U Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte le luam "campionilor" ?

Poll ended at 22 Mar 2009, 10:19

Trei
37
61%
Doar unul
14
23%
Niciunul
10
16%
 
Total votes: 61

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Mar 2009, 10:33

eu cred ca batem. am visat asta :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de bur » 16 Mar 2009, 10:45

imi doresc mai mult sa-i batem pe descultii astia decat pe catei. avem oricum reale sanse la cati accidentati au.
I love U !

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Mar 2009, 10:46

bur scrie:imi doresc mai mult sa-i batem pe descultii astia decat pe catei. avem oricum reale sanse la cati accidentati au.
pe langa accidentati, suspendati (daca sunt), putem profita de faptu` ca joaca de [cenzurat], si ca uhrin, nu prea e iubit de catre proprii sai jucatori.
putem sa-i batem, nu vad de ce sa nu facem asta
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de _T@V_ » 16 Mar 2009, 10:48

Ieftineste Mighty bautu... ah, astea, biletele. :)( Poate il duce si pe Mitu, Lucian Mitu oleaca mintea sa faca de marketing. Meci, Duminica seara, ora aproape de shampionlig, 20 de mii de platitori de 100 RON i-ar aduce mai mult decat a luat la ultimul meci. E criza peste tot.
Daca stam la cutie si nu ne aruncam aiurea in atac, sa-l lasam si pe arbitru sa ne ajute la clinciuri, inaintat usor dar sigur spre poarta, nu cu elanul asta tamp pe care-l avem in ultima vreme, poate ne va fi mai usor.
Intalnim si noi in sfarsit o formatie care iese la joc. Dar care nu prea mai stie sa joace.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Mar 2009, 10:54

T@V scrie:Ieftineste Mighty bautu... ah, astea, biletele. :)( Poate il duce si pe Mitu, Lucian Mitu oleaca mintea sa faca de marketing. Meci, Duminica seara, ora aproape de shampionlig, 20 de mii de platitori de 100 RON i-ar aduce mai mult decat a luat la ultimul meci. E criza peste tot.
Daca stam la cutie si nu ne aruncam aiurea in atac, sa-l lasam si pe arbitru sa ne ajute la clinciuri, inaintat usor dar sigur spre poarta, nu cu elanul asta tamp pe care-l avem in ultima vreme, poate ne va fi mai usor.
Intalnim si noi in sfarsit o formatie care iese la joc. Dar care nu prea mai stie sa joace.
slabe sanse. in urma acestui magnific 3-0 impotriva galacticilor de la farul, mai mult ca sigur se vor scumpi biletele
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de U » 16 Mar 2009, 10:55

stuparu_alexandru scrie:
T@V scrie:Ieftineste Mighty bautu... ah, astea, biletele. :)( Poate il duce si pe Mitu, Lucian Mitu oleaca mintea sa faca de marketing. Meci, Duminica seara, ora aproape de shampionlig, 20 de mii de platitori de 100 RON i-ar aduce mai mult decat a luat la ultimul meci. E criza peste tot.
Daca stam la cutie si nu ne aruncam aiurea in atac, sa-l lasam si pe arbitru sa ne ajute la clinciuri, inaintat usor dar sigur spre poarta, nu cu elanul asta tamp pe care-l avem in ultima vreme, poate ne va fi mai usor.
Intalnim si noi in sfarsit o formatie care iese la joc. Dar care nu prea mai stie sa joace.
slabe sanse. in urma acestui magnific 3-0 impotriva galacticilor de la farul, mai mult ca sigur se vor scumpi biletele
cred ca or sa ramana aceleasi preturi la bilete!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

ozzy

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de ozzy » 16 Mar 2009, 11:18

La CFR sunt niste probleme, asta e clar. Ar trebui sa profitam, dar oricum meciul va fi greu.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de PocoLoco » 16 Mar 2009, 11:27

Din pacate, prevad un nou rezultat in conformitate cu traditia noastra blestemata din ultimii ani. X2 :-(

Cineva "nu ne lasa" sa invingem si noi echipele "mari". Dupa 2 ani jumatate in prima liga inca nu avem nicio victorie impotriva sdr si cfr cluj. :(

LiviuB

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de LiviuB » 16 Mar 2009, 11:32

trebuie sa profitam de absentele lor si de starea de spirit destul de proasta insa astia vor veni si ei sa se bata, ca daca pierd s-a cam dus draq campionatul. Eu zic ca tine de noi in meciul asta, daca nu ne vom juca cu ocaziile, batem. usteag

iuli

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de iuli » 16 Mar 2009, 11:56

Daca-l duce creierul pe Miti sa faca biletul 10 lei,intrare generala,eu cred ca ne vom strange 16-17 mii de oameni lejer.
In acest moment jucam mai bine decat cfr-ul dar se stie ca si ei se mobilizeaza altfel la meciurile cu noi.

BALLY

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de BALLY » 16 Mar 2009, 12:11

macar un egal... orice punct conteaza!

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de gsm » 16 Mar 2009, 12:40

ii batem ca nu mai e trica.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DarkComy » 16 Mar 2009, 13:26

gsm scrie:ii batem ca nu mai e trica.
Dar parca vad ca prinde Mara o zi de exceptie ca asta prinde astfel de zile numai in meciurile cu noi
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 16 Mar 2009, 14:04

daca face 10 lei biletul o sa fie si la noi atmosfera pe stadion dupa mult timp, daca cititi mesajele mele mai vechi o sa vedeti ca mi se parea normal ca la Craiova sa fie dintre cele mai scumpe bilete(traditie, nr de suporteri, pasiunea oltenilor pt forbal, etc), dar acum vazand cat de slabi am fost anul asta, in special atmosfera dezolanta de la meciul cu steaua, cred ca e nevoie de o ieftinere a biletelor si de o impartire a meciurilor pe categorii

preturi corecte dupa parerea mea(peluze):

otopeni, buzau(echipe penibile)5 lei
arges, vaslui, timisoara(echipe medii)10 lei
dinamo, steaua poate si rapid(rivali)15 lei

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: U Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DarkComy » 16 Mar 2009, 14:15

Sergyu, daca vrei poti sa pui chestia asta in primul mesaj al topicului. :)(

When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis