Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte luăm miercuri din Groapă?

Poll ended at 25 Apr 2008, 00:53

Trei
58
62%
Unul
30
32%
Nici unul
5
5%
 
Total votes: 93

mi_e_rau
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 07 Noi 2006, 13:15

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de mi_e_rau » 24 Apr 2008, 15:36

alex.p scrie:
mi_e_rau scrie:
îmi spui te rog adresa exactă a hub-ului?
http://www.craiovahub.ro
Dar trebuie sa fii in RDS Craiova si sa primesti invitatie pentru a-ti face cont.
:mad: păi nu-s din Craiova :mad:

merci de răspuns
Imagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 24 Apr 2008, 15:49

mi_e_rau scrie:
alex.p scrie:
mi_e_rau scrie:
îmi spui te rog adresa exactă a hub-ului?
http://www.craiovahub.ro
Dar trebuie sa fii in RDS Craiova si sa primesti invitatie pentru a-ti face cont.
:mad: păi nu-s din Craiova :mad:

merci de răspuns
Poate reuseste cineva care il ia sa urce pe un site care sa accepte upload de 4,35 gb.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 24 Apr 2008, 16:24

Pentru cei interesati, am gasit io un torrent pe czone. :)(
Calitatea pare totusi destul de slaba. Il trag si va spun.

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1572
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de R.E.N. » 24 Apr 2008, 16:40

daca puteti si aveti placerea, ati putea sa spargeti filmuletul cu hjsplit si sa-l puneti pe orice site de upload. nu de alteceva, dar as vrea sa aud si la tv cum am facut pishulica pe catei. usteag
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 24 Apr 2008, 16:45

AdrianR scrie:
raduku scrie:Martiş "Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine tuşierului Irina Mîrţ"

Arbitrul partidei din Ştefan cel Mare spune că nu are nici o vină pentru eliminarea căpitanului Universităţii, mai ales pentru că nu a văzut faza.
"Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine sută la sută tuşierului Irina Mîrţ. Am întrebat-o de trei ori ce s-a întîmplat pentru că eu nici nu văzusem faza", a explicat Marius Martiş la Fanatik Show.

FMM DE CURVA cu mata care te'a bagat in fotbal ! Vede rosu la ala , iar ofsaidu lu' tiganu' ala borat cu bube pe fata de Danciulescu nu vede ... fmm si Danciulescu si D I A N A aia de la el de pe tricou ... FMM BUCURESTI ! [r] shit
la faza primului gol al lui danciulescu este un jucator oltean in planul apropiat aproape de tusa care il scoate din off-side, mai uita-te o data la faza!
nu a fost offside la golul lor. m-am uitat...cu stop cadru :lol:
Am zis!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 24 Apr 2008, 16:52

manex scrie:
AdrianR scrie:
raduku scrie:Martiş "Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine tuşierului Irina Mîrţ"

Arbitrul partidei din Ştefan cel Mare spune că nu are nici o vină pentru eliminarea căpitanului Universităţii, mai ales pentru că nu a văzut faza.
"Decizia eliminării lui Stoica îi aparţine sută la sută tuşierului Irina Mîrţ. Am întrebat-o de trei ori ce s-a întîmplat pentru că eu nici nu văzusem faza", a explicat Marius Martiş la Fanatik Show.

FMM DE CURVA cu mata care te'a bagat in fotbal ! Vede rosu la ala , iar ofsaidu lu' tiganu' ala borat cu bube pe fata de Danciulescu nu vede ... fmm si Danciulescu si D I A N A aia de la el de pe tricou ... FMM BUCURESTI ! [r] shit
la faza primului gol al lui danciulescu este un jucator oltean in planul apropiat aproape de tusa care il scoate din off-side, mai uita-te o data la faza!
nu a fost offside la golul lor. m-am uitat...cu stop cadru :lol:
edit: cind steateam s aintram in stadion, si aia ereau liste, cu cnp....a venit un nene mai in virsta si a zis "lasati-i sa intre" . dupa care nu am mai vazut sa fie probleme. o organizare mai proasta nu am vazut. sa ne duca la mama naibii sa ne dea bilete...risu-plinsu. de parca la stadion nu se puteau da. bine, vina cea mai mare o au cei care au venit din craiova, ca au zabovit cam mult pe la albota. :)- . insa nu am vazut gaze lacrimogene si alte chestii din astea. chiar nu am vazut sa fi fost vreun incident.
Am zis!!

