Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu "Chelsea de Romania" ?

Poll ended at 21 Sep 2008, 23:25

Victorie
8
22%
Egal
9
24%
Infrangere
20
54%
 
Total votes: 37

W&Blu3

Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de W&Blu3 » 13 Sep 2008, 23:25

Unirea Urziceni - Universitatea Craiova
LUNI , 22 septembrie 2008 , ora 19:00
Stadionul Tineretului
GSPTV

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 13 Sep 2008, 23:37

Ne trebuie neaparat macar un punct ... Daca luam bataie , adio cupe europene si anu' asta .

Anu' trecut , dintre echipele care au mers in Europa , rapid a avut cele mai multe infrangeri - 9 - .
Noi avem deja 3 , la urziceni ar fi a 4-a si este abia etapa a 8-a , adica mai putin de un sfert de campionat .

conStiinta

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de conStiinta » 13 Sep 2008, 23:39

inca mai sunt visatori ... :-(

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 13 Sep 2008, 23:45

Atata timp cat exista sanse teoretice , sper ... :-)

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Nea Marin » 13 Sep 2008, 23:54

Nu exista, cel putin nu cu lotul actual. :( :mad: :hmm
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 13 Sep 2008, 23:55

Acu iar cadem in extrema cealalta ... :(
Pana mai ieri ii ridicam pe toti in slavi .

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de caesar » 14 Sep 2008, 00:29

E devreme inca sa ne pronuntam daca ajungem in UEFA anul asta(eu unul as zice macar sa ne clasam la fel ca anul trecut), insa se vede clar cum echipele care sunt echipe si joaca au inceput sa ia avans.
Urziceniul a rupt gura targului pana acum, si daca te uiti la ce lot au..toti jucatori resapati - refuzati de alte echipe.O spun nu pentru prima oara si ca sa ma aflu in treaba:Bursucul asta se pare ca e antrenor frate.Cred ca are o problema cu echipele mari ....(vezi experienta cu Rapid) insa a avut rezulate f. bune ca antrenor pana acum.
In alta ordine de idei..eu nici macar nu stiu cine e patron la Urziceni, insa mi se pare ca baiatul nu e prost deloc...nu se baga prea mult in seama cu presa(nu tu scandaluri cu suporteri, cu Liga etc...)...a avut noroc si de un antrenor bun,e drept, liniste la echipa , si uite ce echipa are Urziceniu frate...
L-a adus pe Meme sa mai dea cu "clantza" prin presa, mai o spaga mica pe la federatie, pe unde se poate..si uite asa nevazut de nimeni e pe primul loc.

La noi e mancatorie mare si in plus Mititelu are chelie si pe creier...problema mare sa comenteze el tot si sa se mai laude un pic (uefa , campionate, cupe) in loc sa-si faca griji mai nene pe cine bag eu in teren la meciul viitor ? Pana acu il avea pe al de Gargalie, acu se gandeste la Gogosoiu si uite asa mai trece un an, un sezon, iar noi ne-am tot saturat.
Dom' manager Mititelu - toata treaba pleaca de sus dom'le adica de la organizare...poate o sti si matale, nu zic, dar de ce nu "intreprinzi" ceva?
Fara suparare, dar Vice ala are fata sa ne reprezinte pe noi, este el un oficial al clubului? Mai degraba de blatist de Vama Veche. De MItu nici nu mai, ca ala se pricepe la marketing :)(

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de blondu » 14 Sep 2008, 00:29

3-0 pana la pauza.si dupa spectacol.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 14 Sep 2008, 01:00

@the blue: iar facusi topicul? :( daca mincam bataie si acum, il lasi pe altul, da?
serios....urziceni vine dupa meciul cu rapid, va fi dupa meciul din uefa....ii prindem intr-un moment foarte prost pentru ei. poate isi revine costea. daca nu.....asteptam sa se faca bine wobay.
Am zis!!

FreakBoy

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de FreakBoy » 14 Sep 2008, 03:20

hai ca simt eu victoria usteag (asta-nseamna steagul sus :)( )

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Theodorus » 14 Sep 2008, 03:28

Nea Marin scrie:Nu exista, cel putin nu cu lotul actual. :( :mad: :hmm
de acord
Oltenia scrie:Acu iar cadem in extrema cealalta ... :(
Pana mai ieri ii ridicam pe toti in slavi .
exact! sa trăim, olteni ce suntem! o:
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

BALLY

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de BALLY » 14 Sep 2008, 05:44

vom lua bataie la urziceni.... nu suntem o echipa care sa-si revina usor din soc.interdictia de a face transferuri a avut o parte buna - au aparut niste tineri talentati, dar a creat si o mare problema - unii dintre jucatori au devenit titulari de drept. daca nu exista concurenta pe posturi si daca n-ai un lot numeros si de calitate nu te poti gandi la cupe europene.
mai am o impresie... de cand cu nationala, lui costea ii miroase a cupe europene ... dar nu la Universitatea... sper sa ma insel. oricum cel mai tare la Universitatea este Napoli. Napoli trebuie felicitat si trebuie tinut cel putin 5 ani la Universitatea. Daca lotul se va intari, Mister va face treaba buna. Si daca va fi liniste... lucru de care nu sunt convins citind acest forum.... lucram impotriva noastra... balacareli, insulte si multe altele. uitam ca fotbalul este un simplu joc. in care unii castiga si altii pierd.

in rest, numai de bine :smoke:
SALUTARE!

olteanupm
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 30 Aug 2005, 04:39

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de olteanupm » 14 Sep 2008, 11:24

steagucv steagucv o victorie la urziceni la o echipa care joaca fotbal adevarat ar fi o gura de oxigen pentru atingerea obiectivului cupa uefa steagucv steagucv vom invinge cu 3-2 si va marca costea 3 goluri

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Bals_Boy » 14 Sep 2008, 11:55

vere, voi nu vedeti ca dl Florin nu mai trage de el deloc, de cand a ajuns sa fe convocat joaca mai prost decat o facea in primele etape, cand juca sub orice critica. Ce ma enerveaza cel mai mult sunt cei care inca il vad ca pe un idol, care inca ii striga numele la inceputul meciului, eu unul nu mai am nici o asteptare de la mucosul asta infumurat. S-a facut si el frate cu Dina si a invatat ca pt a fi vedeta trebuie sa nu alergi ci doar sa joci la schema, ca alearga prostii pt el.
apld pt crainicul meciului cu Timisoara care la inceputul meciului citeste toti jucatorii de pe lista, iar cand ajunge la Mr. Costea o baga pe aia a lu' safta Floiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin si apoi urmeaza taranii care tipa cat ii tzin rarunchii "Costea". :(
poate il vedem si pe asta in ograda ciobanului :o:
Forza STIINTA

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 14 Sep 2008, 12:15

chiar daca nu mai face NIMIC tot sezonul asta tot o sa-i strig numele pentru ca nu uit ce a facut sezonul trecut ! ... dar sunt "tarani" care acum il injura si cand (sau daca :)( ) o sa-si revina o sa fie primii care o sa-l pupe-n [cenzurat] !

putem sa batem la urziceni .... dar nu trebuie sa mai ratam atat .... urziceniu a avut 3 faze pe poarta si a batut in meciul cu rapid

si in plus vin si dupa meciul cu din deplasare HSV ... o sa-i alerge aia de nu mai stiu de ei
Imagine

Închis