Otelul - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Cine va castiga meciul Otelul-Universitatea ?

Poll ended at 22 Noi 2004, 22:31

Universitatea
11
34%
Meci Egal
9
28%
Otelul Galati
12
38%
 
Total votes: 32

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 27 Noi 2004, 15:51

Gonzo scrie:bun si egalul :-) nu ramanem ultimii :o:
:bad: :bad: :bad: :bad: defapt la se sa speram..e ff bun egalu..

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 27 Noi 2004, 16:01

Ultrase_20 scrie:o-o final...un punc care nu e foarte important da decat nimik..e bun si asta...meci jalnik..4-5 suporteri la meci.. :bad: ASA A AJUNS CRAIOVA
ultrase pai la ce jucara astia... cati ai vrea sa fie... si la cum "au castigat" cu dinamo... atat merita... 10 oameni la meci...
macar sper sa batem la pitesti... desi tare mi-e frica de meciul ala...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

alb_albastru
junior
junior
Mesaje: 64
Membru din: 24 Apr 2004, 17:52

Mesaj de alb_albastru » 27 Noi 2004, 16:35

Noroc cu baietii astia de la Otelu' ca au fost de treba si le-a fost mila de noi ca dupa parerea mea nu prea s-au omorat cu firea ca sa nu spun mai mult. Pe la sfarsitul meciului Plesan se pupa cu Dragomir de mama focului de parca cine stie ce meci frumos facusera. Altfel atmosfera prietenoasa si nici un pic de fotbal . Multumim Otelu' . Multumim Cartu! Sa speram intr-o revenire in retur altfel e groasa . ..

Dani_cel_oltean

Mesaj de Dani_cel_oltean » 27 Noi 2004, 16:36

Meci mai prost ca asta n-am vazut :mad: ...

Cat mai au rabdare cu relicvele de Mircea Ilie :-x si Csaba Borbely :-x ... mie mi-au scos peri albi... Poate imi explica si mie cineva mai priceput... de ce tot ii cheama pe astia doi si pe Ungureanu :-( care da goluri la echipa a IIa nu-i da nici o sansa???

Mult noroc tanarului Feleaga in cariera :up: :up: :up: !!!

:!: Propun sa platimi noi suporterii cei 50.000 de euro restul din tansferul lui Frunza... cine se mai baga ???? :!:

litza
membru
membru
Mesaje: 125
Membru din: 11 Mar 2004, 13:21

Mesaj de litza » 27 Noi 2004, 16:38

E bun si acest egal.Nici Otelul nu a jucat nimic si mi se pare cam dubios!Oare nu s-o fi gandit nea Sorin la noi?Ca daca va veni la Craiova ar fi cam greu sa ia echipa de pe ultimul loc? :bad:
MAMA TE IUBESC,DAR NU CA PE CRAIOVA!
CU CRAIOVA PANA LA MOARTE!!!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 27 Noi 2004, 16:42

litza scrie:E bun si acest egal.Nici Otelul nu a jucat nimic si mi se pare cam dubios!Oare nu s-o fi gandit nea Sorin la noi?Ca daca va veni la Craiova ar fi cam greu sa ia echipa de pe ultimul loc? :bad:
Pai litza tu te intrebi !!eu zic ca sa gandit o:
da munca grea incepe din iarna :-(

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 27 Noi 2004, 16:55

Dani_cel_oltean scrie:Cat mai au rabdare cu relicvele de Mircea Ilie :-x si Csaba Borbely :-x ... mie mi-au scos peri albi...
de vigariu ce zici? :bad: :bad:
Dani_cel_oltean scrie:Poate imi explica si mie cineva mai priceput... de ce tot ii cheama pe astia doi si pe Ungureanu :-( care da goluri la echipa a IIa nu-i da nici o sansa???
i s-au dat destule anul trecut... nu-ti aduci aminte la meciul cu nationalul ultima etapa la 3-0 cand ii cadea mingea pe spate... penibil... ala e mai slab ca borbely...
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 27 Noi 2004, 17:21

Te iei dupa ce scrie in ziare! Pai cate naiba de goluri a dat Ungureanu intr-un tur de divizia C. Mosule, eu ma duc la meciurile UniversitatiiII si pot sa -ti spun ca este slab si nu are fata de A. Sub Borbely, oricum

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 27 Noi 2004, 18:33

un meci prietenesc, mai mult nu pot spune despre el
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 27 Noi 2004, 19:52

Declaraţii după meci:

Sorin Cîrţu (antrenor Oţelul Galaţi): "Sînt mulţumit de rezultat, ţinînd cont că am avut mulţi jucători indisponibili. Este păcat de situaţia în care se află acum Universitatea Craiova şi cred că un campionat fără această echipă ar fi un campionat sărac. Nu pot spune acum dacă acest meci a fost, pentru mine, ultimul din campionat pe banca Oţelului".

Pavel Badea (antrenor Universitatea Craiova): "A fost un meci foarte greu, în care am întîlnit o echipă motivată şi un antrenor foarte motivat. Egalul de astăzi este un pas mic înainte pentru Craiova, dar care, din nefericire, nu ne rezolvă problemele. Jucătorii au evoluat cu o determinare deosebită şi dacă ar fi făcut-o aşa în toate meciurile, cu siguranţă că eram mai sus în clasament".

Gazeta Sporturilor

D10

Mesaj de D10 » 27 Noi 2004, 20:12

nici macar n-am putut sa ma uit la meciul asta. ala nu a fost fotbal.

radu_c

Mesaj de radu_c » 27 Noi 2004, 21:10

Dani_cel_oltean scrie:Meci mai prost ca asta n-am vazut :mad: ...
Unde erai cand am jucat la Sportu? :)( si exemple ar mai fi :eek:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 27 Noi 2004, 21:20

Mai degraba am jucat in nota obisnuita a acestui tur.

Dani_cel_oltean

Mesaj de Dani_cel_oltean » 27 Noi 2004, 21:58

radu_c scrie:Unde erai cand am jucat la Sportu?l.

Pe stadion :-)

GiovaNNi

Mesaj de GiovaNNi » 29 Noi 2004, 10:10

Credeam ca eu nu am vazut faze de poarta din cauza ca am avut musafiri si ma uitam doar cu un ochi la teveu ... :o :)(
Deci nu numai mie mi s-a parut un joc incalcit, fara nici o viziune, si liipsit complet de faze de fotbal ...

Închis