Gloria - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului Gloria-Universitatea ?

Poll ended at 18 Oct 2004, 16:27

Victorie Universitatea
13
39%
Meci egal
6
18%
Victorie Gloria
14
42%
 
Total votes: 33

JUVETE
membru
membru
Mesaje: 129
Membru din: 02 Mai 2004, 23:09

Mesaj de JUVETE » 24 Oct 2004, 17:31

In privinta lui blondu EDMOND are dreptate , ca va comvine sau nu ! am plecat deseori din grup stind intre oamenii lui blondu si GRUPPO MAXIMA , am vazut si auzit destule , multe dintre ele nu se pot reda , am fost pro rednic dar la meciul cu Bistrita am inteles multe . Daca staicu sau badea ar da la urmatoarele 2-3 meciuri bani pentru galerie n-ati mai auzi injuraturile astea ,in timpul meciului vorbea des la telefon si dadea explicatii ce au strigat ai lui si ce ar mai trebui sa strige , singura problema care nu sint de acord cu EDMOND este ca la blondu intra bani ,dar nu pentru a incuraja echipa ci pentru a o destabiliza si mai rau , am sa ma opresc aici , de multe ori vezi multe dar daca le spui si altcuiva nu poti dovedi , timpul le va rezolva pe toate !!
Râde soarele-n fereastră, Duce vântul din CRAIOVA,

O iubire alb-albastră , Spre Ardeal şi spre Moldova!

D10

Mesaj de D10 » 24 Oct 2004, 17:57

Am ceva poze in care apar Juvete, Adrian, Minunea, Edmond. Cine vrea, sa-mi dea MP cu o adresa de mail.

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 24 Oct 2004, 19:06

atata timp cit jucatori ca borbely si vigariu vor fi anuntati in primul 11 eu nu mai merg la nici un meci... e imposibil ca sa incepem un meci jucand in 8 jucatori de la inceput... de asta a si fost 3-0 la pauza.. tinerii au jucat destul de bine, dar sper sa nu-si ia aerele de vedete decat dupa vreo 80 de selectii in echipa nationala... Plesan a demonstrat inca o data ca nu e un jucator care trage echipa dupa el, dar poate rezolva un meci dintr-o faza fixa. Ar mai trebui vreo doi jucatori de valoare langa el pt ca e clar nu poate face fata singur

Adrian

Mesaj de Adrian » 24 Oct 2004, 21:14

LUTU scrie:Edmond, de acord cu tine cu Badea... trebuie lasat sa continue pana la cap... cu orice risc...
cu blondu... ma abtin, cred ca exagerezi putin
Cu Badea, de acord.
Cu blondu', nu cred ca exagereaza.

Adrian

Mesaj de Adrian » 24 Oct 2004, 21:20

D10 scrie:Am ceva poze in care apar Juvete, Adrian, Minunea, Edmond. Cine vrea, sa-mi dea MP cu o adresa de mail.
Ti-am dat mp; sa fiu sigur, iti scriu si aici. ;)

JUVETE
membru
membru
Mesaje: 129
Membru din: 02 Mai 2004, 23:09

Mesaj de JUVETE » 24 Oct 2004, 21:22

Bine ca am reusit sa ne intalnim si sa ne cunoastem , rau ca ....am ajuns pe 15
Râde soarele-n fereastră, Duce vântul din CRAIOVA,

O iubire alb-albastră , Spre Ardeal şi spre Moldova!

Adrian

Mesaj de Adrian » 24 Oct 2004, 21:49

JUVETE scrie:Bine ca am reusit sa ne intalnim si sa ne cunoastem , rau ca ....am ajuns pe 15
A fost unul din obiectivele excursiei, pe langa vizitarea obiectivelor turistice de pe traseu.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 25 Oct 2004, 00:29

minudoru scrie:Bogdane te-am intrebat daca s-a cerut demisia lui Badea de aici de pe forum.
Si oricum degeaba incerci sa intelegi niste golanasi gen Gabi Blondu deoarece pt ei scoala, limba romana ,cei 7 ani de acasa si civilizatia sunt niste mari necunoscute. Este un individ care nu are din ce trai asa ca e dispus sa ia bani sa strige de la oricine chiar si de la Netoiu.Apropo daca l-am plati ar striga ce vrem noi nu? :D
. chiar daca aici nu se striga demisia sa de tare ca pe stadion, doar pe cei de acolo ii ia lumea si presa in seama. blondu apare la tv si da declaratii. asta e "reprezentatul" suporterilor craiovei. daca cu rednic am avut rabdare 8 etape de ce dracu il contesta pe badea? a luat un lot impartit in bisericute, au plecat 4 jucatori , se incearca aducerea unor tineri. lucrurile astea cer timp, si oricine ar veni nu ar putea face mai mult cu actualul lot. se ne rugam sa bata si ei citeva meciuri pina in iarna, sa fie liniste in vacanta(desi plecarea lui staicu nu va face decit sa puna gaz pe foc), plecarea lui plesan sa nu ne darime(desi alt inlocuitor nu avem), sa ne rugam sa vina papura inapoi(ca sintem varza in aparare), sa ne rugam sa se cumpere macar un jucator care sa il inlocuiasca pe plesan, un atacant si un aparator. daca pleca si guso, si daouda atunci chiar ca retrogadam. per total nu inteleg ce vina are badea.
asa ca...... la pupat iconite , baieti.
Am zis!!

Maximus

Mesaj de Maximus » 25 Oct 2004, 11:00

"Imi pare bine ca n-am luat teapa" - Ioana Horoba, Presedinte Gloria Bistrita ilustreaza blatul ordinar pe care l-am semnalat pe parcursul meciului in acest topic. Edmond, vineri seara ti-am zis sa nu te duci!

Închis