[Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de blondu » 27 Ian 2009, 16:35

Livius scrie:ceea ce e trist e faptul ca in afara de Costea, in continuare nu prea ne ajuta atacantii.
costea s-a accidentat sau o fi menajat??

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de PocoLoco » 27 Ian 2009, 16:42

final 1-1

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de Pacala » 27 Ian 2009, 16:43

Final de meci
egal cu loc 8 polonia fara Wobay si Fl.Costea nu-i rau..daca mai facura si alergari azi.....plus ca astia 2 si Prepelita fac tot jocul.Fu Prepelita o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

LiviuB

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de LiviuB » 27 Ian 2009, 17:06

eu nu prea sunt multumit, si ce ma deranjeaza e ca ne ajuta atacantii. Daca e real ce s-a scris, si Tanasa si Costea rateaza f mult.
totusi conteaza ca Napoli sa fie multumit, el stie cel mai bine si atata timp cat nu am vazut meciul e greu sa imi dau cu parerea. Deocamdata nu conteaza prea mult rezultatele.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de U » 27 Ian 2009, 17:09

manex scrie:propun ca de la anul sa fiu trimisul acestui forum, si va zic eu scorul corect. :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
da' de ce tu? :)( de ce nu eu sau blue_titan sau chiar doryn! te-ai plimba putin moca nu!? :)( :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de JustME » 27 Ian 2009, 18:01

Oltenia scrie:N-o sa va vina sa credeti unde avem suporteri.
Am intrat oe un forum al echipei din Polonia sa incerc sa aflu mai multe informatii despre adversarii nostri, si ce mesaj privat primesc :

"Hi!

It was very nice to see your messages on our forum.

Universitatea Craiova is my favourite Romanian's club from early 80's.
Especially from 82/83 UEFA edition.
Goalkeeper Silviu Lung, the great striker Rodion Camataru, defender Costica Stefanescu and midllefield Ion Geolgau. All of them were great players.

I also remember your national team in France'84 with players from Craiova (Ungureanu, Negrila, Ticleanu and Irimescu)

Now, you're on 6th place in first division. What's your aim in this year tournament?
Maybe you'll try to qualify to UEFA Cup?

If you want to know something about Arka Gdynia just write me.
I'm the author of Arka Gdynia Monography called "Żółto-niebiescy" (The Yellow and the blue - in English)
This year we celebrate 80th anniversary and I'll make the new edition of may book.

Best regards from beautifull Gdynia!"

Sincer, m-a impresionat !
foarte frumos apld

f. costea a fost menajat sau care e faza ?!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de blue_titan » 27 Ian 2009, 18:12

da, a fost menajat.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de nr.zece » 27 Ian 2009, 18:14

asta ma enerveaza, dupa ce ca jucam cu toate saraciile, astia au promovat anul asta, nu isi dau deloc interesul sa merite tricoul ala
aceleasi relatari de la meci ca in campionat
contrar cursului jocului adversarul marcheaza...
dominam copios.... rateaza ala, rateaza ala.... cea mai mare ocazie sutul lui stoica de la 25 de metri (care de fapt a fost la 5 metri de poarta) si scor final egal, infrangere sau victroie la 1 gol
sper sa isi schimbe atitudinea odata cu trecerea la faza secunda a pregatirii
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de blue_titan » 27 Ian 2009, 19:45

nu trebuie condamnati pentru joc! sunt antrenamente... experimente...
cred ca in Italia alta va fi abordarea...

JustME

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de JustME » 27 Ian 2009, 19:52

ce aiurea nici macar pe editie.ro nu mai baga filmulete de la meciuri

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de FanStiinta » 27 Ian 2009, 20:34

JustME scrie:ce aiurea nici macar pe editie.ro nu mai baga filmulete de la meciuri
ce sa mai bage daca ei ne mint...

oricum baieti nu va mai agitati rezultatele in meciurile amicale nu conteaza absolut deloc!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de alex.p » 27 Ian 2009, 20:57

Foarte urat gestul conducerii de a nu pune la dispozitia suporterilor macar 3 minute din amicale. Sa ne facem cu totii idei asupra jocului, asupra posibilitatilor actuale, sa stim daca sperantele pentru retur sunt sau nu veridice.

[r] conducerii pentru proasta decizie de a nu accepta deloc filmarea meciurilor.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de 1948 » 27 Ian 2009, 21:56

un fel de comunism sau prostie
pai cand s-au gandit ei la suporteri ??
oricum nu conteaza rezultatele acestor amicale ideea este sa fi vazut jocul
anu trecut steaua a rupt tot in amicale si in prima etala la iasi pe un teren varza au luat bataie

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de Pacala » 27 Ian 2009, 22:01

au pus un clip pe editie
Last edited by Pacala on 27 Ian 2009, 23:26, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

iuli

Re: [Amical]Universitatea - Arka Gdynia

Mesaj de iuli » 27 Ian 2009, 22:05

Uite la faza asta eu sunt de acord cu Miti,amicalele nu trebuiesc televizate.si cred ca Napoli a contribuit decisiv la luarea acestei decizii.Mediatizarea la extrem a amicalelor duce la punerea in garda adversarilor din campionat. Cu ce te ajuta Alex ca vezi un meci super in amicale,cum a fost cel cu Standard de acum 2 ani urmat de 8 infrangeri consecutive in oficiale?
In ziua de azi in fotbal elementul surpriza este esential,clujenii cum credeti ca au batut la Roma?
Stiu,e foarte greu pt noi suporterii dar sperantele noastre trebuie sa se lege de oficiale nu de perioada de pregatire.Prefer sa nu vad niciun minut din perioada de pregatire si sa invingem lejer la Iasi.

Închis