Universitatea Craiova - Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam sambata ?

Poll ended at 26 Apr 2008, 13:13

3
40
69%
1
11
19%
0
7
12%
 
Total votes: 58

Protoss

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Protoss » 27 Apr 2008, 14:00

Arbitrii au stricat tot meciul, imi pare nespus de rau ca am pierdut , toti am inhalat gaz lacrimogen la peluza si asta nu ar fi fost o problema daca altul era rezultatul... MU!E Becali Steaua si inaptii aia de arbitrii :bad:

Narcis Popescu

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Narcis Popescu » 27 Apr 2008, 18:35

am vazut ca ciobanu'a declarat ieri la sport.ro...ca vrea sa-l ya pe costea..ca o sa-l contacteze..bazandu-se pe nu stiu ce lege ..sa stea un an pe bara si dup-aia sa vina gratis la aurolacii aia..stie cineva mai multe detalii? :(

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de omaciu » 27 Apr 2008, 18:50

Costea cred k este cu sufletul la Stiinta, nu cred k pleaca. In plus, daca Becali il contacteaza pe el mai intai inainte de ultimiile 6 luni de contract, clubul Universitatea Craiova poate sa-l reclame la FIFA. Este ilegal sa vb cu jucatorul mai intai.

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de LiviuB » 27 Apr 2008, 18:54

nu va mai uitati in gura jegului, ar fi trebuit sa i se fi dat un raspuns f dur.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Zapada » 27 Apr 2008, 19:49

Jefuti si pradati de jmecheri,

becali joaca mai nou cu 15 pe teren (11 brebeci ai lui + 3 jmenari ai federatiei iar mai nou il are si pe dumnezeu la inaintare care-i da gol din opsai.

eu nu inteleg de ce nu se unesc toti cei din liga 1 si sa-l dea pe becalii la cei care se ocupa de frauda si evaziune fiscala?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

DAmpezzO

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de DAmpezzO » 27 Apr 2008, 20:08

Nu-l da nimeni fiindca traim in Romania... oricum nu va pati nimic
Singura solutie care, eu cred ca este ideala, logica si optima este sa nu mai joace nicio echipa din Liga 1, niciun meci, sa lase Steaua sa ia toate punctele...sa mearga ei in CL sa aibe propriul lor campionat...sa ne lase in pace sa jucam football nu " [r] butonari [r] " :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :bad:

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de laurentiu91 » 27 Apr 2008, 20:59

Mi-a placut de tatal lui Adrian Ilie.Cind reporterul i-a zis "Pai stiti, ca fiul dumneavoastra este la Steaua...", omul a raspuns : "Ce treaba am eu cu el ? Noi sintem craioveni si tinem cu Craiova !! "

Bravo lui !! Respect !! apld apld apld apld apld

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de vialy » 27 Apr 2008, 21:10

Felicitari echipei cu un plus pentru Gaman ,Mitchell si Gangioveanu,cu Rose nush ce se intampla nu mai e acelasi jucator.Ce repede se uita ce-a facut Mircea Bornescu pentru noi nu cred k are vreo vina la golurile de ieri.Milogii n-au dat nici un gol corect la primu ofsaid si la al doilea fault la Dilevski.A fost furt pe fata si n-aveam cum sa ne facem jocul in astfel de conditii plus presiunea pe care au avut-o jucatorii nostri sa nu greseasca.Peluza Sud nu a incurajat aproape deloc echipa rusine.Felicitari Sezione,Gemina,Blue Angels si B26.Sper macar la Buzau sa batem sa retrogradam steluta. :-x
anti buCUResti

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de omaciu » 27 Apr 2008, 22:16

Eu nu inteleg de ce nu s-a gasit un nebun sa-l impuste pana acum

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Nea Marin » 27 Apr 2008, 22:40

Echipele din provincie ar putea sa nu se mai prezinte la nici un meci cu oile. Ar fi singurul protest posibil daca nu se poate face un campionat separat de hoti.
STIINTA SUNTEM NOI !

