Poli TM - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului de la Timisoara ?

Victorie Universitatea
11
34%
Meci egal
1
3%
Infrangere
20
63%
 
Total votes: 32

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Mai 2005, 16:45

"Poli" Timisoara R E S P E C T!

PiTTy

Hai Craiova!!!

Mesaj de PiTTy » 07 Mai 2005, 16:46

Hai Craiova!!!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 07 Mai 2005, 16:53

SS scrie:Ma scuza-ti de deranj.... poate nu sunt bine venit pe acest forum dar xcum imi voi spune parerea.... Va multumesc in pimul rand pt primirea pe care am avut-o cand am trecut cu autocarele prin Craiova in drumul nostru sper bucale (miercuri la meciu cu dinamo). Ne-ati aplaudat si chiar am ramas profund impresionat... chiar nu ma asteptam (exceptie facand vreo cativa tigani care ne-au aratat un anumit deget). RESPEKT DEPLIN VOUA!!

Imi pare tare rau pt situatia Craiovei si chiar am sperat sa nu retrogradati pana in etapa trecuta cand am aflat de rezultatul meciului cu Brasovu... si va spun sincer, e greu sa va ajute altcineva daca voi pe voi nu va ajutati. Scapati in primul rand de janghinile de la club si dupa aia incercati sa va reconstruiti o noua echipa (bazata in primul rand pe OLTENI adevarati), cu care sa incercati noi performante si nu sa traiti din amintiri gen Craiova-Maxima.

Cat despre meciul cu noi (TIMISOARA) cel mai bun sa invinga!!
Daca am decide noi...poate am sti ce sa facem.Dar painea si cutitul sunt la altii...care au dovedit ca habar nu au! :mad:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 07 Mai 2005, 18:54

Daca nu batem azi, sa va mai aud vreodata de Timisoara!!!!
Noi i-am ajutat pe ei, daca nu intorc serviciul sa ma **** pe ei de rocaristi :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Codul lui DaVinci

Timisoara

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Mai 2005, 19:47

Born nu trebuie sa vezi lucrurile in acest fel. Noi i-am ajutat dar nu iti imagina ca am facut-o gratis. Sa vedem daca de la noi se gaseste cineva care "sa cotizeze" pentru a cumpara meciul cu "Poli".

Ai fost vreodata in Timisoara ?

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 07 Mai 2005, 21:11

ce de [cenzurat], se vede de la o posta ca aia trag oriunde numai pe poarta nu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Bornwild

Re: Timisoara

Mesaj de Bornwild » 07 Mai 2005, 21:15

Che Guevara scrie:Born nu trebuie sa vezi lucrurile in acest fel. Noi i-am ajutat dar nu iti imagina ca am facut-o gratis. Sa vedem daca de la noi se gaseste cineva care "sa cotizeze" pentru a cumpara meciul cu "Poli".

Ai fost vreodata in Timisoara ?

Ba , ce sunt cu intrebarile astea?
Eu cand mergeam la Timisoara, ma primea primaru' rasule......eu ti-am mai spus ca intre noi 2 sunt mari diferente

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 07 Mai 2005, 21:47

Hai pe ei!

Code: Selectaţi tot

56'  Bundea ii ia locul lui Moti. Craiova risca totul pe cartea atacului. 
 
46'  Dragan l-a schimbat la pauza pe Dãnãnae. 

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 07 Mai 2005, 22:10

gata, s-a terminat, 2-0 pt poli, suntem in b. :o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Mai 2005, 22:34

Daca ai fost vreodata la Timisoara Born atunci stii care sunt diferentele intre Timisoara si Craiova. Daca nu ai mai fost de mult pe acolo inseamna ca nu stii ca aceste diferente s-au adancit enorm si in timp ce Timisoara arata ca un oras occidental, Craiova arata ca un targ de 3 lei. Din cauza asta cadem in B. Fiindca economicul in Craiova este zero. Si fotbalul fara economic este nimic.

