F C NATIONAL - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine credeti ca va castiga meciul National -Craioava?

FC NATIONAL ( deoarece joaca acasa ! )
2
5%
MECI EGAL ( ne este suficient pentru locul patru!)
6
15%
UNIVERSITATEA ( este mai buna si mai frumoasa ! )
31
79%
 
Total votes: 39

Ion-1

Mesaj de Ion-1 » 07 Iun 2004, 20:21

parca fuse 1-5...

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 07 Iun 2004, 20:25

valimarine scrie:Stadionul este foarte aproape de casa mea si de aceea mi-am permis sa merg. Altfel nu stiu cum s-ar fi ajuns la stadion.

... si eu la fel.... :-)

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 07 Iun 2004, 20:49

bluescorpion scrie:
valimarine scrie:Stadionul este foarte aproape de casa mea si de aceea mi-am permis sa merg. Altfel nu stiu cum s-ar fi ajuns la stadion.

... si eu la fel.... :-)
Vecinilor :D

Vizitator

Mesaj de Vizitator » 07 Iun 2004, 21:08

:)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 07 Iun 2004, 23:25

edmond, cumva ce ti-a spus papura are legatura cu ce se intimpla acum? macar pe pm......mor.........
Am zis!!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 08 Iun 2004, 00:26

manex scrie:edmond, cumva ce ti-a spus papura are legatura cu ce se intimpla acum? macar pe pm......mor.........
daca taceam...... am sa incerc sa fac un rezumat cu o parte din problemele atinse despre care putem discuta..restul cand ne vom intalni , la o bere... ( fara reportofoane ! )...
Apropo! daca mergeti in vacanta la Calimanesti este posibil sa-l intalniti si pe Papura! Veti putea probabil si vi sa abordati unele subiecte. O sa fie insa greu ca va fi cu familia. Noi am fost privilegiati pentru ca nu prea avea de ales ..ori discuta cu noi..ori vorbea la telefon...

Minunea Blonda
senior
senior
Mesaje: 334
Membru din: 10 Feb 2004, 13:24

Mesaj de Minunea Blonda » 08 Iun 2004, 00:30

imi aduc aminte de acest meci,l-am ascultat la radio din cate-mi aduc aminte meciul a fost oprit din cauza vremii minute bune.

GiovaNNi

Mesaj de GiovaNNi » 08 Iun 2004, 09:37

Edmond_ esti un secretos si cred ca o sa mor de oftica si de curiozitate ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nu poti nici macar sa ne sugerezi ceva ???? Pe PM oricum, ca nu spunem la nimeni ...

ozzy

Mesaj de ozzy » 08 Iun 2004, 09:53

nu stiti voi cum sa-l luati, mie mi-a spus :D

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 08 Iun 2004, 11:16

ozzy , nu baga strambe ....de ce nu sariti si pe Minunea Blonda ca si el a fost in compartiment , ba chiar a discutat cu Papura si in particular , ceva ce a vrut sa nu aud eu.... :).

PS. In seara asta voi trage la sorti butoiasul cu bere!!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 14 Iun 2004, 15:33

Chiar uitasem...daca nu aveam chef de o bere acum nu-mi aduceam aminte... Daca va este sete , trebuie sa tratati cu Alex123 pentru ca :

ALEX123 A CASTIGAT BUTOIASUL CU BERE !

Cine il cunoaste sa-l anunte ca are exact zece zile sa revendice premiul !
Dupa acest termen revine altcuiva!

SSilviu

Mesaj de SSilviu » 14 Iun 2004, 16:23

EDMOND_ scrie:
manex scrie:edmond, cumva ce ti-a spus papura are legatura cu ce se intimpla acum? macar pe pm......mor.........
daca taceam...... am sa incerc sa fac un rezumat cu o parte din problemele atinse despre care putem discuta..
Edmond vreau un lucru sa stiu (da sau nu ) evenimentele din ultimele zile sunt pe firul noutatilor lu Papura ?

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 14 Iun 2004, 17:45

Partial. Pot spune insa ca Papura mergea 100% pe mana lui Staicu si a spus ca sunt vreo patru fotbalisti care vor pleca sigur in cazul plecarii patronului. Am dedus ca si el ar fi printre ei.
Va voi spune in zilele urmatoare mai multe despre discutia cu Papura , ceea ce cred eu ca poate fi spus. Am vorbit despre Staicu , despre Rednic , despre relatiile intre fotbalisti , despre Plesan , despre organizarea clubului , despre clubul francez unde a activat si despre cum era organizat acesta , despre Badea , despre autoritatile locale , despre suporteri.... sunt unele lucruri despre care nu voi putea vorbi , dar altele le pot atinge , insa trebuie s aam putin timp...


PS AICI DISCUTAM DESPRE BUTOIASUL DE BERE SI DESPRE Alex123 CARE L-A CASTIGAT! IL CUNOASTE CINEVA?

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 14 Iun 2004, 19:08

EDMOND_ scrie: Dupa acest termen revine altcuiva!
cine revendica primul! EU! :up:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 20 Iun 2004, 15:13

Lutu , aici nu merge cu revendicari......

Alex123 are la dispozitie zece zile sa ridice premiul. In data de 25 iunie voi face o noua tragere la sorti. Daca nu-l ridica nimeni dupa trei trageri cred ca am sa-l beau impreuna cu cei din Craiova care vor sa participe la actiune.... :) Insa eu tot mai sper sa scap de el!

Închis