Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Moderator: grup_moderatori

Închis

Jjicăăăă!! Uăi,şi faşim ăi cu ursul Chietrean.ăi??

Poll ended at 07 Mai 2008, 23:26

Îi palim
30
65%
Stăm la poveşti cu dânşii
8
17%
Ni palieşti răzăşu' aista
8
17%
 
Total votes: 46

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de Pacala » 07 Mai 2008, 21:17

1. daca n-ar fi avut bani l-ar fi vandut pe costea

2. in privinta meciurilor...in fosrte multe meciuri echipa a demonstrat ca poate cum n-a demonstrat de multi ani..chiar si la infrangerile cu steaua si cfr cluj.....

3. bornescu si saceanu sint jucaotri buni care trebuie sa ramana...poate n-au fost in cea mai buna forma in ultimul timp dar sa nu uitam ca ei au demontrat de cand au venit la echipa ca pot ...

4. in general ar trebui sa nu se umble nici la lot si nici la banca tehnica...doar liniste si o pregatire buna de vara si sint sigur ca vom avea un an foarte bun si vor tremura toti in fata Universitatii...prindem cupele europene sigur o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de laurentiu91 » 07 Mai 2008, 21:18

Se vede ca se termina campionatul..reluam vechile teme...are sau n-are bani....vinde sau nu vinde.....vine Patriciu...Gica .... :o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de praetorianus » 07 Mai 2008, 21:20

mai oameni buni, el cu gura lui a spus ca nu mai poate financiar, ce vreti mai mult??!...nici napoli nu mi s-a parut convins ca ar vrea sa mai stea, am inteles ca maine vom afla!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de wb_lion » 07 Mai 2008, 21:26

laurentiu91 scrie:Se vede ca se termina campionatul..reluam vechile teme...are sau n-are bani....vinde sau nu vinde.....vine Patriciu...Gica .... :o:
Nu m-as simtii deloc bine sa vina unu sa faca ca la cfr o echipa de "profesionisti". Mai bine un loc de cupa europeana si urcam incet incet cu echipa noastra de "olteni" !

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de Vraciul » 07 Mai 2008, 21:40

praetorianus scrie:mai oameni buni, el cu gura lui a spus ca nu mai poate financiar, ce vreti mai mult??!...nici napoli nu mi s-a parut convins ca ar vrea sa mai stea, am inteles ca maine vom afla!!

unde gasim si noi conferinta de presa?
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de nr.zece » 07 Mai 2008, 21:42

parca seamana cu ultimii patroni
nu mai pot sa sustin echipa, extraterestrii mi-au facut rau, trebuie sa vand jucatorii
sa ii vedem acum pe pupincuristii lui miti ce zic
asa a plecat si niculescu, liber de contract ca nea gigi nu avea bani sa ii dea baiatului salariul
e posibil sa fie o manevra electorala, dar este la fel de jenant sa bagi echipa in astfel de mizerii
oricum a patat imaginea de echipa curata cu blatul cu steaua si stelutza
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de laurentiu91 » 07 Mai 2008, 21:46

nr.zece scrie:parca seamana cu ultimii patroni
nu mai pot sa sustin echipa, extraterestrii mi-au facut rau, trebuie sa vand jucatorii
sa ii vedem acum pe pupincuristii lui miti ce zic
asa a plecat si niculescu, liber de contract ca nea gigi nu avea bani sa ii dea baiatului salariul
e posibil sa fie o manevra electorala, dar este la fel de jenant sa bagi echipa in astfel de mizerii
oricum a patat imaginea de echipa curata cu blatul cu steaua si stelutza
:mincinos :mincinos :mincinos

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de 1948 » 07 Mai 2008, 21:49

ideea este nu votati solomon

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de Ruben Navarro » 07 Mai 2008, 22:05

Asta in primul rand! :)(

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de ew » 07 Mai 2008, 22:11

1948 scrie:ideea este nu votati solomon
nu votam noi dar o sa voteze ceilalti.
solomon are cele mai mari sanse la primarie....
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de StefanC » 07 Mai 2008, 22:13


Mititelu anunţă că îşi vinde vedetele!


