F.C. ARGES - U. CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Ce credeti despre aceast meci?

Poll ended at 31 Iul 2004, 23:51

VICTORIE CRAIOVA !!
36
97%
EGAL
1
3%
VICTORIE ARGES (desigur varianta doar teoretica!)
0
No votes
 
Total votes: 37

D10

Mesaj de D10 » 01 Aug 2004, 19:54

1-1. Eu unu' nu-mi explic.

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 01 Aug 2004, 20:02

min. 90+4 - Punct final la Piteşti, unde scorul final este 1-1, un rezultat echitabil. Ambele echipe au jucat mai bine în partea secundă a meciului, dar Craiova a ratat cele 3 puncte după ce s-a retras în apărare la 1-0, permiţînd Argeşului să joace ofensiv mare parte din repriză.

N-am vazut meciul, dar cred ca in repriza 2- a ne-am retras in aparare
lucru care ne-a costat....

ago

Mesaj de ago » 01 Aug 2004, 20:09

SA VA FIE RUSINE BALERINELOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bad: :bad: :bad:

Vietnam

Hai Universitatea!

Mesaj de Vietnam » 01 Aug 2004, 20:10

O facuram si pe asta. In loc de 3-1 am facut egal!!!!!
PLESANEEEEE trebuia sa dai gol! Cum n-am mai ajuns la meci pentru ca sunt chior de oboseala statui la TV... Bine ca n-am fost cred ca explodam naibii pe acolo... Mai avem multe de facut cu echipa.
Mi-a pacut Buhusi foarte mult si Frunza...si Guso. In rest ..atacul cam slab Doua ratari Gane din pozitii bestiale, Rubi frumos la faza golului. Nu-mi place ca nu rezista 90 de minute.
Plesan ...capitanul ... slab uimitor de slab a gresit mult si sincer ii iertam jocul slab daca dadea gol cand era singur in careu dupa ce ne-au egalat astia.
Papura ..normal... si-a facut treaba in rest se vede ca este nevoie de ceva jocuri impreuna pentru a se suda echipa. Din tot meciul mi-au placut doar ultimele 15 minute.....fara golil egalarii.
Ce facem fratilor? Sunt singurul care mi s-a parut ca am avut un joc usor haotic?

Si apropo comentatori mai prosti decat i-a avut National TVcredeti ca exista? Nu aveau astia nici o treba cu obiectivitatea....dar deja m-am obisnuit!
Baieti trebuie sa rupem in jocul urmator!
Hai Stiinta
Last edited by Vietnam on 01 Aug 2004, 20:15, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Aug 2004, 20:11

asteptam o victorie
motive de ingrijorare:
- Gane rata de doua ori singur cu portarul, nasol
-dezamagit si de schimbarile ciudate facute de rednic, putin panicate as zice
toata partea stanga
-asteptam sa intre Lutu in locul lui Borbely ,nu inteleg de ce estefolosit borbely
victoria a fost pierduta in momentul in care Rednic a scos un atacant si a introdus un mijlocas defensiv ,atunci antrenorul alora si-a permis sa introduca atacanti
-sper ca Guso nu se resimte dupa accidentarile intentionate cred ale pitestenilor, intotdeauna i-am considerat o echipa lasa, tarfe dinamoviste ca atunci cand au pierdut cu 7-0 in fata dinamovistilor sa le dea titlul alora la golaveraj sau cand i-au rupt piciorul lui Camataru si nationala a pierdut calificarea la mondiale in 82 cu Irlanda de nord
- ma ingrijoreaza caderea fizica de dupa pauza a craiovenilor
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Aug 2004, 20:15

gane a ratat de doua ori victoria in momente cheie de fiecare data daca dadea gol inchidea meciul, daca facea 2-0 exact inainte de pauza..... sau atnci pe final de meci..... :-(

iar Rednic il baga pe borbely asta exact cum il baga flocea pe daniel rednic, parca ca sa ne dispere , sa ne innebuneasca :o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Aug 2004, 20:18

Guso,Papura, Bundea sint cei mai buni
nici Frunza si Rubenilson n-au jucat deloc rau

sint dezamagit de Plesan, asta nu mai joaca nimic, asteapta sa se transfere afara dar daca joaca asa, canci transfer ca nu-l mai ia nimeni

Sint dezamagit de Gane si de cum facu Rednic schimbarile :o
Gane a ratat de doua ori singur cu portarul victoria :bad: :bad: :bad: :bad:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 01 Aug 2004, 20:27

Linia de mijloc a fost foarte slaba, probabil si datorita unei zile mai proate prinse de Plesan. Bundea in afara golului a fost la nivelul lui Plesan.
In lipsa unei linic de mijloc eficiente atacul nu a contat decat in cateva momente.
Dupa gol, Universitatea a fost o echipa blazata multumindu-se cu un gol si sperand intr-o victorie, speranta anulata spre finalul meciului de golul pitestean.
Astfel Universitatea pierde destul de usor 2 puncte la Pitesti, desi la un moment dat parea ca va termina invingatoare.
Din pacate cu atitudinea asta nu cred ca se pot formula sperante la un loc pe podium.

ago

Mesaj de ago » 01 Aug 2004, 20:37

Vietnam daca spui "putin haotic" cred ca erai intradevar obosit!! FOARTE HAOTIC poate vroiai sa zici. Pacala nu te regasesti... si tu esti putin haotic .... :lol: Borbely te rugam : NU TE MAI VREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Aug 2004, 20:54

explica, ago
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 01 Aug 2004, 20:56

Pacala scrie:explica, ago
Cred ca se refera la faptul ca ai scris 3 mesaje unul dupa altul desi (pentru ca nu mai scrisese nimeni) aveai posibilitatea sa-l modifici pe primul :-)

ago

Mesaj de ago » 01 Aug 2004, 21:09

Korekt ! Ai scris de gane in toate cele 3 mesaje.... Dar cu totzii suntem bulversatzi dupa meciul asta :( Apropo ati urmarit meteo ?? S-au anuntat la pitesti 40 de grade??mie asa mi s-a parut !!! :eek: :eek: :eek:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Aug 2004, 21:26

si ce daca, daca asa imi veni mie ....
si gane rata de doua ori singur cu portarul
de aia imi si veni de fiecare data in cap sa scriu de el

si de aia rata gane? ca erau 40 de grade?... sper sa nu fie ca australianul ala pe care nu vreau sa-i spun numele
nu, nu , nju
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

ago

Mesaj de ago » 01 Aug 2004, 21:53

era retorica intrebarea....nu,nu caldura e de vina ci MENTALITATEA !!!

whiteblue

Mesaj de whiteblue » 01 Aug 2004, 22:20

Au fost 6 jucatori noi in primul 11 s-a vazut asta.Dar,de ce ne-am retras in aparare asa ?????De ce nu puteam sa mai atacam? :-(

:o: :o: :o: :o: Insa s-a vazu lipsa de omogenitate sa speram ca o sa se inteleaga din ce in ce mai bine jucatorii. :o:

Închis