[Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de alex.p » 04 Feb 2009, 12:38

Thunder ai dreptate, nu conteaza rezultatele amicalelor. Amicalele sunt facute doar pentru omogenizarea lotului, pentru testarea de diverse solutii si module tactice. Dar la noi e o problema. Noi nu avem amicale! Mai sunt cateva zile de stat in Turcia si se intorc acasa. Inca nu sunt perfectate amicale. Cred ca e o grava eroare a conducerii!

Thunder

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Thunder » 04 Feb 2009, 12:47

alex p... nici ca vine merlier sau tanase, sau chiar njock, nu stiai, pana n`ai aflat din ziaru lu mititelu... deci [****]... io zic sa avem rabdare, indiferent cu cine joaca, chiar si cu ospatari, pt napoli nu conteaza decat sa`i aplice lui indicatiile tactice pe teren si gata, antrenamentu e reusit complet... poate ma`nsel io, da parerea mea e ca, napoli la tactica e mult peste toti antrenorii din liga 1, poate doar uhrin sa se apropie cat de cat de el... da avand in vedere 3-1 de pe bega si norocosul 3-1 al lor pe oblemenco (ei ne`au dat 3 goluri in 10 minute, noi i`am condus 70 de minute, deci e clara diferenta), nu ma nelinistesc de aceasta apropiere... :cool:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de nr.zece » 04 Feb 2009, 12:50

Thunder scrie:alex p... nici ca vine merlier sau tanase, sau chiar njock, nu stiai, pana n`ai aflat din ziaru lu mititelu... deci [****]... io zic sa avem rabdare, indiferent cu cine joaca, chiar si cu ospatari, pt napoli nu conteaza decat sa`i aplice lui indicatiile tactice pe teren si gata, antrenamentu e reusit complet... poate ma`nsel io, da parerea mea e ca, napoli la tactica e mult peste toti antrenorii din liga 1, poate doar uhrin sa se apropie cat de cat de el... da avand in vedere 3-1 de pe bega si norocosul 3-1 al lor pe oblemenco (ei ne`au dat 3 goluri in 10 minute, noi i`am condus 70 de minute, deci e clara diferenta), nu ma nelinistesc de aceasta apropiere... :cool:
pai nu joaca nici cu ospatari macar
asta e problema
deja nu mai discutam rezultatul, dar cum se va face omogenitatea lotului?
relatii de joc? sistem?
prin alergari, biliard, tetris si shoping?
sau inot in piscina hotelului
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Thunder

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Thunder » 04 Feb 2009, 12:52

poate nu intelesasi bine ce reiesea din ce scrisai... ideea de baza e ca ar fi greu de crezut ca n`avem amicale in antalya, poate n`a avut timp mititelu sa le transmita, da sunt sigur ca de jucat amicale vor juca... daca nu joaca, atunci e cam clara treaba, am sfeclit`o... grav chiar :cool:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de nr.zece » 04 Feb 2009, 12:54

pai noi nu trebuia sa fiim acolo
noi trebuia sa jucam in italia unde erau vreo 3 meciuri
ei acum cauta amicale, sper sa nu le caute in toata perioada asta de 10 zile ramasa din stagiul de pregatire
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Thunder

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Thunder » 04 Feb 2009, 12:56

io zic ca trebuia sa fim pe marte, da [****], mi`a facut pana ozeneu si na... ramasaram aici... ce conteaza ca joci in italia sau turcia sau spania ? importanta e clima si conditiile de antrenament... io si`asa nu suport italienii si mi`e cam greu de digerat faptu ca le`am baga bani in buzunar si printr`un cantonament sanatos si costisitor acolo

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de nr.zece » 04 Feb 2009, 13:06

