Universitatea Craiova - Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam sambata ?

Poll ended at 26 Apr 2008, 13:13

3
40
69%
1
11
19%
0
7
12%
 
Total votes: 58

bogdan1007
membru
membru
Mesaje: 193
Membru din: 05 Apr 2004, 09:12

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de bogdan1007 » 29 Apr 2008, 11:32

[quote="1948"]:)(

[url=http://imageshack.us][img]http://img219.imageshack.us/img219/1977/123gi0.jpg[/img][/url][/quote]
nici eu nu o vazusem dar e dementiala frate :-))

steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de blue_titan » 29 Apr 2008, 13:22

Filmate din tribuna la meciul cu steaua:

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de blue_titan » 29 Apr 2008, 13:24

vin si cu imagini pana deseara :D ucv

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de zolo » 29 Apr 2008, 14:50

despre joc nu am ce sa zic
am jucat cu daruire dar cam slabut tactic si psihic, adica unor jucatori le-a cam fost frca, si culmea nu tinerilor gaman si gangioveanu
hategan are vina mare la golul 1 pt ca ala era ofsaid de vazut si de le, nu numai de bornescu care s-a oprit inexplicabil

mi-a placut mutra lui JIji cand a vazut ca nu a fost aplaudat ca in alte parti din tara , aceeasi mutra a avut si ceausescu in '89
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de blue_titan » 29 Apr 2008, 14:55

de unde am vazut eu meciul mi s-a parut ca Pepe a sarit cam fals la golul 2...

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de ciombe » 29 Apr 2008, 15:11

NE-AU FURAT.......PE FATZA MAFIA......

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de _T@V_ » 29 Apr 2008, 17:11

Io am observat o chestie. Daca dam de o echipa care "sta sus" in teren, avem MARI probleme. Asa am avut probleme si la U Cluj, si la Timisoara, si acuma si cu oile astea imputite.
La Cluj ne faceau aia pressing din 40-ul nostru, si n-am fost in stare sa construim mai nimic. La Timisoara, tot la fel, numai ca acolo, gazonul mult mai bun, care i-a permis lu Uby sa dea k-lumea in minge la pasa aia geniala "a la Hagi". A prins-o si Costica, pentru ca el se pare ca in meciurile cu Timisoara da golurile carierei, numa golazzo-uri (remember golul de 1-0 din tur, CRIMINAL!!!) si am reusit intr-un final sa le mai intepam una!! (dupa a 2-a sau a 3-a incercare, ca noi nu stim sa jucam pe contratac!)
Si acuma cu oile, la fel. Cum ne-au luat de sus, din scurt, cum n-am fost in stare sa legam 3-4 pase.

In concluzie, mai e de munca. MULT.
1. Nu stim sa jucam cand adversarii ne fac pressing avansat. Daca intalnim o echipa care ne lasa sa trecem de centru, si apoi ne ia la rost, atunci ne descurcam. Daca nu, aratam un fotbal penal, de gradinita. Avem o linie de fund mai tot timpul visatoare, care nu da incredere echipei. Si asta se vede cel mai bine cand ne lovim de un pressing avansat, deoarece mijlocul cedeaza "psihic" aproape in aceste conditii.
2. Nu stim sa jucam pe contre. Pe noi trebuie sa ne lasi sa construim, da sa ne dai si oleaca de spatii, ca altfel e vai de mama noastra.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Copacul » 29 Apr 2008, 19:07

Ei probleme...asa au hotarat antrenorii sa jucam, pana si fraieru' ala de radoi s-a prins de asta. Stai linistit ca daca se comanda constructie frecam mingea pana dimineata. Pai steaua incepe jocul cu 4 fundasi si 2 inchizatori, de ce crezi? Le-a fost frica sa nu-i bagam noi cu curu-n poarta.
C O P A C U LImagine

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de ciombe » 29 Apr 2008, 21:15

orice echipa joaca cu 4 fundasi mai ales in deplasare...........

