierea Aradului ...
In prima repriza nu s-a prea cantat , a fost doar un dialog spumos de la distanta cu portarul aradenilor .. :lol: In repriza a doua s-a cantat in intregime aproape ... o:
Au fost bannere pe gard de la Praetoria , South Guard si B26 ... Au mai fost prezenti vreo 10 din Sezione , fara banner , care nici nu au cantat fiind in continuare in protest .
Nu au fost nici obisnuitele altercatii cu suporterii aradenii in drumul spre gara , acestia fiind probabil prea suparati pe propria echipa si nemaiavand chef sa "ne bombardeze cu pietre" ... :)(

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 20 Mar 2008, 20:20

Imagine

Imagine

Scuze pentru calitatea destul de scazuta a fotografiilor ...

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 20 Mar 2008, 20:21

Oltenia scrie:
T@V scrie:
john100 scrie: ai fost in deplasare la arad ca sa spui ca e penibil?sau vb doar asa din fata calculatorului ca e penibil.Iti spun eu nu e penibil deloc,atunci cand ei ne spun noua ca mirosim a praz sau a ceapa,sau alte lucruri foarte jegoase.Deci te rog pe viitor gandeste de 2 ori inainte sa zici ca suntem penibili!
Salut man. Am si io o intrebare, si sper sa nu te superi.
Daca tot ati batut drumul pina la Arad, i-ati dat si voi o muje lui Mititelu? Ca io n-am putut sa-l vad si cu sonor, si nu stiu ce s-a strigat pe acolo.... De curiozitate :)(
Nu s-a strigat deloc ce zici tu, m-am mirat si eu ... :)(
Am stat in galerie si am fost inspirat pt ca nu s-au mai intamplat lucrurile alea urate din celelalte deplasari din returul acesta ... Asta poate si pentru ca din Craiova au fost doar vreo 30 , iar restul (pana pe la 100) din Tm si localitatile din apropierea Aradului ...
In prima repriza nu s-a prea cantat , a fost doar un dialog spumos de la distanta cu portarul aradenilor .. :lol: In repriza a doua s-a cantat in intregime aproape ... o:
Au fost bannere pe gard de la Praetoria , South Guard si B26 ... Au mai fost prezenti vreo 10 din Sezione , fara banner , care nici nu au cantat fiind in continuare in protest .
Nu au fost nici obisnuitele altercatii cu suporterii aradenii in drumul spre gara , acestia fiind probabil prea suparati pe propria echipa si nemaiavand chef sa "ne bombardeze cu pietre" ... :)(
Inseamna ca ati batut drumul degeaba. Sunt dezamagit de voi. Sa va fie rusine! :)(
o:

Închis