F C NATIONAL - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cine credeti ca va castiga meciul National -Craioava?

FC NATIONAL ( deoarece joaca acasa ! )
2
5%
MECI EGAL ( ne este suficient pentru locul patru!)
6
15%
UNIVERSITATEA ( este mai buna si mai frumoasa ! )
31
79%
 
Total votes: 39

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

national-craiova

Mesaj de manex » 31 Mai 2004, 23:56

meciul incepe la 5, nu? unde vor sta suporterii? la a doua? merg la meci desi cred ca va fi un meci de vacanta. sper sa batem sa incheiem campionatul cu bine. le urez si eu bafta tuturor jucatorilor care nu vor mai fi la craiova. asta daca nu se duc cumva la dinamo sau io mai stiu unde...
Am zis!!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 01 Iun 2004, 00:30

imi poate spune si mie cineva ora sigura?

care mai mergeti?
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

F C NATIONAL - UNIVERSITATEA CRAIOVA

Mesaj de EDMOND_ » 01 Iun 2004, 00:39

Se trage cortina peste aceasta editie de campionat , una in care noi ne-am regasit identitatea de echipa incomoda care nu suporta dictatura bucuresteana. Una in care nu am avut avut emotii , ba chiar am cochetat cu locul trei , loc pe care l-am pierdut din prea multa teama ca l-am putea obtine... Ne este necesar cel putin un punct in aceasta ultima partida pentru a fi siguri ca terminam pe locul patru. Cum jucam insa cu o bucuresteana nu putem concepe decat victoria , mai ales ca ne simtim pe stadionul din Cotroceni ca pestele in apa... Va fi probabil , ca de obicei , un public 99% pro Craiova si echipa are obligatia morala sa inchida "balul" cu o victorie. Care sa dea un semnal clar despre intentiile noastre viitoare ...

PS. Saptamana asta avem doua premii : *butoiasul cu bere care nu s-a castigat la meciul cu Steaua si care va fi acordat prin tragere la sorti unuia din suporterii care vor participa la sondajul despre rezultatul meciului cu National , conditia sa fi avut cel putin un mesaj anterior postat pe forum.
* Un tricou cu numele jucatorului preferat pentru cel care va indica corect scorul ( pentru o eventuala departajare numiti si jucatorii care credeti ca vor marca ); acest premiu se va acorda numai pentru meci egal sau victoria Universitatii

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 01 Iun 2004, 01:14

Eu vin in proportie de 95 %... in Cotroceni nu are importanta unde stai , suntem ca la noi acasa....probabil voi vedea meciul cu Inter...poate ne intalnim mai multi de pe forum...s-ar putea sa vina si DoRyN ..si Minunea Blonda...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 01 Iun 2004, 01:17

cred ca pot sa intru cu aparatul foto. ce ziceti?merge pe cotroceni? de fapt stiu ca merge oriunde pe stadioane da intreb si eu
Am zis!!

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 01 Iun 2004, 01:49

nu te intreaba nimeni de aparat...singura problema ca scumpesc biletele cand vine Craiova...asa mai scot si ei niste bani.... anul trecut au fost 50 000 si 100 000 daca imi amintesc bine...

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Mesaj de EDMOND_ » 01 Iun 2004, 10:02

Pronosticul meu pentru acest meci este 2-0 pentru Universitatea. Goluri inscrise de Lutu si Vigariu.... sunt , se pare , cam optimist in conditiile in care National a facut meciuri foarte bune cu primele clasate ...
mai ales ca lipsesc in acest meci Plesan si Njock...
As dori , in sfarsit , sa-l vad pe Stoianof jucand un meci intreg , chiar nu stiu de ce acest jucator , care promitea mult si care este titular in nationala de juniori nu este incercat mai mult ( la Pitesti , Prepelita joaca meci de meci ! )...

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 01 Iun 2004, 10:05

Cred ca va fi un 1-1, cu gol marcat de Borbely. Sa adaug si marcatorul pentru National... Chihaia.
Last edited by asterix on 02 Iun 2004, 11:17, edited 1 time in total.

ozzy

Mesaj de ozzy » 01 Iun 2004, 10:07

2-1 pentru noi, Lutu si Papura, Caramarin pentru ei

CooCKie

Mesaj de CooCKie » 01 Iun 2004, 10:16

se stie ca craiova va castiga...ale craiovava dale craiova 2-0 se va termina :D :)( :)
care e administrator la pagina vedeti ca mai e un subiect FC National Craiova ..inchidetil sau datii delete :))

stef1977

Mesaj de stef1977 » 01 Iun 2004, 10:20

1-0 pentru craiova. gol Lutu

Avatar utilizator
GRUPPO+REgie
membru
membru
Mesaje: 183
Membru din: 30 Noi 2003, 00:02

Mesaj de GRUPPO+REgie » 01 Iun 2004, 10:23

0-0 :mad: RATEAZA PENALTI PAPURA
ultras+regie

radu_c

Mesaj de radu_c » 01 Iun 2004, 10:34

3-1 Pt Craiova :)) :-) goluri Lutu, Bundea(penalty),Borbely - Petre Marin
Sper ca o sa onoram meciul cu prezenta noastra masiva in Cotroceni :razz:

Maximus

Mesaj de Maximus » 01 Iun 2004, 10:37

Anul trecut a fost meciul descatusarii pe cotroceni. Toata tribuna era alb-albastra. Am fost cu un stelist la meci si mi-a spus ca n-a mai vazut asa ceva. O echipa de provincie sa aiba mai multi sustinatori decit dinamo la un meci pe national. Sper sa ajung la meci si sa fie iarasi meciul descatusarii energiilor latente din Oltenia...

Avatar utilizator
savoss
suporter
suporter
Mesaje: 929
Membru din: 21 Sep 2003, 12:12

Mesaj de savoss » 01 Iun 2004, 10:38

As vrea sa stiu, aproppo de o judicioasa organizare a siteului, de ce dracului ati mai deschis alt topic daca facuse unul ieri Manex? Asta e, altora li se comprima topice diferite ca sens, unora le raman in pozotie initiala, desi au acelasi subiect! Poate ma lamureste DoRyN.
Universitatea Craiova - prima iubire si ultima!

Închis