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de WB_4ever » 27 Apr 2008, 23:13

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

[trilulilu-video]<script type="text/javascript" language="javascript" src="http://www.trilulilu.ro/embed-video/WB_ ... pt><script type="text/javascript" language="javascript">show_41bcc6e4469589(448, 386);</script>[/trilulilu-video]
Last edited by WB_4ever on 28 Apr 2008, 00:49, edited 2 times in total.
ImagineImagine

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Cl4udiu » 28 Apr 2008, 00:28

vialy scrie:.Peluza Sud nu a incurajat aproape deloc echipa rusine.Felicitari Sezione,Gemina,Blue Angels si B26.Sper macar la Buzau sa batem sa retrogradam steluta. :-x
in prima repriza au fost cam 5-10 minute in care nu s-a mai strigat nimic .... si in repriza 2 tot cam 5 minute a fost putina liniste ..... in rest s-a scandat mereu .... e adevarat ca 70-80% au fost contra oilor ..... dar cam la fel a fost si la tribuna 1 si 2 ....


ma uitai acum la faza aia in care a fost eliminat mitchell si s-a vazut inca odata ca arbitrul a fost contralat de butoane ...... a fost acolo si a vazut cum zapata l-a lovit pe mitchell dupa acea intrare dura si in loc sa-l elimine pe portar , l-a dat afara pe golanski care a venit si l-a luat in brate pe autralian ..... le era frica ca o sa le dam gol pt ca dupa cate stiu steaua facusera toate schimbarile ... si il pierdeau si pt meciul cu javrele [r]

[youtube][/youtube]
Imagine

WB_4ever
senior
senior
Mesaje: 391
Membru din: 17 Mai 2007, 12:44

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de WB_4ever » 28 Apr 2008, 00:53

coregrafia de la inceputul meciului
[trilulilu-video]WB_4ever/41bcc6e4469589[/trilulilu-video]
ImagineImagine

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Bals_Boy » 28 Apr 2008, 23:47

editie.ro
Becali, întâmpinat cu ostilitate

Patronul Stelei a venit în Bănie însoţit de 30 de bodyguarzi şi a luat loc la tribuna oficială alături de vărul Giovanni, Teia Sponte şi staff-ul din care făceau parte Vasile Argăseală şi Ovidiu Costeşin. Gigi Becali a fost înjurat de tot stadionul şi ironizat în permanenţă de suporterii din apropiere de tribuna I, care l-au gratulat şi cu versurile “Becali, de sărbători, să dea Dumnezeu să mori!” Totuşi, la final a încercat să simuleze o ieşire triumfală de la oficială cântând: “Campionii! Campionii!” şi îngăimând trufaş: “Vreau să câştigăm numai din ofsaiduri”. Sejurul său în Craiova s-a încheiat în aceeaşi notă de ostilitate. În momentul în care a dorit să salute publicul, în direcţia sa au zburat mai multe pungi de seminţe, renunţând imediat la această idee speriat şi intrigat de reacţia oltenilor. De asemenea, din convoiul său de mai multe BMW-uri, una dintre maşini a fost “aerisită” de fanii din Bănie, care au lăsat-o fără geamuri.
Spectatorii au umplut arena cu mai bine de o oră înaintea partidei de sâmbătă, meciul jucându-se, aşa cum era de aşteptat, cu casa închisă. La jumătatea tribunei a II-a s-a desfăşurat o interesantă coregrafie cu steaguri şi tot acolo au apărut două mesaje pe parcursul confruntării la adresa suporterilor stelişti. Pe o pancartă era scris: “Jiji, ia-o în gură!” Din peluză s-au aruncat câteva bucăţi de scaune spre teren pe durata primei reprize, arbitrul Haţegan ameninţând că întrerupe meciul dacă se continuă incidentele. (C. S.)



pe asta sincer nu am vazut-o, decat am auzit-o :cool:
Forza STIINTA

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de 1948 » 29 Apr 2008, 00:24

:)(

Imagine
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Închis