U.CRAIOVA - POLI IASI

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine va castiga meciul Universitatea-Poli Iasi ?

Va castiga Universitatea!!!
26
81%
scor egal
4
13%
Va castiga Poli Iasi .
2
6%
 
Total votes: 32

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

U.CRAIOVA - POLI IASI

Mesaj de EDMOND_ » 16 Aug 2004, 09:58

Un meci care ar fi trebuit sa fie unul oarecare pentru Universitatea dar care a devenit foarte important mai ales in urma evolutiilor slabe din primele trei etape. Rednic si echipa trebuie sa regaseasca gustul victoriei ( intr-o partida oficiala) si sa ofere suporterilor un spectacol frumos si cele trei puncte puse in joc. Papura si Plesan trebuie sa treaca peste neintelegerile dintre ei si impreuna cu Bundea si Gane sa devina piesele de rezistenta ale unei echipe care sa aiba un cuvant de spus in lupta pentru primele locuri! Iar Rednic trebuie sa inteleaga ca atunci cand ai jucatori ca Guso , Papura, Daouda , Bundea , Lutu , Gane nu ai voie sa te impiedici de echipe ca Sportul si Poli Iasi. Iar cand ai la dispozitie jucatori ca Vigariu , Frunza , Stoianof , Murgan, Iordache, etc este inadmisibil sa incepi un meci cu Borbely si Flinston titulari. Urmeaza doua deplasari foarte grele ( Steaua si National ) si pierderea de puncte in acest meci ar face ca situatia sa devina foarte complicata. Inclusiv pentru Rednic.

Suporterii olteni care doresc pot participa la un mic concurs. Indicati scorul exact si eventualii marcatori ( pentru departajare!) si puteti castiga un fular alb albastru cu insemnele Universitatii. (in cazul mai multor castigatori se va proceda la o tragere la sorti!)

GiovaNNi

Mesaj de GiovaNNi » 16 Aug 2004, 10:02

Eu zic ca batem pentru ca a venit momentul sa mai batem si noi pe cineva...
Scorul meu este de 3-1, marcatori Lutu, Gane si Bundea.

AnU

Mesaj de AnU » 16 Aug 2004, 13:19

Cred ca vom invinge cu 1-0
gol Gane

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 16 Aug 2004, 13:35

Universitatea Craiova - Poli Iasi: 4 - 2
Marcatori: Nkoy (2) si Borbely (2) / R. Miclea (2)
Spectatori: 30.000
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Eric`22

Mesaj de Eric`22 » 16 Aug 2004, 14:05

Universitatea Craiova - poli iasi 2 - 0

Marcatori : Gane,Bundea







ANTI buCURestI

Albastreata

Mesaj de Albastreata » 16 Aug 2004, 17:01

2-2 ca sa fie deschiderea balului cu Steaua si National, dupa care cortina cade cu retragerea lui Rednic... :up:

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 16 Aug 2004, 17:47

albastreata eu zic ca deocamdata o sa mai castigam un meci ca sa nu bata la ochi... pronosticul meu e 1 solist...

iar la steaua vom juca pe bune, acolo se va vedea o revenire spectaculoasa a valorii fiecarui jucator :)
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

minudoru
senior
senior
Mesaje: 356
Membru din: 25 Iul 2004, 16:55

Mesaj de minudoru » 16 Aug 2004, 18:36

daca joaca pe bune batem sigur,daca nu... :bad:

pompieru
junior
junior
Mesaje: 79
Membru din: 11 Mar 2004, 17:03

Mesaj de pompieru » 16 Aug 2004, 19:46

io's optimist... daca se trezesc le dau 3-0.


daca nu se trezesc, doar 1-0 chinuit.
.signature - file not found
(c) Io Ltd 2001

Lion
junior
junior
Mesaje: 98
Membru din: 11 Sep 2003, 22:46

Mesaj de Lion » 16 Aug 2004, 19:49

se va continua pe aceeasi linie...
1-1

JUVETE
membru
membru
Mesaje: 129
Membru din: 02 Mai 2004, 23:09

Mesaj de JUVETE » 16 Aug 2004, 21:47

Cand sa vin si eu din inima ardealului sa vad un meci in craiova BUF ...,mi-l programeaza vinerea...
oricum batem ,s-a umplut paharul !
Râde soarele-n fereastră, Duce vântul din CRAIOVA,

O iubire alb-albastră , Spre Ardeal şi spre Moldova!

alb_albastru
junior
junior
Mesaje: 64
Membru din: 24 Apr 2004, 17:52

Mesaj de alb_albastru » 16 Aug 2004, 21:49

Am votat iarasi cu sufletul pentru victoria Universitatii. Deci pronosticul meu este Universitatea - Poli Iasi 3 - 1 marchaza pt univ 2 GANE , 1 PAPURA.

JustME

Mesaj de JustME » 16 Aug 2004, 22:49

castiga sigur craiova ... sper sa nu ma insel .... 3-0 ... nu conteaza cine da golurile .. poate sa le dea si guso !! :)( :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 17 Aug 2004, 01:31

la sondaj mai trebuia adaugata o optiune:"cu craiova nu se stie niciodata". eu asta as vota. mi-e teama sa votez altfel. oricum e un meci capital pentru rednic. daca nu bate acum nu cred ca se mai asteapta rezultatele cu steaua si national. sper sa isi revina plesan, care fata de primul joc e in crestere. iar atacantii nostri sa isi faca treaba pentru care sint platiti.iar banderola data lui guso sa fie de bun augur. e cel mai bun jucator si o merita din plin.
Am zis!!

JustME

Mesaj de JustME » 17 Aug 2004, 01:52

manex scrie:la sondaj mai trebuia adaugata o optiune:"cu craiova nu se stie niciodata". eu asta as vota. mi-e teama sa votez altfel. .
eu am votat ca batem ... dar dc era si rubrica asta sigur imi scimbam si eu votul ... bv manex :razz: :razz:

:)( :)( :)( :)( :)( :)( :)(

Închis