FreakBoy

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de FreakBoy » 24 Apr 2008, 17:04

manex scrie:chiar nu am vazut sa fi fost vreun incident.
au fost cand s-au dat bilete...

Protoss

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Protoss » 24 Apr 2008, 17:13

Un meci prea frumos, toti cei care au facut deplasarea au sperat la o partida superba si in mare parte asa a fost... steagucv

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 24 Apr 2008, 17:20

R.E.N. scrie:daca puteti si aveti placerea, ati putea sa spargeti filmuletul cu hjsplit si sa-l puneti pe orice site de upload. nu de alteceva, dar as vrea sa aud si la tv cum am facut pishulica pe catei. usteag
Da-mi un PM cu adresa ta de e-mail, sa iti trimit torrentul, si ti-l downloadezi singurel fara sa ai cont pe torrente, doar sa ai un programel adecvat de descarcat.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 24 Apr 2008, 17:45

gasiti clipurile de la meciul cu dinamo: http://www.youtube.com/bogdanucom
mai urc deseara:D
ucv

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Theodorus » 24 Apr 2008, 17:57

1948 scrie:vreau si eu poze de la meci
are cineva ??
vezi ca au cainii o mie de poze aci
http://www.dinamo-online.net/gallery2/v ... g2_page=17
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 24 Apr 2008, 18:07

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 24 Apr 2008, 18:36

SLH scrie:
Nea Marin scrie:
SLH scrie:e si vina lui mititelu cu prosteala asta cu anuntatul ca nu ai galerie si ca nu isi asuma raspunderea clubul, practic nu avem sector oaspeti
E singura manevra posibila ca sa nu ne mai suspende porcii terenul si sa nu ne tot amendeze aiurea daca mai arunca vreunul cu un scaun sau o bricheta.

pe cine crezi ca suspendau daca se intampla ceva in sectorul nostru, pe dinamo, niciodata, sunt sigur ca tot noi, asa ca asta e doar o prostie a lui mititelu, ar trebui si jucatorii intrebati daca le place sa inceapa meciurile fara suporteri
Pai asta am zis si eu, e facuta ca sa nu ne mai suspende si sa nu ne mai amendeze pe noi. De ce e prostie? E pretul platit ca sa avem terenul nesuspendat si suporteri in tribune. Cu astia nu poti altfel, nu vezi ca ne vineaza peste tot?
STIINTA SUNTEM NOI !

dragos03

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de dragos03 » 24 Apr 2008, 19:23

M-am enervat rau la meci dar asa e cand ai o echipa de pusti fara experienta. Pana la urma, am scos un egal si le-am dat 4 goluri . apld

In rest, toata apararea noastra a fost praf, inclusiv fundasii laterali, Stoica si cei care au mai jucat acolo (Dilevski si Gaman).

Arbitrajul a fost clar rau-intentionat, si cred ca asta s-a vazut cel mai clar la o faza cand centralul nu a lasat avantaj la un fault asupra lui Costea cand Dilevski ramasese singur cu portarul. Arbitrul era chiar langa faza, a mai si asteptat sa vada daca Dilevski se duce spre poarta, si dupa aia a fluierat fault.

Cat despre intrarea de hochei a lui Spase, este exact ce merita Danciulescu dupa ce a simulat cand a primit Stoica rosu. Un excelent fault "tactic" care i-a lasat si pe ei in 10. :)(

Dinamo a scapat si de data asta, dar la anul nu mai scapa. Napoli o sa ajunga departe cu baietii astia, sper doar ca alde Costea sa nu ne lase la vara pentru vreo echipa mai mare.

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Re: Dinamo Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de lebowski » 24 Apr 2008, 19:32

am eu inregistrarea meciului, fara primele 10 min. cei care vreti, dati un semn. eu stau in buc, dar sambata vin la meci, asa ca pot aduce si in craiova inregistrarea.

Închis