U Craiova - Rapid

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu rapidistii?

Poll ended at 30 Oct 2004, 15:18

Batem
23
59%
Egal
6
15%
Pierdem
10
26%
 
Total votes: 39

D10

Mesaj de D10 » 31 Oct 2004, 20:19

Am avut noroc ca nu l-a el9iminat pe Moti. Dar si asa rapidistii fac gat degeaba. Cat am vazut la tv. ai nostri au jucat mult mai decis. Numai intrarile prin alunecare, la sacrificiu, demonstreaza cat au luptat baietii...

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 31 Oct 2004, 21:18

Gonzo , personal nu sunt de acord cu formularea ta .. " cei care traiesc prin canale " am sa-l rog pe DoRyN sa-ti modifice cronica. Forumul nostru se detaseaza mult de altele tocmai prin limbajul civilizat . Personal voi ramane aici cat va ramane asa , dar pana voi pleca voi face totul sa nu se schimbe.

litza
membru
membru
Mesaje: 125
Membru din: 11 Mar 2004, 13:21

Mesaj de litza » 31 Oct 2004, 21:27

Abia astept Recursul etapei sa vad daca mai au curaj sa faca misto de noi.Sunt sigur ca vor sari rapidistii cu gura si vor acuza albitraju.
Apropo nu stiti care sunt invitatii?e si cineva de la noi?
MAMA TE IUBESC,DAR NU CA PE CRAIOVA!
CU CRAIOVA PANA LA MOARTE!!!

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 31 Oct 2004, 21:33

ai nostrii mai bine nu se duc , ca si asa nu-i lasa ioanitoaia sa deschida gura :o: , poate reincepe Mitran emisiunile alea in Craiova!

litza
membru
membru
Mesaje: 125
Membru din: 11 Mar 2004, 13:21

Mesaj de litza » 31 Oct 2004, 21:36

Da,dar ar trebui sa le inchida cineva gura buCURestenilor ca prea vorbesc aiurea :bad:
MAMA TE IUBESC,DAR NU CA PE CRAIOVA!
CU CRAIOVA PANA LA MOARTE!!!

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 31 Oct 2004, 22:14

Pacala scrie:Mie mi-a placut ardorarea cu care au jucat in meiul asta si cred ca ar fi cazul ca suporterii sa-l lase in pace pe badea, a dovedit ca stie fotbal si ca tine la echipa. A mai gresit si el, cine nu greseste dar acum chiar ca se exagereaza.
Pacala, ca tot ai revenit, as dori sa-mi explici si mie ce ai vrut sa spui despre Badea atunci cand ai scris ca este "un lingau si un netrebnic".
Ti-am mai pus intrebarea asta o data si am ramas fara raspuns. Poate raspunzi macar acum.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 31 Oct 2004, 23:39

relatia lui cu dinel staicu este clara si mai facea si pe politaiul.
Asta nu inseamna ca nu a facut multe pentru Craiova si ca trebuie huiduit la infinit.Omul a dovedit si atasament pentru club, fiecare cu greselile lui.
Acum totusi prea e huiduit la fiecare meci si e pacat.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 31 Oct 2004, 23:42

si tu te-ai lasat dus de val :lol:
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 31 Oct 2004, 23:49

l-am condamnat la vremea respectiva, la faza cu aducerea lui lacatus, la unele discutii si declaratii ale lui dar nici nu pot fi de acord sa fie injurat in permanenta chiar si daca echipa castiga, mai ales ca a jucat pentru Craiova
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 01 Noi 2004, 00:26

EDMOND_ scrie:Gonzo , personal nu sunt de acord cu formularea ta .. " cei care traiesc prin canale " am sa-l rog pe DoRyN sa-ti modifice cronica. Forumul nostru se detaseaza mult de altele tocmai prin limbajul civilizat . Personal voi ramane aici cat va ramane asa , dar pana voi pleca voi face totul sa nu se schimbe.
poti sa-l rogi tu pe Doryn sa modifice cronica pana se schimba banii, exact partea aceia a fost citata de Adevarul si nu o poate modifica si daca vrea, ca atunci i-ar face pe ziaristi mincinosi, ti-am spus ca m-am saturat de regulile tale...am observat ca pe Online ti-ai facut forunul tau, acum vrei sa-l controlezi si pe acesta ? nu inteleg cu ce te deranjez asa tare nu ai loc de mine pe forum? probabil voi avea si eu o discutie cu Doryn, daca il intereseza subiectul asta, pt ca deja depasesti orice limita domnule sef...

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 01 Noi 2004, 00:41

gonzo, am rugamintea sa dezbati problema la discutii generale ca sa nu fii acuzat de offtopic :lol:
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 01 Noi 2004, 00:48

sunt de aceeasi parere!

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 01 Noi 2004, 00:51

Gonzo,am impresia ca au sarit toti pe tine :)( :)( :)( ........eu in locul tau m-as lua de ei........hai mai Gonzo,te fac pe tine moderatorii :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Noi 2004, 03:45

stati usor, nu-l acuzati pe gonzo pentru ca pariez cu oricare dintre voi ca mai devreme sau mai tarziu veti fi vexati de aerele de sef pe care le are edmond.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 01 Noi 2004, 11:19

Nu mai aveti subiecte?
Eu cred ca ar fi de discutat pozitia lui Ioanitoaia&co.
La Recursul Etapei a spus nici mai mult nici mai putin ca a fost viciere de rezultat si ca Salomir a gresit numai impotriva Rapidului!
Eu am o alta parere. Cu rezerva ca o sa mai revad faza, cred ca in duelul Moti - Badoi primul care a faultat a fost Badoi, impingandu-l discret pe Moti care a si "ricosat" putin in lateral. Deci ar fi trebuit sa dea fault in atac.
Cu eliminarea lui Nicolae Constantin si eu spun ca a gresit Salomir. Constantin a avut in prima repriza 2 faulturi din spate la care nu a primit cartonas galben. Daca ar fi primit atunci unul era demult la vestiare si nu se supara nimeni.
Iar faptul ca Ioanitoaia a "omis" sa arate si penalty-ul neacordat Craiovei spune mult despre profesionalismul acestui ziarist. Iar cand spune ca tine cu Stiinta, chiar se scufunda in penibil.

Închis