Universitatea Craiova - CS Otopeni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Otopeniul ?

Poll ended at 01 Noi 2008, 22:00

Aterizam pe podium
45
83%
Ne anulam zborul
6
11%
Ne prabusim
3
6%
 
Total votes: 54

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de wb_lion » 02 Noi 2008, 19:53

raduku scrie:
THE LION KING scrie:Daca va fi aceeasi organizare si la meciurile cu ciorile si cu aurolacii se lasa cu raniti si nu glumesc... :o: Bataie de joc la intrarea la T2, m-au controlat si sub sapca... :o: ce [****] credeau ca am sub ea? :o: Un [cenzurat] de jandarm se dadea cu un baston d'ala sa ne curenteze vai mama noastra ...m-am simtit umilit si jignit... :o: SA-I F....T in [cenzurat] de analfabeti si de ghertoi :o: Erau copii mici la intrare care eru sa fie cal;cati in picioare ca venisera sa-si vada idolii( care au dezamgit,nesimtire mare ce au in ei),parca eram la Guantanamo,mai ramaneau sa ne lege si sa ne tortureze.
Repet ,eu ,si nu numai eu,am auzit pe multi ca nu mai vin la meci din cauza organizarii,ma gandesc serios daca sa mai vin sau nu.
Cu asemenea atitudine a echipei si asemenea organizre imi miroase a nesimtire si a o crasa lipsa de respect iar eu nu vreau sa fiu bataia lor de joc. [r]

FORZZA CRAIOVA!!! steagucv
cand am vazut organizarea imi venea sa dau biletu de pomana si sa plec acasa ... asa ceva nu se poate
dau drumuri doar la 2 porti , baga pe cine au chef , din ce parti au chef ...
cat despre meci , joc slab ... nu i'am tratat la inaltime
cat am putut sa injur injur in seara aia pe jandarmi , pe gangioveanu si pe paluga aia neagra de la otopeni din zimbabwe sau de unde dracu stie de unde era numai Dumnezeu stie ... (ca sa nu zic de tusiera ); atmosfera a fost superba , plin la trb2 :(
pai injuri in [****] (echipa) ca atat te duce capu

jeanpierre
membru
membru
Mesaje: 217
Membru din: 23 Mai 2006, 23:00

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de jeanpierre » 02 Noi 2008, 20:37

Nu imi vine sa cred ce citesc, ca Wobay a fost scuipat de Costea, ca nu i se pun pase, cred ca TREBUIE DATA MILITARIA JOS DIN POD CAT INCA NU E PREA TARZIU.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de Pacala » 02 Noi 2008, 20:43

cred si eu ca trebuie sa se discute cu jucatorii...fata in fata...au fost cam multe reprosuri intre jucatori.....nu numai intre costea si wobay desi ei doi sint pericolul nr.1...cit a fost wobay accidentat..costea n-a miscat ca stateau toti pe el...pe Costea il avantajeaza enorm prezenta in teren a lui wobay si viceversa...astfel apararea adversa se mai imparte intre cei doi jucatori.....multe reprosuri au fost intre multi jucatori..nu mai detaliez....dar s-a vazut
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 02 Noi 2008, 20:57

[flash=][/flash]
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 02 Noi 2008, 21:14

...rugaciunea de acasa...!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 02 Noi 2008, 21:19

...sa vedem!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 02 Noi 2008, 21:20

HAI BAIETII!!!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 02 Noi 2008, 21:20

2-2 :-(
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de alex.p » 02 Noi 2008, 21:27

Poti sa le pui pe toate intr-un singur mesaj.

Avatar utilizator
elseven
junior
junior
Mesaje: 42
Membru din: 28 Oct 2008, 00:30

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de elseven » 02 Noi 2008, 21:35

nu am stiut cum! scuze!!!!!!
STIINTA FOREVER!!!!!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de Perspico » 02 Noi 2008, 22:31

Hai sa va arat si eu un alt copil-minune, o dulceata de baietel, pe care l-am descoperit la 2 randuri in spatele meu:

[youtube][/youtube]
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de U » 02 Noi 2008, 22:39

Perspico scrie:Hai sa va arat si eu un alt copil-minune, o dulceata de baietel, pe care l-am descoperit la 2 randuri in spatele meu:

