Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte îi luăm lui nea Fane?

Trei
38
68%
Unul
10
18%
Nici unul
8
14%
 
Total votes: 56

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de StefanC » 04 Mai 2008, 13:43

Dina a jucat in aparare la Buzau, nu? ... La fel si Costea in unele minute.... La fel amandoi in meciul cu steaua.... :mad:

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 04 Mai 2008, 13:48

noi pierdem doar prin blat --> trebuia sa fim campioni pt ca suntem cei mai buni ! ..... ce taran mititelu asta ne-a furat titlul shit
Imagine

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 04 Mai 2008, 13:54

omaciu scrie:...Mai bine nu va mai uitati la fotbal daca toate meciuriile in care jucam noi si pierdem, automat sunt blaturi.
nu mai face spume degeaba ca am facut eu destule si pt. tine!! :-( ..iti recomand ochelari de aproape..sunt buni pt. detalii!! :)( pe mine ma ajuta foarte mult!! :laughing: crede-ma, nu sunt "gigi contra", putine meciuri le-am pierdut voit!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 04 Mai 2008, 14:17

imi cer scuze ca revin...ma deranjeaza meciul cu steaua, nu cu buzau!! aceasta din urma - vorba lui nea' freak - chiar a incurcat-o pe steaua!!..si oricum, imi parea rau de nea' fane, chiar daca nu sunt inca scapati!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 04 Mai 2008, 14:29

ba am citit niste posturi pe aici....cre ca unii dintre voi sunteti drogati.cum [cenzurat] mea sa nu fie blat meciu` cu buzau ?! meciul cu steaua si gloria,au fost doua favoruri pe care i le-a facut mititelu lui becali.si daca intial,am zis ca n-a fost blat cu steaua,faptul ca s-a terminat cum s-a terminat meciu` asta,ma face sa cred ca si cu steaua a fost blat.(cu unii dintre jucatori,as putea spune chiar,cu unul singur).

cred ca.....meciul cu ceahlaul il castigam...desi...ramane de vazut ce o sa fie in mecu` cu poli....
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

bd11
junior
junior
Mesaje: 24
Membru din: 03 Sep 2007, 13:26

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de bd11 » 04 Mai 2008, 14:40

Un blat nu se face neaparat cu toata echipa. E de ajuns ca 1 - 2 jucatori s-o lase mai moale. Cu steaua nu am zis nimic pentru ca am vazut ca voi ati respins categoric blatul. Mie la meci mi s-a parut ca n-a fost in regula. Iar circul ieftin mititelu - becali dinainte de meci vad ca se repeta la dinamo-steaua, ca sa zica fraierii ca asa este.
Daca nu ar fi echipa lu steaua, as fi preferat sa scape Gloria si sa cada Ceahlau si Mioveni.
Oricum, pacat de jucatorii astia tineri ca joaca in meciuri dinastea, si e greu sa creasca asa. [****] daca chiar l-au injurat aia pe Silvica(desi nu cred), sunt idioti.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 04 Mai 2008, 14:49

bd11 scrie:Un blat nu se face neaparat cu toata echipa. E de ajuns ca 1 - 2 jucatori s-o lase mai moale. Cu steaua nu am zis nimic pentru ca am vazut ca voi ati respins categoric blatul. Mie la meci mi s-a parut ca n-a fost in regula. Iar circul ieftin mititelu - becali dinainte de meci vad ca se repeta la dinamo-steaua, ca sa zica fraierii ca asa este.
Daca nu ar fi echipa lu steaua, as fi preferat sa scape Gloria si sa cada Ceahlau si Mioveni.
Oricum, pacat de jucatorii astia tineri ca joaca in meciuri dinastea, si e greu sa creasca asa. [****] daca chiar l-au injurat aia pe Silvica(desi nu cred), sunt idioti.
zi-mi jucatorii aia care au facut blat cu steau si buzau ! ... eu sunt orb si nu am observat blat cu steaua si nici pe cel cu buzau ....

sunt unii pe aici care atunci cand batem zic ca suntem cei mai buni , rupem tot si la o infrangere cadem in B , vindem meciuri .

altii pana acum il pupau in [cenzurat] pe costea ... si cand a jucat 1-2 meciuri mai slab gata au sarit pe el ca da meciuri , ca e nu stiu cum ..... si daca da meciul urmator iar 2 goluri iar o sa-l pupe-n [cenzurat] ...

si cristiano ronaldo a facut meciuri mai slabe si nu i-a sarit nimeni in cap ..... si culmea tocmai in meciuri extrem de importante in semifinalele ligii campionilor .....
Imagine

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de raduku » 04 Mai 2008, 15:43

am citit articolul ala de pe prosport cu ''.. nush ce steluta'' (de la doryn) si jegosii aia de la ziar scriau de Costea, ''cel cu pretentii la Euro'' . CE **** MEA SE BAGA AIA PESTE COSTEA CU EURO ? asta a fost meci de campionat, si asta e ... a gresit intentionat sau poate neintentionat. La Mutu nu ziceau nimica ca a pierdut calificarea de uefa, si la fel de Chivu daca facea un meci mai slab.. :(

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 04 Mai 2008, 16:16

praetorianus scrie:imi cer scuze ca revin...ma deranjeaza meciul cu steaua, nu cu buzau!! aceasta din urma - vorba lui nea' freak - chiar a incurcat-o pe steaua!!..si oricum, imi parea rau de nea' fane, chiar daca nu sunt inca scapati!!
nea fane nu are nici o legatura cu buzaul
buzaul retrogradeaza si nea fane pleaca...e simplu

DoRyN

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 04 Mai 2008, 16:58

FreakBoy scrie:1. sa imi zica unu in fata ca a facut Costea blatul si-l scuip in ochi!
FreakBoy scrie: 3. teribilistii sunt inca printre noi... "serie b", da-te-n **** mea.