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de Perspico » 29 Apr 2008, 23:18

Am fost prea deprimat, asa ca pun pozele tocmai acum. Filmuletele... cand devin mai optimist :(
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Si, pe final, un drogat caruia ii e frica sa execute un corner si o corveta cu ghete rosii:
Imagine
Imagine
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de danis » 30 Apr 2008, 00:42

Poze si Filmulete de la Craiova-Steaua http://blue-angels.ro/
Am adaugat cateva si o sa mai adaug in zilele ce urmeaza si cateva frumoase montate cu colegrafia :laughing: :laughing:
Care mai au poze si filme de la meci pls adaugati id de mess eudani7 sa mi le trimiteti si mie.
ucv ucv steagucv
Last edited by danis on 30 Apr 2008, 02:12, edited 1 time in total.
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 30 Apr 2008, 01:26

T@V scrie:Io am observat o chestie. Daca dam de o echipa care "sta sus" in teren, avem MARI probleme. Asa am avut probleme si la U Cluj, si la Timisoara, si acuma si cu oile astea imputite.
La Cluj ne faceau aia pressing din 40-ul nostru, si n-am fost in stare sa construim mai nimic. La Timisoara, tot la fel, numai ca acolo, gazonul mult mai bun, care i-a permis lu Uby sa dea k-lumea in minge la pasa aia geniala "a la Hagi". A prins-o si Costica, pentru ca el se pare ca in meciurile cu Timisoara da golurile carierei, numa golazzo-uri (remember golul de 1-0 din tur, CRIMINAL!!!) si am reusit intr-un final sa le mai intepam una!! (dupa a 2-a sau a 3-a incercare, ca noi nu stim sa jucam pe contratac!)
Si acuma cu oile, la fel. Cum ne-au luat de sus, din scurt, cum n-am fost in stare sa legam 3-4 pase.

In concluzie, mai e de munca. MULT.
1. Nu stim sa jucam cand adversarii ne fac pressing avansat. Daca intalnim o echipa care ne lasa sa trecem de centru, si apoi ne ia la rost, atunci ne descurcam. Daca nu, aratam un fotbal penal, de gradinita. Avem o linie de fund mai tot timpul visatoare, care nu da incredere echipei. Si asta se vede cel mai bine cand ne lovim de un pressing avansat, deoarece mijlocul cedeaza "psihic" aproape in aceste conditii.
2. Nu stim sa jucam pe contre. Pe noi trebuie sa ne lasi sa construim, da sa ne dai si oleaca de spatii, ca altfel e vai de mama noastra.

Tav nu te mai chinui cu explicatii d`astea... mai avem MULT de munca pana intelegem ca meciurile nu se joaca pe teren, ierarhiile sunt facute dupa cu totul alte criterii decat cele sportive iar noi suntem doar niste papagali de pe urma carora se profita si se scot bani...

vorbeam cu un prieten stelist ieri , mi`a zis omu` p buna dreptate... ba mie chiar imi pare rau de voi ca va zbateti atata pt Craiova , ca va duceti prin deplasari dar n`aveti nicio putere si oricum astia se injura la televizor si dup`aia rad impreuna de stirile care se dau pe la sport... adevarat...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

ciombe
suporter
suporter
Mesaje: 560
Membru din: 04 Dec 2007, 18:53

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de ciombe » 30 Apr 2008, 12:28

danis scrie:Poze si Filmulete de la Craiova-Steaua http://blue-angels.ro/
Am adaugat cateva si o sa mai adaug in zilele ce urmeaza si cateva frumoase montate cu colegrafia :laughing: :laughing:
Care mai au poze si filme de la meci pls adaugati id de mess eudani7 sa mi le trimiteti si mie.
ucv ucv steagucv
DANIS DE CE ESTHI RAU???

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de blue_titan » 30 Apr 2008, 12:48

si ceva poze:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Va urma... ucv

octav
senior
senior
Mesaje: 479
Membru din: 29 Iul 2006, 11:35

Re: Universitatea Craiova - Steaua

Mesaj de octav » 01 Mai 2008, 15:37

un mic montaj facut de mine... steagucv steagucv

[youtube][/youtube]
Last edited by Anonymous on 01 Mai 2008, 17:05, edited 1 time in total.
Motiv: am pus tag-urile [youtube]

Închis