[youtube][/youtube]
copilul-minune se numeste Alexs si este baiatul unui vecin de-al meu. de altfel pe la ora 9 azi de dimineata cei care dormeau s-au trezit auzind pe scara:"Hai Caiova!" :)(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de PocoLoco » 02 Noi 2008, 22:47

Balaci la Recursul Etapei

Narcis Popescu

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de Narcis Popescu » 02 Noi 2008, 23:15

U scrie:
Perspico scrie:Hai sa va arat si eu un alt copil-minune, o dulceata de baietel, pe care l-am descoperit la 2 randuri in spatele meu:

[youtube][/youtube]
copilul-minune se numeste Alexs si este baiatul unui vecin de-al meu. de altfel pe la ora 9 azi de dimineata cei care dormeau s-au trezit auzind pe scara:"Hai Caiova!" :)(
el o sa conduca cu portavocea,galeria peste vreo 20 de ani :)(

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - CS Otopeni

Mesaj de Ovidiu* » 02 Noi 2008, 23:24

Una peste alta, mai vreau sa punctez cateva lucruri si astept topicul pentru meciul urmator.
Echipa este neinfranta de 6 meciuri consecutive.
Aseara au facut un meci slab, in urma unei delasari totale.Cand s-au trezit a fost prea tarziu.Cu Poli am pierdut meciul ca n-am stiut sa conservam avantajul.Raman la parerea ca inca nu stim iar 1-0 e un scor periculos.Ratam mult, prea multa lipsa de concentrare in fata portii.Cred ca baietii se retrag instinctiv ca sa nu mai pateasca ce-au patit cu Poli.Am impresia ca sunt tensionati, asta si din cauza noastra care uneori punem prea mare presiune iar ei gandesc ca 3 puncte sunt 3 puncte indiferent de joc.
In plus de asta, mi-e groaza sa ma gandesc la "destramarea" grupului.In ultimul timp exista contre intre jucatori si nu este bine.Napoli a stiut sa gestioneze pana acum acest lucru.Sper sa reuseasca si de acum in colo.Cine e indisciplinat sa stea pe bara indiferent de nume.Nu vom ajunge nicaieri cu favoritisme fata de unul sau altul.Sper sa nu se ajunga aici, e pacat de munca de pana acum.Vreau sa-i vad pe baieti imbratisandu-se din nou la fiecare succes(cred ca toti vrem asta).Mai dezastruos decat un rezultat slab cu Otopeniul este crearea de bisericute si dusmanii in interiorul lotului.
Stadionul a fost aproape plin, dincolo de teoria celor 5 lei.Pacat ca n-au castigat pentru lumea care a fost acolo.Raman la parerea ca multi sunt suporteri de rezultat.De o parte din ei am fost dezamagit.Sunt tare trist, de atitudinea unora.Injuraturi ca aseara sper sa nu mai aud niciodata, indiferent ca tabela arata 8-0 pentru adversar.Trebuie sa ne civilizam odata.Comportamentul asta nu ne face cinste.
Sper in rezulatate bune in meciurile care ne-au mai ramas din acest tur (includ aici si meciul de cupa).

Si ca ultima precizare, Perspico, eu nu am nimic cu tine.Personal nu te cunosc, nu a fost o intentie a mea sa te jignesc in vreun fel, pur si simplu am fost deranjat de atitudinea ta ironica la adresa echipei.Nu sunt aplaudac, stiu sa critic si eu dar pe un alt ton, imi place totusi sa iau ceea ce este bun din fiecare lucru.Asa sunt eu, asa traiesc eu viata.Ma intristeaza totusi astfel de rabufniri la adresa echipei.La urma urmei nu urmaresc sa ma cert cu nimeni de aici, cred ca impartim toti aceeasi dragoste pentru Stiinta si acelasi ideal cand vine vorba de echipa.
Dupa cate vezi, suporteri care injura echipa sunt, un exemplu il ai in paginile anterioare, de aceea cred ca vocea celor care sunt trup si suflet alaturi de baieti trebuie sa razbata.Ieri, cei de la Gemina, in momentul in care Costea era injurat, au scandat numele lui Florin.Din partea mea, baietii astia au respect etern.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Închis