Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte îi luăm lui nea Fane?

Trei
38
68%
Unul
10
18%
Nici unul
8
14%
 
Total votes: 56

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 04 Mai 2008, 20:33

lordliv scrie:
Cl4udiu scrie:
bd11 scrie:Un blat nu se face neaparat cu toata echipa. E de ajuns ca 1 - 2 jucatori s-o lase mai moale. Cu steaua nu am zis nimic pentru ca am vazut ca voi ati respins categoric blatul. Mie la meci mi s-a parut ca n-a fost in regula. Iar circul ieftin mititelu - becali dinainte de meci vad ca se repeta la dinamo-steaua, ca sa zica fraierii ca asa este.
Daca nu ar fi echipa lu steaua, as fi preferat sa scape Gloria si sa cada Ceahlau si Mioveni.
Oricum, pacat de jucatorii astia tineri ca joaca in meciuri dinastea, si e greu sa creasca asa. [****] daca chiar l-au injurat aia pe Silvica(desi nu cred), sunt idioti.
zi-mi jucatorii aia care au facut blat cu steau si buzau ! ... eu sunt orb si nu am observat blat cu steaua si nici pe cel cu buzau ....

sunt unii pe aici care atunci cand batem zic ca suntem cei mai buni , rupem tot si la o infrangere cadem in B , vindem meciuri .

altii pana acum il pupau in [cenzurat] pe costea ... si cand a jucat 1-2 meciuri mai slab gata au sarit pe el ca da meciuri , ca e nu stiu cum ..... si daca da meciul urmator iar 2 goluri iar o sa-l pupe-n [cenzurat] ...

si cristiano ronaldo a facut meciuri mai slabe si nu i-a sarit nimeni in cap ..... si culmea tocmai in meciuri extrem de importante in semifinalele ligii campionilor .....
boy,pana una alta,mititelu ii acuza pe dina si tanasa de blat!

lasa ma cu placa cu meciuri mai slabe!

mi a scarba de mititelu si blaturile sale ordinare...

ps. a fost blat cu dinamo ( cu turcu s a facut intelegerea,trebuia chiar sa castigam!) ) a fost blat cu steaua ( jucatorii lui stanilescu ...) a fost blat cu buzaul ( reciprocitatea din tur!) asa ca vorbiti voi de fotbal in continuare...
pai daca facea mititelu blat ii mai acuza pe cei 2 ?? (nu stiu unde ai vazut ca i-a acuzat )

dina si tanasa joaca prost de cand ii stiu .... asa ca nu poti sa zici in care meci au blatuit si in care nu ....

ok...noi nu jucam slab ... suntem cei mai buni si treabuia sa luam liga campionilor .... costea e zeu , dribleaza tot de la mijlocul terenului , dar in ultimele 2 meciuri a lasat-o mai moale ....

daca era blat cu dinamo nu mai reveneau aia del a 3-0 .... nu mai ii dadea dilevski cu cotu in nas lui danciulescu etc .... daca ala s-a vrut sa fie blat inseamna ca cei care s-au ocupat de el sunt AMATORI (si totusi dinamo are experienta in asa ceva)

inseamna ca a fost blat si cu uta .... tot reciprocitate , ei ne-au batut la noi si noi la ei ....

cum eu nu pot sa-ti dau argumente ca cele 2 meciuri nu au fost blat , nimeni nu poate sa-mi demostreze mie ca nu au fost blaturi multe meciuri din campionatul asta in care am castigat ....
Imagine

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de u2blue » 04 Mai 2008, 21:38

fratilor,

Din cauza reactiilor de tipul asta, blatonita, vanzare, extradare, trisare nu am mai luat nimic de 16 ani. O echipa este in formare ... iar singul lucru de incurajare pe care il gasiti sa-l ziceti este: ati facut blat ba *****-n-gura de vanzatori. Ganditi-va cum este sa va acuze cineva stiind ca sunteti nevinovat ( cum probabil este cazul la 80% din echipa daca nu 100%).

