[Amical] Universitatea - Amkar Perm

Moderator: grup_moderatori

Închis
Thunder

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de Thunder » 05 Feb 2009, 19:55

ho ma ca nu`i facui nimic, mititelului de el :cool: incercam si eu sa port un dialog civilizat, etc :)-

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de nyk_sorin » 05 Feb 2009, 20:23

Imagine
amkar perm cocalar casuals :cool:

Thunder

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de Thunder » 05 Feb 2009, 20:26

simteai tu nevoia sa le faci reclama, a? :laughing: astia`s la inceputurile fenomenului, aia mari rai si ai dracu sunt prin moscova si sankt petersburg...

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de dxtr009 » 05 Feb 2009, 20:35

uby a jucat cu ceas la mana...ce pimp e
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de nyk_sorin » 05 Feb 2009, 20:40

Tinerii jucători ai Universităţii, precum M. Costea sau Gogoşoiu, nu au avut nicio şansă în duelurile unu la unu cu atacanţii adverşi. - editie

i-a reprofilat napoli fundasi?

DoRyN

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de DoRyN » 05 Feb 2009, 21:12

FANS AMKAR scrie: Here May page in contact there you can look a photo from last match! I think they to me have gone right!: http://vkontakte.ru/photos.php? act=album&id=57454669
Мы не можем пойти по этой ссылке для пользователей и требует пароль, Вы можете рассказать?
Или же вы можете прикрепить фотографии здесь, в эту игру, используя опцию "Incarca atasament" при написании сообщения. Спасибо!

Thunder

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de Thunder » 05 Feb 2009, 21:41

tradu ba, putin mic ce esti

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de Ovidiu* » 05 Feb 2009, 22:14

Da, sa traduca...Are un "foarte bun inglish", o placere sa-l citesti.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de PocoLoco » 05 Feb 2009, 22:20

DoRyN scrie:
FANS AMKAR scrie: Here May page in contact there you can look a photo from last match! I think they to me have gone right!: http://vkontakte.ru/photos.php? act=album&id=57454669
Мы не можем пойти по этой ссылке для пользователей и требует пароль, Вы можете рассказать?
Или же вы можете прикрепить фотографии здесь, в эту игру, используя опцию "Incarca atasament" при написании сообщения. Спасибо!
Nu putem merge pe acest link pentru utilizator şi cere o parolă, puteţi să-i spuneţi?
Sau aveţi posibilitatea să ataşaţi o fotografie aici, în acest joc, folosind "Incarca atasament" atunci când compuneţi un mesaj. Mulţumesc!

:)(

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de whiteLion » 05 Feb 2009, 22:22

DoRyN scrie:
FANS AMKAR scrie: Here May page in contact there you can look a photo from last match! I think they to me have gone right!: http://vkontakte.ru/photos.php? act=album&id=57454669
Мы не можем пойти по этой ссылке для пользователей и требует пароль, Вы можете рассказать?
Или же вы можете прикрепить фотографии здесь, в эту игру, используя опцию "Incarca atasament" при написании сообщения. Спасибо!
doryne nu ne ignora.....zi-ne bre si noua ce ii spusasi rusului k sa dea draqu daca mai imi aduc aminte ceva din rusa aia nenorocita pe care am fost obligat sa o practic in scoala....
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Thunder

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de Thunder » 05 Feb 2009, 22:23

fir`ati ai dracu de rusi, ne`ati luat si moldova, si transnistria, si bucovina de nord si cahul, bolgrad si ismail, ati "repatriat" 1,5 mil moldoveni in siberia si tot nu stiti romaneste ma prostilor ? sa le trimita careva 10 mii de olteni sa invete si astia cum trebuie noua lor limba nationala
whitelion... fir`al dracu de kaghebist care te aflii ba... stii ruseste, a ?

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de sorialis » 05 Feb 2009, 22:27

sa nu cumva sa jucam urmatorul meci cu chinezi sau japonezi, ca ne-am dat dracu' !

on-topic: asta e, cred ca nu are importanta scorul, totusi trebuie sa remarc ca Napoli nu se abate de la program pentru nimic in lume ! Sper sa fie de bine !
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de whiteLion » 05 Feb 2009, 22:28

Thunder scrie:fir`ati ai dracu de rusi, ne`ati luat si moldova, si transnistria, si bucovina de nord si cahul, bolgrad si ismail, ati "repatriat" 1,5 mil moldoveni in siberia si tot nu stiti romaneste ma prostilor ? sa le trimita careva 10 mii de olteni sa invete si astia cum trebuie noua lor limba nationala
whitelion... fir`al dracu de kaghebist care te aflii ba... stii ruseste, a ?
niet tovarase....vremuri grele am mai prins noi astia pe la 30 de ani.... :)(
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de PocoLoco » 05 Feb 2009, 22:37

nr.zece scrie:exemplu de inteligenta etrem de clar:
Adrian Mititelu i-a facut lui Dragomir de la Liga cea mai "intersanta" declaratie de sustinere in functia de presedinte: "Credeti-ma ca nu-i dau limbi", a spus Mititelu.
Astazi, Paszkany de la Cluj a vorbit in ProSport despre un posibil inlocuitor al lui Dragomir la LPF si l-a propus pe Gica Popescu. Mititelu nu e de acord cu aceasta mutare.

"Va rog sa ma credeti, nu-i dau limbi lui Mitica. E un om mai mult decat corect. Nu exista varianta mai buna decat Dumitru Dragomir la Liga Profesionista de Fotbal. Nu vreau sa comentez ce spune Paszkany", a declarat Mititelu la Informatia pe Sport.ro si http://www.sport.ro
Si urmeaza si limbile de la Mitica pt Miti:

“Titlul merge la Craiova”

Preşedintele Ligii Profesioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, consideră Universitatea Craiova drept favorită la câştigarea titlului în acest sezon.
“Titlul merge la Craiova. Acolo au un mecanism foarte bun de promovare a tinerilor şi un cadru sănătos să-şi desfăşoare activitatea. Să vedeţi voi ce o să facă copiii ăştia ai lui Mititelu”,

a spus Dumitru Dragomir la sport.ro

Thunder

Re: [Amical] Universitatea - Amkar Perm

Mesaj de Thunder » 05 Feb 2009, 22:42

e clar, avem pile la lpf, suntem smecheri cu triplu jm... io zic sa nici nu mai venim la stadion ca deja presimt c`o sa devina plictisitor... shit

Închis