Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu otelarii ?!

batem
56
78%
egal
13
18%
pierdem
3
4%
 
Total votes: 72


Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Pacala » 23 Aug 2008, 23:55




pusei 2 pe you tube dar greu se incarca...
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de blue_titan » 24 Aug 2008, 00:22

Poze realizate de userul Pacala:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Bobo
membru
membru
Mesaje: 139
Membru din: 31 Mai 2007, 17:22

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Bobo » 24 Aug 2008, 00:39

http://www.south-guard.ro/index.php?pg=Video
Primul filmulet este de la meciul de azi . steagucv
I love "U"

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Vraciul » 24 Aug 2008, 00:55

Bobo scrie:http://www.south-guard.ro/index.php?pg=Video
Primul filmulet este de la meciul de azi . steagucv

apld apld apld frumos
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

alinutzu015
membru
membru
Mesaje: 170
Membru din: 01 Oct 2006, 21:36

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de alinutzu015 » 24 Aug 2008, 11:06

Doamne ma iau fiorii cand vad cum echipa saluta tot publicul. Iar a inviat fotbalul craiovean deocamdata. Sper sa avem continuitate ucv
Gigi, aici e CRAIOVA !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de alex.p » 24 Aug 2008, 11:06

"A fost un gol care ne-a adus trei puncte, un gol pe care-l dedic familiei mele şi lui Jerry Gane, care mă ceartă la antrenamente când nu reuşesc. Mi s-a împlinit un vis şi îi mulţumesc lui Dumnezeu. Înseamnă foarte mult acest gol pentru mine. Sunt foarte fericit că am câştigat în faţa Oţelului" V. Gaman

"Vreau să-i liniştesc pe suporteri, accidentarea mea nu e gravă. Numai că am o contuzie puternică la umărul stâng şi mi-a spus doctorul că voi sta cinci zile. Sper să joc cu Dinamo, chiar îmi doresc să facem un meci mare acolo. Când am revenit de la salvare a dat şi Găman gol. Mă bucur pentru acest copil, chiar merită" M. Baird

"Ştiam că va fi foarte greu din cauza adversarului puternic, de aceea n-am avut multe ocazii. Mă bucur că am câştigat dintr-o fază fixă şi pentru Găman, că a marcat primul gol. Sper ca Baird să se recupereze până la meciul cu Dinamo, pentru că nu-mi pică bine să mai pierd un jucător, după Wobay." N. Napoli

"Craiova trebuie să câştige şi cu Dinamo, pentru ca noi să demonstrăm că rezultatele de până acum nu au fost întâmplătoare. Dacă domnul Balaci a spus despre mine că merit să fiu la naţională nu ştiu ce să zic. Cert este că cel mai mare fotbalist pe care l-a dat România a spus asta şi înseamnă mult pentru mine. Sper ca şi eu să ajung într-o zi la echipa naţională, iar faptul că nu am fost convocat înseamnă că mai am de muncă" A. Prepelita.

O declaratie cu mult bun simt a lui Andrei.

tony
junior
junior
Mesaje: 36
Membru din: 24 Mai 2007, 18:56

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de tony » 24 Aug 2008, 11:46

mititetlul e sclavul lui jiji...pacat....nu ar trebui....
in rest respect pt ceea ce face

alinutzu015
membru
membru
Mesaje: 170
Membru din: 01 Oct 2006, 21:36

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de alinutzu015 » 24 Aug 2008, 11:53

Tony tu stii ce vorbesti ?

Si tu daca finantai un club de fotbal in divizia Ş si plateai 500 mii euro pe Ionescu il luai. Asta e, el a acceptat si oferta lu JiJi Ciobanica si sper sa fie ultimu tradator.
Gigi, aici e CRAIOVA !

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de Cl4udiu » 24 Aug 2008, 11:58

tony scrie:mititetlul e sclavul lui jiji...pacat....nu ar trebui....
in rest respect pt ceea ce face
daca era sclavul lui atunci costea era deja pe la ei ... nu mai luat toti retardatii ca arthuro si kapetanos
Imagine

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de DoRyN » 24 Aug 2008, 13:01

Veterani astia ai lui Stuparu, ce sa mai vorbim. Nici nu au ce cauta in peluza, mai ales ca nu vor sa cante. :laughing: :)(

Pozele de la Pacala le-am pus in album. Multumim Pacala !

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de PocoLoco » 24 Aug 2008, 13:14

Cred ca iar s-au vandut bilete peste capacitatea stadionului . Eu am intrat cu vreo 20 de min inainte de startul meciului , cand stadionul era deja arhiplin si afara mai erau cel putin 1.000 de suporteri care asteptau sa intre .
Proasta organizare la accesul suporterilor ... Te fac sa traversezi parcul sa intre toti pe la aceeasi poarta (cea de la peluza) si acolo o invalmaseala de nedescris ... Doar 2 portite de o juma de metru latime deschise . Abia astept sa revenim pe Oblemenco ...

Despre meci , unul bun facut de Universitatea ... eu zic ca galatenii au venit pentru un X , nu prea au contatin atac ...
Jucatorul meciului unul dintre Dananae (n-a miscat Parachiv langa el) , Gangioveanu sau Gaman (foarte sigur in aparare si gol foarte frumos) .

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de DoRyN » 24 Aug 2008, 13:19

Poate cineva din cei prezenti la meci vrea sa scrie o cronica a meciului pentru prima pagina a site-ului. daca da, astept un MP :-)

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de drejania » 24 Aug 2008, 13:43

Pune-o pe aia din ProSport Dorine...E scrisa de mine si sunt membru al site-ului. :P Nu ma supar.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - Oţelul Galaţi

Mesaj de DoRyN » 24 Aug 2008, 13:45

drejania scrie:Pune-o pe aia din ProSport Dorine...E scrisa de mine si sunt membru al site-ului. :P Nu ma supar.
ok o:

Închis