Se vede.

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 04 Mai 2008, 18:01

blat ,neblat,au jucat execrabil.iar ratarile de neimaginat pentru unul cum este Costea duc la supozitii si interpelari.doream altceva de la acest meci si alta atitudine de la jucatori.
CU STIINTA PANA LA MOARTE steagucv
CU STIINTA PANA LA MOARTE

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de lordliv » 04 Mai 2008, 19:56

Cl4udiu scrie:
bd11 scrie:Un blat nu se face neaparat cu toata echipa. E de ajuns ca 1 - 2 jucatori s-o lase mai moale. Cu steaua nu am zis nimic pentru ca am vazut ca voi ati respins categoric blatul. Mie la meci mi s-a parut ca n-a fost in regula. Iar circul ieftin mititelu - becali dinainte de meci vad ca se repeta la dinamo-steaua, ca sa zica fraierii ca asa este.
Daca nu ar fi echipa lu steaua, as fi preferat sa scape Gloria si sa cada Ceahlau si Mioveni.
Oricum, pacat de jucatorii astia tineri ca joaca in meciuri dinastea, si e greu sa creasca asa. [****] daca chiar l-au injurat aia pe Silvica(desi nu cred), sunt idioti.
zi-mi jucatorii aia care au facut blat cu steau si buzau ! ... eu sunt orb si nu am observat blat cu steaua si nici pe cel cu buzau ....

sunt unii pe aici care atunci cand batem zic ca suntem cei mai buni , rupem tot si la o infrangere cadem in B , vindem meciuri .

altii pana acum il pupau in [cenzurat] pe costea ... si cand a jucat 1-2 meciuri mai slab gata au sarit pe el ca da meciuri , ca e nu stiu cum ..... si daca da meciul urmator iar 2 goluri iar o sa-l pupe-n [cenzurat] ...

si cristiano ronaldo a facut meciuri mai slabe si nu i-a sarit nimeni in cap ..... si culmea tocmai in meciuri extrem de importante in semifinalele ligii campionilor .....
boy,pana una alta,mititelu ii acuza pe dina si tanasa de blat!

lasa ma cu placa cu meciuri mai slabe!

mi a scarba de mititelu si blaturile sale ordinare...

ps. a fost blat cu dinamo ( cu turcu s a facut intelegerea,trebuia chiar sa castigam!) ) a fost blat cu steaua ( jucatorii lui stanilescu ...) a fost blat cu buzaul ( reciprocitatea din tur!) asa ca vorbiti voi de fotbal in continuare...

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 04 Mai 2008, 20:03

lordliv scrie:ps. a fost blat cu dinamo ( cu turcu s a facut intelegerea,trebuia chiar sa castigam!) ) a fost blat cu steaua ( jucatorii lui stanilescu ...) a fost blat cu buzaul ( reciprocitatea din tur!) asa ca vorbiti voi de fotbal in continuare...
si nevasta-mea facu blat cu norii s-o puna de ploaie sa nu plec eu la bere. blaturi peste tot domne.
C O P A C U LImagine

iuli

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 04 Mai 2008, 20:09

@lordliv:asa e ca a fost blat si la timisoara?
Ati innebunit de tot!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de praetorianus » 04 Mai 2008, 20:17

stuparu_alexandru scrie:ba am citit niste posturi pe aici....cre ca unii dintre voi sunteti drogati.cum **** mea sa nu fie blat meciu` cu buzau ?! meciul cu steaua si gloria,au fost doua favoruri pe care i le-a facut mititelu lui becali.si daca intial,am zis ca n-a fost blat cu steaua,faptul ca s-a terminat cum s-a terminat meciu` asta,ma face sa cred ca si cu steaua a fost blat.(cu unii dintre jucatori,as putea spune chiar,cu unul singur).

cred ca.....meciul cu ceahlaul il castigam...desi...ramane de vazut ce o sa fie in mecu` cu poli....
ia-i pe fraierii astia si invata-i cum se realizeaza un blat, ca daca ei vad un cartonas rosu, au impresia ca se moare pe teren!! :laughing: :laughing: ..cu ceahlaul nu sunt convins deocamdata dar depinde cati bani mai vrea miti sau...alte servicii!!
pentru naivi, pot sa va dau multe exemple de meciuri pierdute pe bune dar nu imi bagati pe gat gogosile astea, ca nu tine!! :)- am vazut prea multe la viata mea!! :smoke: ..va pupa baiatu' !!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis