Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu otelarii ?!

batem
56
78%
egal
13
18%
pierdem
3
4%
 
Total votes: 72

Avatar utilizator
CZeleaC
membru
membru
Mesaje: 106
Membru din: 27 Apr 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de CZeleaC » 23 Aug 2008, 21:53

E bine ca a mai luat niste bani,asa are bani de prime...oricum era un repubt,daca isi revine asta e
Suntem olteni,adica suntem multi,osteni gata sa mute munti!

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de LUTU » 23 Aug 2008, 21:56

Sa se duca, nu plang dupa el, oricum s-a cam ratat ca fotbalist
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de gsm » 23 Aug 2008, 22:00

cica-i coproprietate...poate il scapam si pe costea ca chiar ca ...

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Dany » 23 Aug 2008, 22:05

gsm scrie:cica-i coproprietate...poate il scapam si pe costea ca chiar ca ...
mi-a placut de Mititelu pe GSP TV cum a intervenit si s-a luat de Stiucan ca a vorbit cu Becali si a spus ca urmeaza si Costea...;
i-a spus-o din start ca e cu totul altceva!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de DarkComy » 23 Aug 2008, 22:05

gsm scrie:cica-i coproprietate...poate il scapam si pe costea ca chiar ca ...
Sa ne c***m in ea de copropietate...joaca la stOAIA, asta conteaza. :( :o: FMM IONESCULE!
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de blue_titan » 23 Aug 2008, 22:06

poze de la meci are careva?

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Cl4udiu » 23 Aug 2008, 22:22

atmosfera superba la meci .... mai ales dupa ce s-a marcat golul si s-a mai racorit(s-a cantat destul si im prima repriza ) ..... in prima repriza foarte foarte cald si e aproape imposibil sa joci in asemenea conditii ...

e bine totusi ca am castigat acest meci ... si i-am dominat pe galateni , paraschiv aproape inexisten azi apld napoli

apld gaman .... un gol important si a jucat foarte bine azi

baird e accidentat grav ? .... il preferam pe dina in locul lui :eek: .... dina ca de obicei praf

:-x ionescu
Imagine

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de blue_titan » 23 Aug 2008, 22:27

Balaci, Prosport:
"Se fac aproape doi ani de cînd acest copil ba joacă, ba nu joacă pentru Craiova. Dragoste cu de-a sila nu se poate. Vroia să joace în Liga Campionilor, i-am dat Liga Campionilor! Nu mai intra în vederile noastre, am crescut fotbalişti mult mai talentaţi decît el. Ionescu nu poate fi o pierdere, atîta timp cît el n-avea personalitate nici măcar cît să spună da sau nu.

De ce la Steaua? Pentru că alţii nu l-au vrut. Vă mărturisesc că eu sînt cel care a insistat pe lîngă patron pentru ca transferul să se realizeze. Ionescu nu iubea Craiova. Sînt ferm convins că fanii Craiovei l-au uitat de mult pe acest copil.

Ei trebuie să înţeleagă că am dat un jucător care nu vroia să joace la Craiova şi care ajunsese la limita sa din punct de vedere valoric la această echipă. Nu poate fi vorba de un precedent cu plecarea unui craiovean la echipele din Bucureşti, atîta timp cît pe Costea am fi putut lua mult mai mulţi bani. Îi urez lui Ionescu să fie sănătos!"

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Pacala » 23 Aug 2008, 22:46

blue_titan scrie:poze de la meci are careva?
am eu
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de blue_titan » 23 Aug 2008, 22:59

Pacala scrie:
blue_titan scrie:poze de la meci are careva?
am eu
unde le pot vedea si eu? le pui pe site?

poyZONE
junior
junior
Mesaje: 44
Membru din: 10 Mai 2007, 17:50

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de poyZONE » 23 Aug 2008, 23:00

Pacala scrie:
blue_titan scrie:poze de la meci are careva?
am eu
Vrem si noi :)(
Cu STIINTA in suflet orice s-ar intampla.
Pesimist 100%

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Pacala » 23 Aug 2008, 23:00

le pun dar nu stiu cum :) ...sa-mi spuna cineva cum se face
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de blue_titan » 23 Aug 2008, 23:03

Intre pe imageshack.us si le uploadezi una cate una. Copiezi linkurile pe care le dau ei si le lipesti aici.
Daca nu poti da-mi un pm cu messul tau , mi le trimiti si le urc eu. Bineinteles cu drepturile tale de autor :) ucv

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de caesar » 23 Aug 2008, 23:07

Eu zic ca s-a procedat corect fata de jucator..noi l-am facut mare pe mucosu asta de "micu Balaci" iar drept recunostiinta omu a vrut sa joace la alte echipe. Mititelu i-a intins o a doua mana si l-a lasat sa plece desi putea sa-l tina pe bara pana ii expira intelegerea si sa joace fotbal in curtea scolii.
Fratilor, va spun sincer acest copil NU a aratat ca e vreo super scula...NU am vazut la el realizari, avea un joc mediocru , NU are sut, ma rog eu chiar m-am mirat de ce Mititelu il tot impunea titular in echipa.
Am vazut declaratia lu Nicolo din Prosport care imi confirma ceea ce am spus mai sus: jucatorul NU e spuma.O alta chestie pe care a spus-o si Balaci e ca NU iubeste Craiova si NU are personalitate, va aduceti aminte episodul trecut cand tot asa s-a tras de el sa semneze de parca era Messi.
Ba, dragoste cu sila nu se poate. Noi avem nevoie de jucatori care sa fie atasati de club si sa joace macar 50 % cu sufletu.
Personal nu regret ca va pleca, chiar daca va ajunge scula de fotbalist atata timp cat a sfidat clubul si oamenii care i-au acordat incredere, nu mai vorbesc de suporteri.
Vaya con dios, copile! :mincinos

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Pacala » 23 Aug 2008, 23:32

am tot ocolit imageshack pt ca imi cere sa bag bara aia si pe you tube dureaza prea mult...am si filmulete...ti-am dat pm cu id-ul meu de messenger..ti le dau tie cu drepturi de autor cu tot
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis