[Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Moderator: grup_moderatori

Ce credeti se joaca ?

1. Da
17
63%
2. Nu
10
37%
 
Total votes: 27

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de Ovidiu* » 19 Feb 2009, 15:12

Daca s-o mai juca, voi vedeti ce-i afara? :o:
Eu zic sa ne pregatim sufleteste ca in ritmul asta se amana startul campionatului. :)-
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de Pacala » 19 Feb 2009, 18:00

cel mai bine ar fi sa se amane etapa
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de wb_lion » 19 Feb 2009, 19:00

Pacala scrie:cel mai bine ar fi sa se amane etapa
pana una alta se amana amicalu . Felicitari conducerii :hai

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de PocoLoco » 19 Feb 2009, 19:43

wb_lion scrie:
Pacala scrie:cel mai bine ar fi sa se amane etapa
pana una alta se amana amicalu . Felicitari conducerii :hai
Da, pacat ca n-au putut vorbi cu vremea sa nu mai ninga... Pff!

Oltenia1600
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 10 Aug 2008, 17:16

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de Oltenia1600 » 19 Feb 2009, 20:30

Eu cred ca le e teama sa nu riste accidentari pe un teren greu si ... poate e mai bine. Am urmarit cat am putut si pregatirea celorlalte echipe su pot sa spun ca stam bine (fata de altii) : nu avem accidentati.

Hai sa luam lucrurile asa cum sunt si sa ne gandim ca tot raul e spre bine.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de sorialis » 19 Feb 2009, 21:37

corect, desi imi pare f.rau ca nu-i pot vedea maine la treaba...

e totusi cea mai buna decizia, decat sa jucam in namol, mai bine deloc.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de Cl4udiu » 19 Feb 2009, 22:16

incompetenta conducerii s-a vazut si in aceasta saptaman cand amicalul a fost mutat de nici nu mai stiai in ce zi avem meci , de ora ce sa mai vorbim , pentru ca riscai sa pleci spre stadion si la intrarea in acesta sa ti se spuna ca meciul s-a amanat , a fost devansat sau se aratau deja minutele de prelungire cin prima repriza

acum daca tot s-a hotarat iarna sa mai treaca pe la noi , macar sa o mai tina asa cateva zile
Imagine

conStiinta

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de conStiinta » 19 Feb 2009, 22:42

Sergyu_costea scrie:M**e Miti...Cum va permiteti ma sa amanati amicalul asta??? Off..I-auzi ma sa nu jucam noi...Ce conteaza ma cum e afara...Noi jucam si polo sau biathlon daca trebuie...Huooo !!! Nu ati vazut ca nu se plange nimeni de vreme??Numa voi ma!!! :-x
cum se gaseste unul sa-l muste de [cenzurat] pe miti (pe motive serioase sau nu) sari tu repede sa pupi bubita, ca trece mai repede ... keep up the good work o:

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de blue_titan » 19 Feb 2009, 22:55

ne-au tras tzeapa cu topicul... :)(

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de wb_lion » 19 Feb 2009, 23:10

Oltenia scrie:
wb_lion scrie:
Pacala scrie:cel mai bine ar fi sa se amane etapa
pana una alta se amana amicalu . Felicitari conducerii :hai
Da, pacat ca n-au putut vorbi cu vremea sa nu mai ninga... Pff!
Nu , dimpotriva chiar trebuie apreciat profesionalismul conducerii noastre care se chinuie de 1 saptamana sa aranjeze un amical , aducandu-ne pe unii dintre noi - vorba celui de mai sus - sa mergem la stadion sa ne spune portaru ca s-a anulat meciul sau sa gasim meciul spre sfarsit . Da.. "greseala" mea :)-
Parca aveam super - teren acum amana meciul pentru ca 1. Se strica gazonu ? :o 2. La ora 18 oricum nu ar fii venit multa lume ? .. Sa fim seriosi !