Patronul Univerităţii Craiova, Adrian Mititelu, a recunoscut că nu mai poate să ducă echipa de unul singur, fiind nevoit ca din vară să vândă o parte din cei mai buni jucători.

"A fost un an foarte greu pentru noi. Am început rău, însă bine că am revenit pe final. Oricum anunţ că din vară vor fi multe schimbări. Din cauza acuzelor din partea suporterilor că nu ne-am apărat corect şansele mai mulţi jucători vor să plece. Este posibil şi să dăm ceva jucători, chiar dacă sunt ofertaţi din ţară, pentru că nu mai pot de unul singur. Bornescu are oferte de la toate echipele din Bucureşti cât şi din Germania. Şi alţi jucători sunt ofertaţi, iar cu Napoli vom lămuri situaţia după alegerile din iunie", a spus Mititelu.

Finanţatorul oltean regretă că Ceahlăul a retrogradat după înfrângerea pe terenul Universităţii: "Sincer îmi pare rău de Ceahlăul, pentru investiţiile de acolo este păcat că au ajuns în liga secundă. Am avut şi puţin noroc prin acel autogol (n.r. - autogolul lui Pecha)".

www.prosport.ro

Despre asta e vorba, cred!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de 1948 » 07 Mai 2008, 22:15

ew scrie:
1948 scrie:ideea este nu votati solomon
nu votam noi dar o sa voteze ceilalti.
solomon are cele mai mari sanse la primarie....
"a venit momentul ca oraşul să spună dacă vrea echipă de fotbal " asa a zis mititelu
deci sa vedem ce vrea orasu

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de manex » 07 Mai 2008, 22:18

raduku scrie:
Pacala scrie:ar fi o mare prostie sa se renunte la bornescu si saceanu...
din partea mea Bornescu poate sa plece steagucv [r] , dar sace e un jucator care atunci cand ai nevoie de el demonstreaza ca stie si poate apld usteag
sigur nu ai vrut sa spui invers? nimeni nu trebuie sa plece. nu avem cu cine sa ii inlocuim. cu cine l-ai inlocui tu pe mircea?. o sa spui lung. ok, de acord, insa peste minim un an. mai ai pe altcineva? rezerva lui lung? nu as sta prea bine stiind ca titular e un pusti de 19 ani(in conditiile in care apararea noastra e cam varza) iar rezerva banica, portar cam ghinionist, si care nu cred ca va mai face parte din lot, pentru ca omul vrea sa apere. deci...pe cine ne bazam la anul, daca pleaca mircea? pe lung si pe......???????? prefer sa il stiu pe lung pe banca, chiar si pe bornescu, de ce nu? iar peste un an, daca are oferta buna sa ii dea drumul.
Am zis!!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de StefanC » 07 Mai 2008, 22:20

1948 scrie:
ew scrie:
1948 scrie:ideea este nu votati solomon
nu votam noi dar o sa voteze ceilalti.
solomon are cele mai mari sanse la primarie....
"a venit momentul ca oraşul să spună dacă vrea echipă de fotbal " asa a zis mititelu
deci sa vedem ce vrea orasu
Din ce-am mai auzit si eu pe la TV, pe la coltu` strazii, orasu vrea "continuitate"! Sunt 100% sigur ca pe mare masa de suporteri ai Universitatii nu-i va influenta scandalul Mititelu-Solomon si daca ei vor, tot pe Solomon il vor vota! o:
Tare imi e frica sa nu-si pregateasca el terenul pentru un posibil colaps...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Ceahlăul Piatra Neamţ

Mesaj de 1948 » 07 Mai 2008, 22:21

eu cred ca suntem batuti in cap daca vorbim de plecat de jucatori in conditiile in carenu putem face transferuri

am terminat pe 9 la 14 puncte de uefa ....asta dupa un tur naspa ....deh sper sa nu plece napoli pt ca trebuie sa avem continuitate
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by 1948 on 07 Mai 2008, 22:23, edited 2 times in total.

Închis