Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luăm de la Buzău?

Poll ended at 07 Noi 2008, 11:23

TREI
33
83%
UNUL
5
13%
NICI UNUL
2
5%
 
Total votes: 40

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 07 Noi 2008, 20:18

wb_lion scrie: in cate meciuri a juct mardare pana acum la rapid ? cate sanse a primit pana acum ? In cate meciuri a fost mardare titular ? Mardare e fotbalist :smoke:
inca nu e fotbalist , dar poate sa fie ... ramane de vazut daca o sa confirme sau nu
Imagine

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Cosmin™ » 07 Noi 2008, 20:19

Cl4udiu scrie:nu zic ca ala e varza .... poate sa fie de viitor , dar nu vine ala sa-ti stea rezerva o:

daca ai scouteri gasesti fotbalisti ieftini
:laughing:

Scouteri n-avem o:

Si cat despre asta cu rezerva .. Rose si Mitchell sunt batuti in cuie ? Daca e bun joaca .. daca nu e bun joaca doar cand cei 2 nu sunt disponibili

S-a cam sucit Mititelu . Acum cateva luni anunta ca va investii serios in jucatori doar daca avem sanse la Uefa . Acum aduce doar un atacant de careu ? Acolo de bine de rau mai avem 3-4 jucatori care pot juca , dar in aparare cu cine jucam .. cu Busu sau cu Barbu ? La mijloc cred ca ar trebui re-legitimat si Saceanu . La mijlocul terenului .. in centru stam si Spase si Dorel si .. cateodata si Prepelita . Concurenta e binevenita :-)
Imagine

|Alb-Albastru|

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de |Alb-Albastru| » 07 Noi 2008, 20:24

Daca e atacant, inseamna k nu poate fi vorba decat de Jeremy N`jock

Si`o fi scos al 3`lea picior din ghips :-D

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 07 Noi 2008, 20:24

cos22min scrie:
Cl4udiu scrie:nu zic ca ala e varza .... poate sa fie de viitor , dar nu vine ala sa-ti stea rezerva o:

daca ai scouteri gasesti fotbalisti ieftini
:laughing:

Scouteri n-avem o:

Si cat despre asta cu rezerva .. Rose si Mitchell sunt batuti in cuie ? Daca e bun joaca .. daca nu e bun joaca doar cand cei 2 nu sunt disponibili

S-a cam sucit Mititelu . Acum cateva luni anunta ca va investii serios in jucatori doar daca avem sanse la Uefa . Acum aduce doar un atacant de careu ? Acolo de bine de rau mai avem 3-4 jucatori care pot juca , dar in aparare cu cine jucam .. cu Busu sau cu Barbu ? La mijloc cred ca ar trebui re-legitimat si Saceanu . La mijlocul terenului .. in centru stam si Spase si Dorel si .. cateodata si Prepelita . Concurenta e binevenita :-)
in fata nu avem pe nimeni. si ginditi-va ca stam in baird. sa aduca el un virf de careu in iarna si vedem cum stam la sfirsit.
Am zis!!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Cl4udiu » 07 Noi 2008, 20:24

e bine daca-l aducem si pe ala ...

s-a vazut in ultimele meciuri ca ne lipseste un om de careu ...

barbu e destul de bun , dar nu prea are experienta
Imagine

|Alb-Albastru|

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de |Alb-Albastru| » 07 Noi 2008, 20:30

Deci ....,

Sa vina Jeremyyyyyyy !!! :)(

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 07 Noi 2008, 20:34

eu prefer sa nu vina nimeni decit o cazatura sau sa vina alt strain...sint exact cit trebuie...daca tot ia pe cineva, macar sa ia un roman ..tanar.....si eu cred ca tot varf ar trebui...l-a fi vrut pe goga....pe care l-a luat timisoara si nu-l prea foloseste..........poate va deveni Dina varful mult cautat
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

mack
senior
senior
Mesaje: 394
Membru din: 04 Oct 2005, 19:01

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de mack » 07 Noi 2008, 20:42

sincer,nici eu nu vreau mai mult de 2 achizitii.
nu are rost sa rupi un mecanism care de bine de rau functioneaza doar de dragul de a transfera.
la inceputul campionatului majoritatea nu ne vedeau bine cu lotul asta iar acum spun ca jucam cel mai frumos fotbal (exceptand meciul de azi cand chiar am jucat italieneste)
daca batem rapidul suntem mari si cred ca avem o mare oportunitate tinand cont ca i-am batut si cand erau in super vana..


ucv ucv ucv ucv

FreakBoy

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de FreakBoy » 07 Noi 2008, 20:55

Tarzan dedicat :)(
S-a cantat tot meciul, frumos frumos... cred ca de mult nu s-a mai tinut ritmul atat de sus.
Meci slab poate, se vedea pe ei cat de frica le e de egalare la 1-0... Costea a cerut schimbare, se cam tinea de picior, deci nu a fost schimbat ca sa fie pedepsit.
Mi-a placut la sfarsit un dialog Blondu- cei ce dadeau tonul - postasu:
Blondu:"Ba, hai da-i drumul la ceva ca mai sunt 2 minute si suntem pe 3"
toti credeam ca vorbeste la misto, noroc ca a confirmat posti "da vere, asa e" apld
Super misto ucv

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 07 Noi 2008, 21:18

cei care ati fost la meci sau cei din buzau :)- hai cu poze!

alinutzu015
membru
membru
Mesaje: 170
Membru din: 01 Oct 2006, 21:36

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de alinutzu015 » 07 Noi 2008, 21:29

nu cred ca au ajuns ( ma refer la cei din craiova )
Gigi, aici e CRAIOVA !

remus_dumitrel
junior
junior
Mesaje: 58
Membru din: 26 Aug 2007, 22:12

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de remus_dumitrel » 07 Noi 2008, 21:38

Mai bine sa nu mai fim noi pe 3 decat sa vad ca dinamo bate timisoara si se distanteaza , un egal ar fi bun si daca pierde si urzicieni am fi foarte aproape de 2 :P daca nu era cu otopeni prostia aia de egal eram pe 2 :(((((((((

andy_tgm

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de andy_tgm » 07 Noi 2008, 23:13

Am fost aproape de pronosticul meu. Am nimerit tot, dar Costea mi`a facut`o. ;)) Anyway BRAVO echipei si un MARE BRAVO pentru al 12-lea jucator de astazi, suporterii! FO ucv RZA CRAIOVA

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 08 Noi 2008, 00:27

Dak nu ma insel si Costea sta la un galben, sper sa nu fie asa, dar oricum miti a zis la gsp k i-a fost rau si d-aia l-a schimbat.
Cand am jucat frumos am pierdut, nu mai vreau jocuri frumoase, vreau victorii. O singura echipa juca frumos si castiaga CRAIOVA MAXIMA, ce vremuri!!!
Deci una peste alta graficul nostru a iesit de pe tabla, l-am depasit, cu cat la 100?
FORZA ucv
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Gloria Buzău - Universitatea Craiova

Mesaj de whiteLion » 08 Noi 2008, 00:28

dorine baga poze k tu ai fost la meci
hai, hai proaspete :up: :up: :up:
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Închis