Nu trebuie sa le porti pica fiindca stiu sa se descurce mai bine decat noi. Oltenii au ajuns sa fie pampalaii Romaniei fiindca in ultimii 15 ani au demonstrat ca nu se pricep la afaceri. Asta a facut ca acum Craiova sa fie un oras condus de tigani. Ne meritam pe deplin soarta.

tabu

Mesaj de tabu » 07 Mai 2005, 22:39

subscriu

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 07 Mai 2005, 23:42

Nu mai am ce sa zic dupa un rezultat ca asta :-( Dupa ce ca murim.....nu reusim sa murim frumos si cu demnitate :-( N-ar fi prea mare consolarea....dar totusi.... :-( Ce ti-am facut Doamne de ne faci asta? :-(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

pompieru
junior
junior
Mesaje: 79
Membru din: 11 Mar 2004, 17:03

Mesaj de pompieru » 08 Mai 2005, 00:05

suntem in B.


ce nu mi-a placut aici virulenta cu care-l atacati pe Plesan. Nu e el singurul vinovat ca de la anu' o sa jucam la ora 11 dimineatza. toti sunt vinovati, inclusiv "suporterii" care vor binele echipei.

economic suntem unde suntem pentru ca oltenii, prin stilul lor caracteristic, s-au tinut de jemecherii si nu i-a interesat decat de propria persoana. ii mai intereseaza de altcineva numai in momentul in care aplica proverbul "de ce sa nu moara si capra vecinului", in rest suntem cam varza.


e mai usor sa injuri pe cineva decat sa-l ajuti cand are nevoie.


dextere, il cunosti pe omul ala de faci aprecieri de genu' ala la persoana lui? "maimutoi"?! astia care tre' sa faceti ordine p-aci unde va uitati? asta e jignire pe fata, indiferent despre cine e vorba... [r]
.signature - file not found
(c) Io Ltd 2001

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Mai 2005, 00:10

Pompieru ai dreptate pana la un punct. Suntem acolo unde suntem dpdv economic ca tocmai nu ne-a interesat soarta noastra. Nimeni nu s-a gandit la viitor. Toti au fost fericit ca au ce pune pe masa sau ca au ce baga in burta fara sa se gandeasca ca viata e lunga si nevoi apar mereu. Oltenii sunt niste oameni care daca se vad in centrul atentiei uita si de foame si de alte nevoie. Si nici nu se mai gandesc ca au pantalonii rupti in fund daca stiu ca au cravata la gat.

Forma fara fond ne-a adus aici unde suntem.

pompieru
junior
junior
Mesaje: 79
Membru din: 11 Mar 2004, 17:03

Mesaj de pompieru » 08 Mai 2005, 00:26

Che Guevara scrie:Pompieru ai dreptate pana la un punct. Suntem acolo unde suntem dpdv economic ca tocmai nu ne-a interesat soarta noastra. Nimeni nu s-a gandit la viitor. Toti au fost fericit ca au ce pune pe masa sau ca au ce baga in burta fara sa se gandeasca ca viata e lunga si nevoi apar mereu. Oltenii sunt niste oameni care daca se vad in centrul atentiei uita si de foame si de alte nevoie. Si nici nu se mai gandesc ca au pantalonii rupti in fund daca stiu ca au cravata la gat.

Forma fara fond ne-a adus aici unde suntem.

era vorba de cei care ne conduc... cei care decid in zona aia, pt ca nu poate omu' de pe strada sa spuna ce e bine de facut pt economia locala pt ca nu-l asculta nimeni. olteanu' pune 1 data la 4 ani mana pe stampila si da cu ea cu 2 maini pe buletinu' de vot ametzit probabil de un miraj ieftin si bine plasat. in ultima vreme se pare totusi ca incep sa se trezeasca. nu pot sa-mi dau seama nici acum cum s-a putut ca la fiecare alegeri sa castige PSD-u' detasat. inseamna ca suntem prosti si ne meritam soarta... sau mai bine zis aia prosti sunt multi rau.
.signature - file not found
(c) Io Ltd 2001

Închis