Dacia Mioveni - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Dacia?

Poll ended at 30 Mar 2008, 19:58

Victorie
52
72%
Egal
17
24%
Infrângere
3
4%
 
Total votes: 72

dragos03

Mesaj de dragos03 » 31 Mar 2008, 05:23

N-am vazut meciul deci nu stiu cum s-a jucat, dar cand am venit acasa si am citit ca am revenit de la 0-1 si am batut autobaza nu mi-a venit sa cred. ucv

Bravo baieti si mai ales bravo Napoli, nu stiu ce le spune omul asta la pauza dar vad ca ai nostri joaca altceva in repriza a doua. Si asta si fara oameni importanti, Costea (la Urziceni) sau Baird (la Mioveni).

Ma bucur tare ca avem un antrenor ofensiv, si o echipa care lupta pana la capat, decat unul gen Cartu.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 31 Mar 2008, 07:57

acum sa ne numaram ranitii.
1 e cineva suspendat dupa meciul asta? cartonase galbene au luat Bornescu, Rose si A.Ionescu.
2. s-a accidentat cineva dupa meciul de ieri?
3. care o fi starea lui Bard si Tanasa? joaca cu bistrita?
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 31 Mar 2008, 08:21



:laughing:

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Mesaj de blue_lions » 31 Mar 2008, 09:02

Pacala scrie:acum sa ne numaram ranitii.
1 e cineva suspendat dupa meciul asta? cartonase galbene au luat Bornescu, Rose si A.Ionescu.
2. s-a accidentat cineva dupa meciul de ieri?
3. care o fi starea lui Bard si Tanasa? joaca cu bistrita?

1. Am numarat si din astia 3 reiese ca "doar" Rose e suspendat cu Gloria.
2. nu cred
3. Tanasa cica e out tot sezonul si Baird daca are entorsa la genunchi cred ca minim 2-3 saptamani...dar nu se stie.

Bistrita joaca destul de deschis din cite am vazut pina acum iar in deplasare cam slabuti...sa nu uitam totusi ca au 2-3 jucatori bunicei si Sabau care e scula de antrenor asa ca nu va fi usor.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 31 Mar 2008, 09:08

Nu joaca nici Prepelita care l-a luat pe al 4-lea galben
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 31 Mar 2008, 09:19

ady_azzuro scrie:

:laughing:
morti
mmmmmm :lol:

Dan

Mesaj de Dan » 31 Mar 2008, 09:35

Sa vezi un asemenea meci din mijlocul unei asemenea galerii, iata lucruri pentru care merita sa traiesti.
Atmosfera de echipa si de galerie mare. Restul nu mai conteaza.

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 31 Mar 2008, 09:38

SLH scrie:incidentele dintre suporterii nostrii si suporterii nostri au fost minore, dar regretabile, poate o sa dispara pana la urma, cat despre incidentele cu localnicii......penibil, niste baieti vroiau sa se 'rafuiasca' cu ultrasii mioveni, trebuie sa fii jos de tot ca sa te urci pe gard sa injuri niste babute, da de daca te bate cam oricine din tara macar fata de mioveni sa pari si tu dur, au mai fost niste copii prosti care l-au injurat pe dina inainte sa dea gol(iti injuri atacantul cand speri sa egalezi) si dupa bineinteles ca au revenit la incurjari, destul de slaba galeria pana la golul de 1-1, dar foarte tare dupa meci pe strazii in mioveni am aratat cum trebuie sa arate o galerie mare in deplasare

PS: daca cineva de langa mine arunca cu ceva in teren ii rup capu, ca sunt sigur ca in perioada asta te pot suspenda din orice
o: o: o:
bravo! mi s-a acrit si mie de teribilismele unor putzoi care se cred mari ultrasi pt ca se iau la injuraturi si scuipa niste amaratzi de suporteri. nasol e ca nu e nimeni care sa-i controleze pe istetzii astia si riscam sa suferim toti din cauza lor, inclusiv echipa si restul galeriei. pana la urma divizarea asta in mici grupari a galeriei are si dezavantaje, iar unul din ele e lipsa controlului asupra acestor pusti teribilisti.

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Mesaj de WB_4ever » 31 Mar 2008, 09:40

Poze meci L.XIII.G.
http://www.craiova-maxima.ro/gemina/?page_id=288

filmuletele mai tarziu, sunt destule ucv
ImagineImagine

Vialy_insane
junior
junior
Mesaje: 44
Membru din: 06 Iun 2006, 22:16

Mesaj de Vialy_insane » 31 Mar 2008, 09:59

ucv ucv ucv Fortza Stiinta ! ucv ucv ucv
Imagine

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 31 Mar 2008, 10:04

BluBoy scrie:ba nene ce meci ba nene. vorba unuia - nu au mai vazut aia din mioveni atata lume de la revolutie. puhoi mare de tot. si rai ma tata, ca niciunde sezonu asta. cam mult teribilism iarasi, da nu-i nimic, bine ca se canta macar.

faza cu tabela bestiala.

multam lu just me ca ma lua si pe mine ca ramasesem pe afara. cat despre dina - afara cu el din echipa ( poate isi revine si devine iar golgheter ).

naspa de ala de muri pe drum, la iesire din slatina,
Ti-am dat si eu PM sa te iau dar cred ca deja plecasei

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 31 Mar 2008, 10:34

multam oricum. am gasit pana la urma
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !


Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 31 Mar 2008, 11:00

alcool si viteza plus mult teribilism si gata accidentu
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !


Închis