Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Medias?

Poll ended at 26 Oct 2008, 19:03

Ii gazam
44
83%
Ne gazam reciproc
5
9%
Ne gazeaza
4
8%
 
Total votes: 53

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 28 Oct 2008, 20:19

U scrie: uitasem sa va zic faptul ca sectorul oaspetilor a fost mutat langa tunelul pe unde intra pompierii si anume in dreapta acestuia unde stateau de obicei UL.
ca la timisoara

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 28 Oct 2008, 20:26

sa vezi acu scaune aruncate de la oaspeti in peluza nord si invers.
Am zis!!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Copacul » 28 Oct 2008, 20:34

pai cred ca zona de deasupra tunelului va fi zona tampon. asa nu se pierd nici multe locuri la meciurile importante
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de U » 28 Oct 2008, 21:55

Copacul scrie:pai cred ca zona de deasupra tunelului va fi zona tampon. asa nu se pierd nici multe locuri la meciurile importante
exact zona aceea va fi zona tampon. se va pierde un sector in dreaptya spre t1 dar nu stiu cat de multi or sa stea unde era inainte sectorul rezevar oaspetilor.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 28 Oct 2008, 22:13

Alte poze de la meciul cu Gazul gasiti aici http://www.blue-angels.ro/modules.php?n ... cle&sid=27 o:
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 28 Oct 2008, 22:40

Si dupa cum am promis am pus si filmuletele de la meci.le puteti vedea aici http://www.blue-angels.ro/modules.php?n ... cle&sid=28

Forza Stiinta ucv steagucv
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

jeanpierre
membru
membru
Mesaje: 217
Membru din: 23 Mai 2006, 23:00

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de jeanpierre » 29 Oct 2008, 01:36

manex scrie:
wb_lion scrie:
blue_titan scrie:
de apreciat la el ca totusi nu a zis nimic inca... ucv
pai ce sa zica daca nu a luat-o ? :smoke:
sa o iau pe rind: 1: am o cunostinta care si-a deschis in romania singura fabrica de panouri publicitare cu leduri. tot ce e pe piata noastra se produce afara. si i-am dat ideea sa il contacteze pe miti, stiind ca vrea tabela. omul l-a contactat, a discutat cu miti, la care asta zice ca nu mai are nevoie deoarece tabela este comandata si este in drum spre romania. (vine de undeva de departe, nu retinuse). discutia a fost ok din ce mi-a povestit omul.
2: la meciul cu pandurii l-am vazut pe vice la magazin si l-am intrebat: "ce se aude cu tabela?". el mi-a raspuns: "trebuie sa vina, speram sa o punem pina la meciul cu otopeni, insa nu e sigur".
acum sinteti multumiti? sint doua surse, niciuna nu se cunoaste cu cealalta, raspunsul a fost acelasi. si daca nu s-a laudat.....probabil vrea sa ne faca o surpriza. o:
Daca vine de departe tre' sa fie made in Japan - Panasonic sau Sony. Ar fi ceva...

Fan U. Craiova
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 30 Oct 2008, 10:19

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Fan U. Craiova » 30 Oct 2008, 10:30

I-am Gazat in propria fabrica cu 5 la 2 pacat ca nu am fost si eu steagucv usteag ucv

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 30 Oct 2008, 14:53

Fan U. Craiova scrie:I-am Gazat in propria fabrica cu 5 la 2 pacat ca nu am fost si eu steagucv usteag ucv
pai daca esti infiltrat,cum sa te duci,tu te dai de-al nostru pe aici,cand colo esti spion :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Zapada » 08 Noi 2008, 13:45

a fost un meci frumos si cu multe goluri
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis