Universitatea Craiova - Oţelul Galati

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem sâmbătă cu gălăţenii?

Poll ended at 13 Apr 2008, 17:50

Batem
27
47%
Meci egal
12
21%
Pierdem
18
32%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 13 Apr 2008, 13:36

drejania scrie:Orice ati spune, Dina chiar este varf, iar la ora actuala e cam singurul apt din echipa. Are foarte mult talent si inventeaza executii. Cu exceptia a doua sau trei goluri normale, toate celelalte reusite au constat in executii pe care nu stiu cati atacanti le-ar avea.
Deci, nu stiu ce aveti unii cu Dina, dar chiar este VARF. Si e in adevaratul sens al cuvantului. La fel, nu inteleg cum unii il urasc pe Wobay, singurul fotbalist de la noi care hartuieste apararile adverse. Deci, DINA este fotbalist
nu-l suport pe dina pt ca e prost rau .... la cat talent are daca muncea mult ajungea departe .... dar e lenes rau .... pe teren nu prea alearga , nu face presing aproape deloc ....

daca as vedea ca da el totul pe teren atunci nu as mai avea nimic cu el ..... chiar daca ar mai gresi macar as sti ca munceste si poate sa creasca de la meci la meci ..... dar dina mai mult de atat nu poate sa creasca si dupa ca o sa revina accidentatii si costea iar o sa fie rezerva ....


costea II cand revine ???

si trebuie bagat craciun cel putin 30 minute si la timisoara pt ca mi-a palcut cum a jucat .... si parca are 16 ani , cel putin asa am inteles ....... iar daca dina nu poate juca la timisoara ar putea incepe cu el titular la timisoara :-D

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 13 Apr 2008, 13:44

Cl4udiu scrie:
drejania scrie:Orice ati spune, Dina chiar este varf, iar la ora actuala e cam singurul apt din echipa. Are foarte mult talent si inventeaza executii. Cu exceptia a doua sau trei goluri normale, toate celelalte reusite au constat in executii pe care nu stiu cati atacanti le-ar avea.
Deci, nu stiu ce aveti unii cu Dina, dar chiar este VARF. Si e in adevaratul sens al cuvantului. La fel, nu inteleg cum unii il urasc pe Wobay, singurul fotbalist de la noi care hartuieste apararile adverse. Deci, DINA este fotbalist
nu-l suport pe dina pt ca e prost rau .... la cat talent are daca muncea mult ajungea departe .... dar e lenes rau .... pe teren nu prea alearga , nu face presing aproape deloc ....

daca as vedea ca da el totul pe teren atunci nu as mai avea nimic cu el ..... chiar daca ar mai gresi macar as sti ca munceste si poate sa creasca de la meci la meci ..... dar dina mai mult de atat nu poate sa creasca si dupa ca o sa revina accidentatii si costea iar o sa fie rezerva ....


costea II cand revine ???

si trebuie bagat craciun cel putin 30 minute si la timisoara pt ca mi-a palcut cum a jucat .... si parca are 16 ani , cel putin asa am inteles ....... iar daca dina nu poate juca la timisoara ar putea incepe cu el titular la timisoara :-D
Costea II nu va juca la Timisoara. Dar e bine ca revine Costea I. De Bornescu nu zic nimic, poate ar fi cazul sa joaca Silvica Lung. La fel cum mult timp la POli a aparat Pantilimon in fata lui Popa, zic eu ca ar merge sa mai stea pe banca si Mircea
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 13 Apr 2008, 14:01

Macar pana-si revine Numărul 23 :)( o:

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 13 Apr 2008, 14:21

accidentarea lui dina e grava sau e apt pt meciul cu timisoara ?

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2008, 14:55

sa fie grava, sa ramana acolo pe banca. sa intre al de craciun sau altii mai mici, ca de prapaditu ala blond m-am saturat
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 13 Apr 2008, 15:14

BluBoy scrie:sa fie grava, sa ramana acolo pe banca. sa intre al de craciun sau altii mai mici, ca de prapaditu ala blond m-am saturat
Ce nesimtire pe el .. indrazneste sa marcheze meci de meci :lol:
Imagine

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2008, 15:20

vere narcis dadurati un articol in prosport, de mai aveati otara si ziceati ca vrem sa-l linsam pe dorel. noi aia de am vorbit cu el dupa meci i-am zis ca trebuia sa-l lase pe woobay sa bata ultima lovitura, iar lu barboianu i-am zis ca a jucat varza, ca l-a facut deac praf. plus ca n-am avut nici o treaba la final la vestiare ca am plecat acasa.