Thunder scrie:io zic ca trebuia sa fim pe marte, da [****], mi`a facut pana ozeneu si na... ramasaram aici... ce conteaza ca joci in italia sau turcia sau spania ? importanta e clima si conditiile de antrenament... io si`asa nu suport italienii si mi`e cam greu de digerat faptu ca le`am baga bani in buzunar si printr`un cantonament sanatos si costisitor acolo
corect, nu conteaza unde, conteaza sa joci... fotbal real nu la masinute ca ai nostri in hotel
sa speram ca prindem macar ospatarii din hotel in pauza de masa disponibili
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Thunder

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Thunder » 04 Feb 2009, 13:10

nr.zece scrie:
Thunder scrie:io zic ca trebuia sa fim pe marte, da [****], mi`a facut pana ozeneu si na... ramasaram aici... ce conteaza ca joci in italia sau turcia sau spania ? importanta e clima si conditiile de antrenament... io si`asa nu suport italienii si mi`e cam greu de digerat faptu ca le`am baga bani in buzunar si printr`un cantonament sanatos si costisitor acolo
corect, nu conteaza unde, conteaza sa joci... fotbal real nu la masinute ca ai nostri in hotel
sa speram ca prindem macar ospatarii din hotel in pauza de masa disponibili
daca se ajunge la stabilirea unui amical cu angajatii hotelului, pe cat pariem c`o sa fie cu cameristele si nicidecum cu ospatarii ? :cool:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de nr.zece » 04 Feb 2009, 13:26

stii cum arata cameristele din antalya?
crede-ma mai intai trebuie sedinta de epilare in masa
in schimb hostesele si ospataritele....
doar sa nu ii prinda rudele musulmane ca e belea mare
am fost acolo anul trecut :)(
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Thunder

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Thunder » 04 Feb 2009, 13:29

deci ai fost acolo si n`ai carait nimic, nici de impartit nici de nimic, da atentezi la bautura noastra... ba ce om... :hmm

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de manex » 04 Feb 2009, 13:30

acu citeva zile citeam pe undeva numele celui care se ocupa de amicalele echipei. poate imi zice si mie cineva numele lui. si daca da gres..la anul sa dispara de pe linga echipa.
Am zis!!

Thunder

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Thunder » 04 Feb 2009, 13:34

manex scrie:acu citeva zile citeam pe undeva numele celui care se ocupa de amicalele echipei. poate imi zice si mie cineva numele lui. si daca da gres..la anul sa dispara de pe linga echipa.
pai nici nu e demult pe "langa" echipa, cred ca anu asta e prima data cand se ocupa respectivu de aranjarea amicalelor... probabil ca i`a fluturat lu mititelu pe sub nas amicalu cu fiorentina si acuma si`a dovedit adevarata valoare, care nula fiind, nu cred sa`i asigure mult timp pozitia de prestator de servicii pt clubu nostru

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de nr.zece » 04 Feb 2009, 14:17

Thunder scrie:deci ai fost acolo si n`ai carait nimic, nici de impartit nici de nimic, da atentezi la bautura noastra... ba ce om... :hmm
what happens in hotel, stays in hotel :)(
bautura proasta ca la all inclusiv, doar tre sa dea ce e mai ieftin :laughing:
eu am stat la rixos, ei stau la titanic la cativa km distanta
oricum super complex au acolo asa ca ce dracu le mai trebuie amicale
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de Ruben Navarro » 06 Feb 2009, 20:19

Eu sunt curios ce gogosi le-au vandut italienilor avand in vedere ca si aici e criza si astia nu se joaca cand e vorba de contracte si prenotari....

Pe de alta parte vad ca si Ovidiu Stanga e convins ca manajementul clubului e bun spre superb....Hai bai Ovidiule si tu ne vinzi chesti de astea?? :mad:
Ia uite si aici :hmm
Last edited by Ruben Navarro on 07 Feb 2009, 16:58, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: [Amical] U Craiova - Sportfreunde Siegen 1899

Mesaj de omaciu » 06 Feb 2009, 21:29

Inafara de Lucian Mitu, il cred pe Stanga...fata de acu un an doi, sunt multe lucruri bune la club.

Închis