Intrebare:
Sa nu-ti vina sa iei calea bucurestiului .. si nu aia de la universitate pana la electro. Ci aia care trece prin pitesti.

sa nu aud raspunsuri gen daca nu-ti convine tine steaua. Ei bine m-am nascut oltean si nu ma incalzeste nimic sa sustin steaua. Va spun doar atat ... de la trasul colectiv de [cenzurat] ni se trage. netoiu, dinel sunt doar efecte nu cauze.

iuli

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 04 Mai 2008, 22:46

u2blue scrie:fratilor,

Din cauza reactiilor de tipul asta, blatonita, vanzare, extradare, trisare nu am mai luat nimic de 16 ani. O echipa este in formare ... iar singul lucru de incurajare pe care il gasiti sa-l ziceti este: ati facut blat ba *****-n-gura de vanzatori. Ganditi-va cum este sa va acuze cineva stiind ca sunteti nevinovat ( cum probabil este cazul la 80% din echipa daca nu 100%).

Intrebare:
Sa nu-ti vina sa iei calea bucurestiului .. si nu aia de la universitate pana la electro. Ci aia care trece prin pitesti.

sa nu aud raspunsuri gen daca nu-ti convine tine steaua. Ei bine m-am nascut oltean si nu ma incalzeste nimic sa sustin steaua. Va spun doar atat ... de la trasul colectiv de [cenzurat] ni se trage. netoiu, dinel sunt doar efecte nu cauze.
apld apld apld apld

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 636
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de White&Blue » 05 Mai 2008, 10:09

u2blue scrie:fratilor,

Din cauza reactiilor de tipul asta, blatonita, vanzare, extradare, trisare nu am mai luat nimic de 16 ani. O echipa este in formare ... iar singul lucru de incurajare pe care il gasiti sa-l ziceti este: ati facut blat ba *****-n-gura de vanzatori. Ganditi-va cum este sa va acuze cineva stiind ca sunteti nevinovat ( cum probabil este cazul la 80% din echipa daca nu 100%).

Intrebare:
Sa nu-ti vina sa iei calea bucurestiului .. si nu aia de la universitate pana la electro. Ci aia care trece prin pitesti.

sa nu aud raspunsuri gen daca nu-ti convine tine steaua. Ei bine m-am nascut oltean si nu ma incalzeste nimic sa sustin steaua. Va spun doar atat ... de la trasul colectiv de [cenzurat] ni se trage. netoiu, dinel sunt doar efecte nu cauze.
apld apld apld apld apld apld Noi tragem linie dupa fiecare meci iar un meci prost face uitat un meci bun si invers iar asta strica atmosfera de la echipa!Haideti sa asteptam turul sezonului 2008/2009 care cred si sper ca va fi unul foarte bun pentru noi!Forta Stiinta si sper sa ne vedem pe OBLEMENCO chiar din primul meci al sezonului! steagucv steagucv steagucv

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de lebowski » 05 Mai 2008, 11:00

u2blue scrie:fratilor,

Din cauza reactiilor de tipul asta, blatonita, vanzare, extradare, trisare nu am mai luat nimic de 16 ani. O echipa este in formare ... iar singul lucru de incurajare pe care il gasiti sa-l ziceti este: ati facut blat ba *****-n-gura de vanzatori. Ganditi-va cum este sa va acuze cineva stiind ca sunteti nevinovat ( cum probabil este cazul la 80% din echipa daca nu 100%).

Intrebare:
Sa nu-ti vina sa iei calea bucurestiului .. si nu aia de la universitate pana la electro. Ci aia care trece prin pitesti.

sa nu aud raspunsuri gen daca nu-ti convine tine steaua. Ei bine m-am nascut oltean si nu ma incalzeste nimic sa sustin steaua. Va spun doar atat ... de la trasul colectiv de [cenzurat] ni se trage. netoiu, dinel sunt doar efecte nu cauze.
de acord cu argumentul tau, pana la un punct. nici eu nu cred ca e oportun sa ne luam de jucatori. ei sunt ultimii vinovati pt cele doua blaturi. vinovatul e Mititelu, iar tot teatrul pe care-l joaca e ridicol. aici includ si stirea de ieri cu scandalul din vestiar si urecheatul lui Dina si Tanasa. e nasol, e frustrant sa stii ca te-ai murdarit intrand in mizeria becaliana, dar sper ca a fost constient de riscul asumat si ca a avut motive solide s-o faca. altfel, uite ca se strica atmosfera in vestiar si e pacat pt ca totul incepuse sa mearga bine. d-aia cred ca n-are rost sa mai punem si noi paie pe foc acum. mai mult ca oricand, ne trebuie stabilitate daca vrem sa facem performanta la anu', dar ma tem ca tocmai Mititelu e pe cale sa strice tot si aici includ indepartarea lui Napoli ca risc major. sper sa ma insel.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 05 Mai 2008, 11:10