ce s-a petrecut acolo si ce scrie in prosport si in editie.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 13 Apr 2008, 15:23

BluBoy scrie:vere narcis dadurati un articol in prosport, de mai aveati otara si ziceati ca vrem sa-l linsam pe dorel. noi aia de am vorbit cu el dupa meci i-am zis ca trebuia sa-l lase pe woobay sa bata ultima lovitura, iar lu barboianu i-am zis ca a jucat varza, ca l-a facut deac praf. plus ca n-am avut nici o treaba la final la vestiare ca am plecat acasa.

ce s-a petrecut acolo si ce scrie in prosport si in editie.
Eu vorbesc ce s-a intamplat la autocar, cand a fugit Dorel dupa pustanii aia 3.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2008, 15:26

pai da, da cand spui ca 3-4 suporteri l-au injurat tot meciu si in poza de la gard suntem noi, inseamna ca grupu nostru sunt aia rau-facatorii. plus ca faza cu barboianu tot la final s-a intamplat. deci n-aveam nici o treaba cu injuratu noi.

in editie mai avem otara si ne baga si in fotografiile de la mioveni, ca sa arate cine sunt huliganii adevarati
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 13 Apr 2008, 15:32

BluBoy scrie:pai da, da cand spui ca 3-4 suporteri l-au injurat tot meciu si in poza de la gard suntem noi, inseamna ca grupu nostru sunt aia rau-facatorii. plus ca faza cu barboianu tot la final s-a intamplat. deci n-aveam nici o treaba cu injuratu noi.

in editie mai avem otara si ne baga si in fotografiile de la mioveni, ca sa arate cine sunt huliganii adevarati
tu cum crezi ca s-a simtit barboianu cand i-ati zis ca a jucat praf ?
crezi ca o sa il ajute pe viitor remarcile astea? una e sa te duci sa ii zici sa puna osu sau sa alerge mai mult, dar cand omul isi da sufletul si tu ii zici ca a fost praf, ce asteptari sa mai ai de la el apoi???
hai ca de la suporteri dintr-astia ca voi li se trage jucatorilor si infumurarea si lehamitea
cand joaca bine sunt zei, iar cand joaca un pic mai slab sunt buni de aruncat
hai sa tinem cu ei ca sunt ai nostri si sa lasam la latitudinea antrenorului sa ii critice sau sa ii incurajeze. Datoria noastra e sa sustinem echipa, nu sa injuram un jucator pe toata durata meciului :(
Forza STIINTA

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Apr 2008, 15:47

ba vere tu esti nebun? eu am vb cu el si i-am zis de atatea ori ca sa dea tot sa-l scoata pe dananae din echipa, ca dana e varza. da ieri a fost varzaaaaaaaa. ce mare chestie e ca ti se spune ca ba ai jucat prost? ce acum trebuie sa-i apreciem sau sa-i hulim mereu. daca joaca bine ii aplauzi, daca joaca prost ii critici. mare chestie, o sa ramana acum barboianu marcat. vere daca nu face fata, sa-l lase pe altu, cere schimbarea si intra altul in locul lui.

cre ca din cauza mea joaca echipa acum mai slab, ca m-am gasit sa-i critic.

p.s. - si-a dat sufletul in alte meciuri, nu in cel de ieri.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 13 Apr 2008, 16:54

foarte urat. Asa ceva nu se face. Daca si tu Luciane faci din astea....

sorin107

Mesaj de sorin107 » 13 Apr 2008, 17:10

pt bluboy:

tu si prietenii tai ati avut o atitudine de [cenzurat]! rusine sa-ti fie ma! si deschide ochii cand mergi la meci fratele meu! daca nu te pricepi, lasa pe altii sa comenteze bai! barboianu a jucat chiar bine, l-a si determinat pe deac sa schimbe partea de cateva ori! si pe faza ofensiva a facut mai multe lucruri bune, a creat superioritate si a centrat periculos de cateva ori! e tanar si are nevoie de incredere din toate partile, mai cu seama din partea suporterilor! asa ca vezi-ti nene de treaba ta ca si-asa nu te pricepi! daca te uiti ca mata-n calendar mergi acolo si striga dupa ceilalti si atat! fanaticule...:(

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 13 Apr 2008, 17:23

Dupa parerea mea Barboianu a jucat chiar bine

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 13 Apr 2008, 17:32

Livius scrie:foarte urat. Asa ceva nu se face. Daca si tu Luciane faci din astea....
De acord, daca oameni cu pretentii nu-si pot infrana nervii si frustrarea si isi dau drumu' la cald ce pretentii sa mai ai de la copiii care populeaza peluza.
C O P A C U LImagine

Închis