U Craiova - FCM Bacau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului Universitatea-FCM Bacau?

Poll ended at 21 Sep 2004, 16:20

1
31
79%
x
3
8%
2
5
13%
 
Total votes: 39

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 27 Sep 2004, 14:01

parerea mea e ca Vigariu asta asta si-a cam spus ultimul cuvant, m-am saturat de el. A fost incercat de toti antrenorii pe toate posturile dar el in afara de vodka cu red bull nu stie nimic.
Papura e bun, cu el nu luam cate goluri am luat pana acum intr-un campionat intreg.
Lutu este jucator de 20 min, asa a fost tot timpul, dar cred ca e util echipei pe final.
Iordache de cand a plecat prima data de la Craiova s-a crezut mare vedeta si a avut probleme mai importante decat fotbalul, nu cred sa mai faca vreo branza, va ajunge probabil undeva prin divizia b ca altii.
in Murgan inca mai am sperante, ramane sa confirme.

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 27 Sep 2004, 14:03

Edmond in privinta lui Vigariu am curaj sa fac pariu cu tine pe orice :)(

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 27 Sep 2004, 14:28

EDMOND_ scrie: Sunt gata sa fac pariu ca nici Lutu , nici Murgan , nici Vigariu , nici Iordache , nici Papura nu si-au spus ultimul cavant ! Si ca , odata cu venirea altui antrenor , vor demonstra asta.
tu ai vazut ce avioane trimitea vigariu in repriza a doua? ajunsesem sa ma feresc in peluza cand se pregatea sa suteze vigariu... ala e jucator? de nu e in stare sa trimita un sut pe poarta...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

AnU

Mesaj de AnU » 27 Sep 2004, 23:07

Papura se va intoarce la Craiova curand si eu unul cred ca avem nevoie si de el si de Lutu si de Iordache pentru ca sunt olteni...Si noi tre sa avem incredere in olteni :razz:
Vigariu...cu timpul devine din ce in ce mai slab,nu poate mai mult,chiar daca e la Craiova de foarte mult timp :mad:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 27 Sep 2004, 23:12

nu cred ca este bine sa ne pronuntam despre unii jucatori in momentul asta
asa cum, sunt, trebuie sa redreseze echipa si daca stau sa ma gandesc cei mai huliti sunt cei cu care ne-am facut treaba anul trecut
eu cred ca rednic i-a bulversat cu tactica lui falimentara
nu uit ca nu a jucat cu aceeasi echipa 2 meciuri la rand
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 27 Sep 2004, 23:33

WhiteBlue4Ever scrie:
EDMOND_ scrie: Sunt gata sa fac pariu ca nici Lutu , nici Murgan , nici Vigariu , nici Iordache , nici Papura nu si-au spus ultimul cavant ! Si ca , odata cu venirea altui antrenor , vor demonstra asta.
tu ai vazut ce avioane trimitea vigariu in repriza a doua? ajunsesem sa ma feresc in peluza cand se pregatea sa suteze vigariu... ala e jucator? de nu e in stare sa trimita un sut pe poarta...
Am vazut ! Dar am mai vazut si ca a fost folosit in sase meciuri pe sase posturi diferite , de nu mai stia nici el ce joaca....

Am vazut si ca dupa ce i-a criticat pe Lutu , Iordache , Vigariu , Murgan si Bundea a spus ca Rubinelson si Dobre au fost unii dintre jucatorii care au confirmat , aducerea lor fiind inspirata....

Gonzo , te sfatuiesc sa nu faci pariuri cu mine pentru ca in proportie de 99 % castig.... Inter poate sa-ti confirme. In ceea ce priveste jucatorii enuumerati sunt convins ca Badea de ex ar putea sa le redea increderea in ei.

D10

Mesaj de D10 » 28 Sep 2004, 07:39

Lutu nu era chiar demoralizat cand a intrat. Ca glumeau astia de la tribuna I cu el si radea. Nu era incruntat. V-am mai zis. Borbely trebuia sa intre, dar La tribuna I au inceput sa strige numele lui Lutu si atunci l-a scos Rednic si pe el la incalzire si chiar l-a bagat. Nu stiu daca a fost coincidenta, dar mie mi s-a parut ca Rednic l-a bagat la cererea suporterilor. Cred ca decizia sa de a demisiona era luata.
Buhus mi s-a parut foarte util.

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 28 Sep 2004, 11:38

Edmond scrie:Gonzo , te sfatuiesc sa nu faci pariuri cu mine pentru ca in proportie de 99 % castig.... Inter poate sa-ti confirme. In ceea ce priveste jucatorii enuumerati sunt convins ca Badea de ex ar putea sa le redea increderea in ei.
las sa pierd eu si sa fie Vigariu jucator de nationala sau macar titular un tur de campionat :D

Vietnam

Mesaj de Vietnam » 28 Sep 2004, 12:31

Bun asta a fost cu Bacaul, asta a fost cu Rednic ... :-(
Batem pe Brasov? Nu va intreb daca vreti sa batem...este o intrebare retorica :)( . Daca credeti ca avem sanse sa invingem poate postati la "Brasov -Craiova" deschis de Edmond. Si eventual care ar fi jucatorii care sa formeze "echipa cistigatoare".

Închis