nu mai dati frate in echipa asa din senin. Vorbiti de parca ati fi 100% siguri de blat in cele 2 meciuri. Teoria asta a conspiratiei a lasat urme grave si nu cred ca ne vom vindeca prea curand. Eu unu nu cred ca a fost niciun blat cu steaua, cu buzaul prima repriza am jucat foarte bine, in a2a repriza nu stiu ce s-a intamplat, fie am lasat-o mai moale, fie i-am ajutat pe buzoieni, dar nu cred ca e cazul sa facem mare valva ca suntem sclavii lu steaua. In meciul cu steaua, le-am dat un gol, am avut o bara si multe alte ocazii, iar rezultatul putea fi cu totul altul si atunci nu mai zicea nimeni nimic. E greu sa arunci cu vorbe dar sa n-ai dovezi. Oamenii astia sunt in primul rand jucatori, meseria de actor nu cred ca au invatat-o mai ales ca putini dintre ei stiu sa lege 2 cuvinte..

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Zapada » 05 Mai 2008, 13:11

pacat ca nu am reusit macar sa scoatem un egal

se pare ca steluta va ramana in liga 1 daca batem pe nemteni dar mai stii poate ca facem un egal sa se duce steluta acolo in liga 2 unde este locul ei
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9783
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 05 Mai 2008, 20:49

ce aveti cu indepartarea lui napoli? iarasi zvonuri din astea nasoale?de unde le scoateti?
Am zis!!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 05 Mai 2008, 21:21

White&Blue scrie:Forta Stiinta si sper sa ne vedem pe OBLEMENCO chiar din primul meci al sezonului! steagucv steagucv steagucv
Cu siguranta nu ne vom vedea pe Oblemenco la primul meci al sezonului. Cel mai devreme la al treilea. La primul avem terenul suspendat
C O P A C U LImagine

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de ew » 05 Mai 2008, 21:28

Copacul scrie:
White&Blue scrie:Forta Stiinta si sper sa ne vedem pe OBLEMENCO chiar din primul meci al sezonului! steagucv steagucv steagucv
Cu siguranta nu ne vom vedea pe Oblemenco la primul meci al sezonului. Cel mai devreme la al treilea. La primul avem terenul suspendat
sau al doilea.
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 05 Mai 2008, 21:30

ew scrie:
Copacul scrie:
White&Blue scrie:Forta Stiinta si sper sa ne vedem pe OBLEMENCO chiar din primul meci al sezonului! steagucv steagucv steagucv
Cu siguranta nu ne vom vedea pe Oblemenco la primul meci al sezonului. Cel mai devreme la al treilea. La primul avem terenul suspendat
sau al doilea.
Daca e terenul gata.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 05 Mai 2008, 21:33

nu avem cum la al doilea. primul acasa suspendat, al doilea deplasare, al treilea abia acasa. sau primul deplasare, al doilea acasa suspendat, al treilea deplasare si abia al patrulea cu noi in tribune. asta daca-i creste iarba lu miti.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 05 Mai 2008, 23:14

pai putem avea 2 meciuri acasa consecutive in primele 2 etape, deci putem juca acasa din etapa a2a.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 05 Mai 2008, 23:26

niciodata in primele etape nu se pun 2 consecutive acasa sau deplasare. Si mai exista o regula, noile promovate joaca acasa.
C O P A C U LImagine

DoRyN

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 22 Mai 2008, 13:23

Spirite în­cin­se la Gloria.

Pre­şe­dintele Bre­beanu ameninţă cu de­misia dacă Ştefan Stoica va fi păstrat antrenor. "Eu nu garantez că Gloria va scă­pa de la re­trogradare dacă Ştefan Stoica rămîne antrenor. Şi nu vreau să-mi leg singur de picior o piatră de moară. Campionatul trecut nu ne-am salvat pe valoare. Echipa a jucat modest, dar am avut noroc cu carul. Cu golurile alea marcate în prelungiri. De Craiova ce să mai zic... ", a spus deunăzi Brebeanu.

Închis