Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Medias?

Poll ended at 26 Oct 2008, 19:03

Ii gazam
44
83%
Ne gazam reciproc
5
9%
Ne gazeaza
4
8%
 
Total votes: 53

Narcis Popescu

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Narcis Popescu » 26 Oct 2008, 23:54

Avem o echipa de 'nebuni ,frumosi'... steagucv steagucv ...urmeaza 5-0 cu Otopeni..cine da mai mult?

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 26 Oct 2008, 23:58

Nu comentez scorul si jocul.Este normal pentru o echipa respectata.Vreau sa multumesc suporterilor Universitatii Craiova de la toate gruparile prezente astazi la Medias pentru modul exemplar si civilizat in care si-au sustinut echipa si s-au manifestat pe stadion si in afara acestuia.Am lasat loc de BUNA ZIUA ! Nu se asteptau la asemenea comportament!(Ne vor regreta cand vor veni ciumetii din bucuresti!) steagucv

CRAIOVA UNICA IUBIRA
steagucv
CU STIINTA PANA LA MOARTE

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 27 Oct 2008, 00:01

Narcis Popescu scrie:Avem o echipa de 'nebuni ,frumosi'... steagucv steagucv ...urmeaza 5-0 cu Otopeni..cine da mai mult?
Sa nu ne pierdem capu' acum . E clar ca va mai trece ceva timp pana o sa mai marcam 5 goluri ...
Un 1-0 e perfect . o:

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de mancini » 27 Oct 2008, 00:09

normal! ne-am fript cu ciorba suflam si in iaurt.Dar am observat ca doar atunci cand nu vor nu joaca,in rest.... titlul se apropie! steagucv
steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv steagucv
CU STIINTA PANA LA MOARTE

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 27 Oct 2008, 00:27

Oltenia scrie:
blue_lions scrie:
Perspico scrie:Deja incepu sa vi se urce la cap, Gaz Metan a fost (cel putin asa s-a prezentat azi) cea mai slaba echipa cu care am jucat in acest campionat. Am avut azi o aparare poetica... :(
Ai prins gustul victoriei eh?
Gazarii au pierdut meciul la nivel tactic (scandau oamenii pe buna dreptate de-mi-sia) cred ca si eu dupa o luna de FM ii asezam mai bine in aparare...

Oricum urmeaza Otopeni, Buzau , Rapid , Steaua , Vaslui , Iasi si Bistrita eu zic ca de Craciun suntem in primele 3 steagucv steagucv steagucv
Iasi si Bistrita in februarie/martie o:
pai nu se mai joaca doua etape din retur in decembrie??
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
GRUPPO+REgie
membru
membru
Mesaje: 183
Membru din: 30 Noi 2003, 00:02

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de GRUPPO+REgie » 27 Oct 2008, 00:27

sal,ii spargem !!! steagucv
ultras+regie

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 27 Oct 2008, 00:35

blue_lions scrie:
Oltenia scrie:
blue_lions scrie:
Ai prins gustul victoriei eh?
Gazarii au pierdut meciul la nivel tactic (scandau oamenii pe buna dreptate de-mi-sia) cred ca si eu dupa o luna de FM ii asezam mai bine in aparare...

Oricum urmeaza Otopeni, Buzau , Rapid , Steaua , Vaslui , Iasi si Bistrita eu zic ca de Craciun suntem in primele 3 steagucv steagucv steagucv
Iasi si Bistrita in februarie/martie o:
pai nu se mai joaca doua etape din retur in decembrie??
nu

Narcis Popescu

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Narcis Popescu » 27 Oct 2008, 00:47

Mie mi-e clar:cand atacam nu avem adversari..in Romania..cand ne tatonam..ne aparam..cand ne e lene sa punem talentu'in valoare..ne taxeaza lipsa de experienta...da'e cert...ca nu trebuie sa ne mai oprim la 1-0 sa conservam...asta e pt.ekipe care nu au ce avem noi...vreau sa jucam ofensiv mereu.. ucv

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 27 Oct 2008, 05:03

frumoasa victorie, asta e Craiova care ne-o dorim cu totii. ucv

O sugestie am, Rose sa fie folosit atacant in retur, a demonstrat ca se descurca mult mai bine pe o pozitie ofensiva, iar cand joaca fundas stanga are foarte multe probleme, mai ales pt ca Fl. Costea nu-l prea ajuta. Trebuie sa cumparam un fundas stanga bun care sa-l inlocuieasca pe Rose.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 27 Oct 2008, 07:54

un meci foarte bun facut de ai nostri
pacat de golul luat pe final deoarece la sfarsitul campionatului s-ar putea sa conteze
pana atunci e foarte bine
mai avem doua meciuri in care trebuie sa luam 6 puncte si apoi altfel vom juca derbiurile cu steaua si rapid!
ucv
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

LiviuB

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 27 Oct 2008, 10:12

JustME scrie:Perspico nu cred ca Gaz Metan e o echipa slaba .. dovada si faptul ca nu pierdusera niciun meci acasa pana acum, eu cred ca azi noi am jucat foarte bine si cam asta e diferenta intre noi si ei, avem un prim 11 cu adevarat foarte bun .. raman la parerea mea ca azi am jucat noi foarte bine nu Gazul foarte prost o:
asta e si parerea mea o:
sigur ca au avut o aparare modesta, dar nu s-au miscat rau in fata, ne-au pus destule probleme, Mircea a avut destul de lucru. Am profitat de faptul ca e o echipa care joaca fotbal, la posibilitatile pe care le au. Si sa nu uitam ca Mediasul nu pierduse acasa in acest campionat, desi au jucat cu Otelul, Poli sau Brasovul. Unii se pare ca au cazut deja intr-o extrema... din care nu se pot desprinde.
Trebuie apreciata munca lui Napoli, a pregatit excelent meciul. Pacat de hibele din aparare.
Una peste alta... suntem in grafic. o:
ce m-a impresionat cel mai mult - in timpul meciului apar pe bara de jos mesaje de la telespectatori - foarte multe mesaje din Ardeal si din Moldova - poate asta e castigul cel mai mare, mai presus de orice rezultat - faptul ca readucem lumea langa echipa, redevenim campioana unei mari iubiri - asta nu se compara cu 10 titluri cumparate de sdr-isti, e ca si cum a iesit cufarul din podul casei, se deschide si incepe sa se scuture de praf si incepe sa luceasca.... aceasta frumoasa echipa cu care ne identificam cu o deosebita mandrie.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 27 Oct 2008, 11:39

Mie mi s-a parut ca Napoli a castigat meciul. A fost prima deplasare in care nu am mai jucat cu fundasii la centrul terenului, ci i-am lasat pe ei sa atace. Nicolo a vazut bine ca ei au probleme mari pe contre si pe centrul apararii, si speculat la maxim acest lucru.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 27 Oct 2008, 11:42

alex.p scrie:Mie mi s-a parut ca Napoli a castigat meciul. A fost prima deplasare in care nu am mai jucat cu fundasii la centrul terenului, ci i-am lasat pe ei sa atace. Nicolo a vazut bine ca ei au probleme mari pe contre si pe centrul apararii, si speculat la maxim acest lucru.

pai n-ai vazut ca ii si arata antreorului mediasului,ca era ditamai golu` pe centru la ei ?? :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 27 Oct 2008, 11:44

poze de la meci???

din cei 300, trebuie sa fie 2-3 care au poze.

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 27 Oct 2008, 12:47

Aici gasiti poze de la meci http://blue-angels.ro/modules.php?name= ... cle&sid=25
Mai tarziu o sa pun si filmuletele usteag
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

Închis