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de hanky panky » 19 Feb 2009, 23:59

wb_lion scrie:
Oltenia scrie:
wb_lion scrie: pana una alta se amana amicalu . Felicitari conducerii :hai
Da, pacat ca n-au putut vorbi cu vremea sa nu mai ninga... Pff!
Nu , dimpotriva chiar trebuie apreciat profesionalismul conducerii noastre care se chinuie de 1 saptamana sa aranjeze un amical , aducandu-ne pe unii dintre noi - vorba celui de mai sus - sa mergem la stadion sa ne spune portaru ca s-a anulat meciul sau sa gasim meciul spre sfarsit . Da.. "greseala" mea :)-
Parca aveam super - teren acum amana meciul pentru ca 1. Se strica gazonu ? :o 2. La ora 18 oricum nu ar fii venit multa lume ? .. Sa fim seriosi !
stai linistit
ce atata tam-tam pe un amical cu international?
incepe campionatu intr-o saptamana(poate)
va arde? :o:
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de ady_azzuro » 20 Feb 2009, 00:34

Sergyu_costea scrie:Da , bravo...M-ai demascat...Bagami-as :bad: in ea gandire ... Am innebunit toti ma ... Ce vroiai ma sa se joace si sa isi rupa vreo 2 piciorul ...jucam si cu o super-echipa ce-i drept... Lasa ma , ganditi voi cum vreti , asa pesimist , nu avem nicio sansa sa facem nimic , si lasati-ma pe mine sa visez...Am dreptul...Daca voi vedeti in asta pupincurism e treaba voastra ...
P.s. Uita-te la meciul cu dinamu din tur sa vezi ce i-am zis ospatarului nostru ... Ca avem conducere incompetenta stiu. Dar asta chiar a fost o decizie buna .
nu e vorba ca il susti pe mititelu (si) in aceasta situatie, e vorba de felul in care o faci, adica in stilul ca anticipezi reactia contestatarilor sau esti sarcastic ca vezi doamne iar nu le convine unor anumit numar de suporteri ca s-a anulat amicalul. scrie de ce crezi ca a fost bine sa fie anulat amicalu si gata, dar nu te da peste cap pe aici si sa faci show ca sa agiti spiritele...
parera mea e ca trebuia sa jucam mai multe amicale in aceasta perioada de pregatire. n-am stat sa numar cate meciuri au jucat steaua, dinamo si cfr, dar mi se pare ca noi am jucat prea putine si in compania unor adversari prea lejeri...
Last edited by ady_azzuro on 20 Feb 2009, 00:37, edited 1 time in total.

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de blue_lions » 20 Feb 2009, 00:37

shefu rules scrie:
Sergyu_costea scrie:M**e Miti...Cum va permiteti ma sa amanati amicalul asta??? Off..I-auzi ma sa nu jucam noi...Ce conteaza ma cum e afara...Noi jucam si polo sau biathlon daca trebuie...Huooo !!! Nu ati vazut ca nu se plange nimeni de vreme??Numa voi ma!!! :-x
cum se gaseste unul sa-l muste de [cenzurat] pe miti (pe motive serioase sau nu) sari tu repede sa pupi bubita, ca trece mai repede ... keep up the good work o:
1. Vezi ca ti-a gasit Perspico parola de pe forum si scrie mesaje in numele tau

2. Furtuna mare eh :)( ? Cred ca iarna asta am facut abdomen mai tare ca al lu' De la Hoya, dezapezind masina...ah si sa mai spun ca au fost 2 saptamani in care au fost -25 C + factor vant = -35 C ?
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de PocoLoco » 20 Feb 2009, 01:30

wb_lion scrie:
Oltenia scrie:
wb_lion scrie: pana una alta se amana amicalu . Felicitari conducerii :hai
Da, pacat ca n-au putut vorbi cu vremea sa nu mai ninga... Pff!
Nu , dimpotriva chiar trebuie apreciat profesionalismul conducerii noastre care se chinuie de 1 saptamana sa aranjeze un amical , aducandu-ne pe unii dintre noi - vorba celui de mai sus - sa mergem la stadion sa ne spune portaru ca s-a anulat meciul sau sa gasim meciul spre sfarsit . Da.. "greseala" mea :)-
Parca aveam super - teren acum amana meciul pentru ca 1. Se strica gazonu ? :o 2. La ora 18 oricum nu ar fii venit multa lume ? .. Sa fim seriosi !
Prietene, s-au amanat etape de campionat si meciuri de cupe europene din cauza vremii, si noi facem atata caz pt un amical!?
Da-o dracu de treaba, cand e de criticat nu zice nimeni sa nu criticam, dar acum nici din orice [cenzurat] sa sarim la gatu' conducerii.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - International Pitesti

Mesaj de ady_azzuro » 20 Feb 2009, 05:01

nu e vorba numai de amicalul asta, e vorba si de alte amicale din perioada de pregatire cu echipe puternice. daca mai punem la socoteala si schimbarea turneului din italia, amanarea vizei lui wobay si alte chestii ne dam seama ca e o legatura intre aceste evenimente si vinovatul e usor de gasit...

Închis