Universitatea-Gloria

Moderator: grup_moderatori

Închis

Mai sunt importante eventualele victorii al Universitatii ?

Da
25
76%
Nu
8
24%
 
Total votes: 33

DoRyN

Universitatea-Gloria

Mesaj de DoRyN » 08 Mai 2005, 09:43

Vineri 13 mai la ora 20:00 pe Stadionul Ion Oblemenco, Universitatea primeste vizita Gloriei Bistrita, echipa condusa de Tata Jean, un oltean ratacit la Bistrita.
Desi nici o victorie nu mai conteaza acum, Universitatea fiind deja retrogradata, aceasta este obligatorie pentru publicul care va fi pe stadion si pentru toti suporterii echipei.

inter
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 04 Sep 2003, 11:11

Mesaj de inter » 08 Mai 2005, 09:48

eu cred ca mai important e sa se dea "verde" unor "fotbalisti"
pe care in [cenzurat] ii doare de Stiinta!

e foaret important ca ilustrul Bondrea sa mearga pe mana tinerilor , desi m-as mira la modul cum face echipa!

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 08 Mai 2005, 11:26

Am eu o presimtire ca Bistrita e una dintre echipele care doreste sa fuzioneze cu Stinta Craiova. In acest caz Bistrita nu trebuie sa cada in B si deci va scoate cel putin un meci egal la Craiova.
Celelalte 2 echipe ar fi Nationalul si Sportul dar pretentiile financiare sunt mult mai mari in cazul fuzionarii cu echipele bucurestene.
Mitica de la liga trateaza si el cu echipele bucurestene ca sa mute una din echipe la Valcea.

In cazul fuzionarii cu Bistrita se pare ca Netoiu ramane pe dinafara si de aceea doreste el ca Bistrita sa cada in B.

Acestea sun speculatiile mele si eu prefer o fuziune cu Bistrita daca cea cu Nationalul nu se poate concretiza

Craiova-Bistrita X2
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Leo_79

Mesaj de Leo_79 » 08 Mai 2005, 11:42

Zapada scrie:Am eu o presimtire ca Bistrita e una dintre echipele care doreste sa fuzioneze cu Stinta Craiova. In acest caz Bistrita nu trebuie sa cada in B si deci va scoate cel putin un meci egal la Craiova.
Celelalte 2 echipe ar fi Nationalul si Sportul dar pretentiile financiare sunt mult mai mari in cazul fuzionarii cu echipele bucurestene.
Mitica de la liga trateaza si el cu echipele bucurestene ca sa mute una din echipe la Valcea.

In cazul fuzionarii cu Bistrita se pare ca Netoiu ramane pe dinafara si de aceea doreste el ca Bistrita sa cada in B.

Acestea sun speculatiile mele si eu prefer o fuziune cu Bistrita daca cea cu Nationalul nu se poate concretiza

Craiova-Bistrita X2
Tu vorbesti serios sau te uiti prea mult la Star-Trek???

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 08 Mai 2005, 13:59

zapada, ce ai omule????????? ce fuzionare???? niciodata!!!
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Mai 2005, 14:38

Presupuneri se pot face foarte multe. Ideea este ca noi nu dorim fuzionare. Sa-si plateasca dfatoriile la buget cei care le au daca nu sa li se desfinteze echipele de fotbal. CA m-am saturat de Mitica de la Liga pana peste urechi.

Avand in vedere ca meciul se joaca pe 13 cred ca ne bate si Bsitrita.

Minunea Blonda
senior
senior
Mesaje: 334
Membru din: 10 Feb 2004, 13:24

Mesaj de Minunea Blonda » 08 Mai 2005, 16:44

Papura si Pirvu sunt suspendati pentru partida cu bistritenii.
In rest, tot lotul e pregatit sa faca o figura frumoasa pe stadionul "Ion Oblemenco"!
Special pentru voi:Minunea Blonda

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 08 Mai 2005, 16:46

aoleu,cata...trece sergiu costin k prin branza
ce figura frumoasa sa iti mai faca..la cate bucurii ne fac ei meci d meci..
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 08 Mai 2005, 18:48

Daca batem ne apropiem la 6 puncte de bistrita, adica automat de un loc salvator.. :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 08 Mai 2005, 19:19

BA! Mi-ai promis ca daca pierdem cu Poli termini cu calculele stupide. Acum iar incepi?

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 08 Mai 2005, 22:13

Glumeam :D

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Mai 2005, 08:59

ozzy scrie:va fi un meci frumos... cred ca batem cu 9-4
Sau 15-13...

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 09 Mai 2005, 09:42

:?:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 09 Mai 2005, 10:40

ozzy scrie:va fi un meci frumos... cred ca batem cu 9-4
nu pot sa ma abtin :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 09 Mai 2005, 11:21

Leo_79
eu am specificat ca sunt speculatiile mele.
de unde si pina unde trebuie ca niste speculatii sa fie serioase sau neserioase?
speculatiile sunt mai degraba niste: prognoze, idei, sau chiar propuneri
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis