Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Rapid?

Ii batem
42
71%
Egal
11
19%
Luam bataie
6
10%
 
Total votes: 59

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de FreakBoy » 16 Noi 2008, 17:49

viola_timisoara scrie:Sincer am ramas dezamagit de atmosfera de la Craiova la meciul cu rapid , peluza voastra nu s-a prea auzit , unde mai pui ca era de jumatate goala, iar restul stadionului a avut unele momente bune dar slabut totusi pt ce era la Craiova odata. Despre echipa numai cuvinte de lauda , aveti niste jucatori forte buni . Pe mine m-a impresionat Gangioveanu , l-as vrea la Poli da stiu ca nu il da mititelu.
auzi, tu cine esti? in numele cui vorbesti?
daca vorbesc cu el sa-l dea, il cumperi?

THE LION KING

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de THE LION KING » 16 Noi 2008, 18:24

vorbeste aiurea,e adevarat... :)( cica l-ar vrea pe gangioveanu dar stie ca nu-l da mititelu...e glumet tipu.pana si iancu e invidios pe el la ce bani are de si l-ar permite pe gange dar i-a zis lui miti ca nu-l da... o: Poate ne da si noua un autograf,fruncea din banat... :)(

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Cl4udiu » 16 Noi 2008, 18:29

viola_timisoara scrie: Pe mine m-a impresionat Gangioveanu , l-as vrea la Poli da stiu ca nu il da mititelu.
pai ce sa faceti cu el ? sa-l dati ca pe torje ? :-D :-D :-D
Imagine

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Noi 2008, 19:11

viola_timisoara scrie:Sincer am ramas dezamagit de atmosfera de la Craiova la meciul cu rapid , peluza voastra nu s-a prea auzit , unde mai pui ca era de jumatate goala, iar restul stadionului a avut unele momente bune dar slabut totusi pt ce era la Craiova odata. Despre echipa numai cuvinte de lauda , aveti niste jucatori forte buni . Pe mine m-a impresionat Gangioveanu , l-as vrea la Poli da stiu ca nu il da mititelu.
ce sa-ti zic in legatura cu suporterii. si eu sunt nervos pe chestia asta, ca a venit asa putina lume...dar nu stiu de ce te miri tu.sezonu` trecut, ati avut voi un meci, nu mai stiu cu cine anume...nu cred ca ati fost mai mult de 3000 de oameni in tot stadionu`. si erati sus in clasament. deci...chestia cu suporterii....e relativa.

ps : la meciu` cu steaua, de ce ati fost numai o jumatate de sector ???
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de manex » 16 Noi 2008, 19:15

jocul echipei e in crestere fata de ultimele 3. am jucat o repriza bine, si una ca si cu pandurii. o intrebare: prepelita ce joaca de fapt? la inchidere, coordonator.....mie mi s-a parut cel mai bun ca si coordonator. costea.....nu il injur. nu e sustinut. dar deloc. ce s afaca cind are mingea si in fata nu e nimeni? mai faci un dribling. iti iese sau nu. e si cazul lui wobay sau al lui gingioveanu. pina acum citeva etape atacam in haita, aduceam oameni mai multi in ataca, acum......2...3, si aia pozitionati prost, pina ajung ei in careu cel care are mingea o pierde. cu steaua trebuie sa jucam altceva. rapidul a fost slab ieri, insa mie mi-e cam teama de oi.
si inca o intrebare: cit a fost micu? :)(
Am zis!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Noi 2008, 19:18

manex scrie: si inca o intrebare: cit a fost micu? :)(
las-o dracu de treaba...nu mi-a venit sa cred :o :o :o
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de manex » 16 Noi 2008, 19:50

stuparu_alexandru scrie:
manex scrie: si inca o intrebare: cit a fost micu? :)(
las-o dracu de treaba...nu mi-a venit sa cred :o :o :o
cit? cit? :lol:
cred ca bataia de la pitesti dintre cei din galerie si-a pus amprenta asupra peluzei sud. poate s-au vorbit sa nu vina. naiba stie. :(
aaaa....s-au mai vindut si toata caciulile alea. cind am ajuns la magzin se terminasera. si am vazut ca au bagat si tricouri replica. ceea ce mi se pare super ok.
Am zis!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Noi 2008, 20:22

manex scrie:
stuparu_alexandru scrie:
manex scrie: si inca o intrebare: cit a fost micu? :)(
las-o dracu de treaba...nu mi-a venit sa cred :o :o :o
cit? cit? :lol:
cred ca bataia de la pitesti dintre cei din galerie si-a pus amprenta asupra peluzei sud. poate s-au vorbit sa nu vina. naiba stie. :(
aaaa....s-au mai vindut si toata caciulile alea. cind am ajuns la magzin se terminasera. si am vazut ca au bagat si tricouri replica. ceea ce mi se pare super ok.
ce s-a vorbit sa nu se vina ??? a fost scump biletul ! daca vindea bilete separata, era stadionu` plin ! dar cand te gandesti ca dai dintr-un foc 30 de lei, pare scump al dracu` ! inca o strategie marca Mitu. sunt curios acum, sa vad daca lasa biletu` 30 de lei la meciu` cu steaua, sau o s-o dea la intors, sa-l lase 15 lei. niste distrusi ! toti aia de la marketing ! sau cine o face strategiile astea de vanzare !
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Perspico » 16 Noi 2008, 20:23

manex scrie:aaaa....s-au mai vindut si toata caciulile alea. cind am ajuns la magzin se terminasera. si am vazut ca au bagat si tricouri replica. ceea ce mi se pare super ok.
Ca de obicei, orice s-ar intampla, la Manex totul e mega-extra-super-foarte OK. :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Noi 2008, 20:26

Perspico scrie:
manex scrie:aaaa....s-au mai vindut si toata caciulile alea. cind am ajuns la magzin se terminasera. si am vazut ca au bagat si tricouri replica. ceea ce mi se pare super ok.
Ca de obicei, orice s-ar intampla, la Manex totul e mega-extra-super-foarte OK. :cool:
de ce esti rau ? ai subliniat o certitudine. aceea a faptului ca s-au vandut produsele alea(fesuri, caciuli, ce erau). de ce sa nu te bucuri ? inseamna ca se misca ceva pe la club pe acolo....desi...nu chiar ce trebuie
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Perspico » 16 Noi 2008, 20:39

stuparu_alexandru scrie:
Perspico scrie:
manex scrie:aaaa....s-au mai vindut si toata caciulile alea. cind am ajuns la magzin se terminasera. si am vazut ca au bagat si tricouri replica. ceea ce mi se pare super ok.
Ca de obicei, orice s-ar intampla, la Manex totul e mega-extra-super-foarte OK. :cool:
de ce esti rau ? ai subliniat o certitudine. aceea a faptului ca s-au vandut produsele alea(fesuri, caciuli, ce erau). de ce sa nu te bucuri ? inseamna ca se misca ceva pe la club pe acolo....desi...nu chiar ce trebuie
Da, asa e, se misca ceva pe a club: au aparut fesurile cu cozoroc. Mai trebuie sa apara tabela, transferurile de senzatie marca N'Jock si -- sunet de tobe! -- NOUL STADION... Hai sa fim seriosi! :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de manex » 16 Noi 2008, 20:44

perspico: la magazin era nebunie. si asta e bine, nu? restul or sa vina. bineinteles, ca nu ma refer la njock.
Am zis!!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Perspico » 16 Noi 2008, 20:49

manex scrie:perspico: la magazin era nebunie. si asta e bine, nu? restul or sa vina. bineinteles, ca nu ma refer la njock.
Merci, m-am linistit. Deci, daca se cumpara fesurile cu cozoroc, Mititelu e in grafic... :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de U » 16 Noi 2008, 20:51

@manex de ce esti asa rau omule? @Perspico e suparat ca nu a mai apucat sa-i cumpere aluia mic un fes din ala cu cozoroc! :)(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blondu » 16 Noi 2008, 21:11

stuparu_alexandru scrie:
viola_timisoara scrie:Sincer am ramas dezamagit de atmosfera de la Craiova la meciul cu rapid , peluza voastra nu s-a prea auzit , unde mai pui ca era de jumatate goala, iar restul stadionului a avut unele momente bune dar slabut totusi pt ce era la Craiova odata. Despre echipa numai cuvinte de lauda , aveti niste jucatori forte buni . Pe mine m-a impresionat Gangioveanu , l-as vrea la Poli da stiu ca nu il da mititelu.
ce sa-ti zic in legatura cu suporterii. si eu sunt nervos pe chestia asta, ca a venit asa putina lume...dar nu stiu de ce te miri tu.sezonu` trecut, ati avut voi un meci, nu mai stiu cu cine anume...nu cred ca ati fost mai mult de 3000 de oameni in tot stadionu`. si erati sus in clasament. deci...chestia cu suporterii....e relativa.

ps : la meciu` cu steaua, de ce ati fost numai o jumatate de sector ???
jumate de sector dintre care 3 sferturi ereau rapidisti.

Închis