U Craiova - Unirea Urziceni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne revenim dupa esecul de la Timisoara?

Poll ended at 17 Apr 2009, 11:36

Da si luam 3 puncte
44
73%
Pe jumatate si luam 1 punct
11
18%
Pierdem si e de rau
5
8%
 
Total votes: 60

iuli

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de iuli » 19 Apr 2009, 10:33

Trebuie sa fim fair play si sa recunoastem ca Urziceniul ne-a citit jocul.Petrescu are stofa de antrenor mare,n-are caracter.Napoli cred ca deja pregateste sezonul viitor si nu glumesc cand spun asta.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de 1948 » 19 Apr 2009, 11:56

iuli scrie:Trebuie sa fim fair play si sa recunoastem ca Urziceniul ne-a citit jocul.Petrescu are stofa de antrenor mare,n-are caracter.Napoli cred ca deja pregateste sezonul viitor si nu glumesc cand spun asta.
eu creca sezonu 2011-2012 :(

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de blue_titan » 19 Apr 2009, 17:51

foto de la meci.
in curand in albumul forumului toate pozele.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de blue_titan » 19 Apr 2009, 17:54

set2
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de blue_titan » 19 Apr 2009, 17:57

set3
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de Ruben Navarro » 19 Apr 2009, 18:54

Bai tati da vad ca suntem la pamant la capitolul public...Nu stiu care e politica clubului aici dar cred ca trebuie facut ceva. Din pacate vad ca nici Peluzele nu mai sunt motorul a tpt ce se intampla pe stadion....E trist.e foarte trist daca dupa un meci in care bati pe Dinamo de maniera in care ii baturam se vine la stadion in nr atat de mic... :mad:


Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de 1948 » 20 Apr 2009, 20:02

Ruben Navarro scrie:Bai tati da vad ca suntem la pamant la capitolul public...Nu stiu care e politica clubului aici dar cred ca trebuie facut ceva. Din pacate vad ca nici Peluzele nu mai sunt motorul a tpt ce se intampla pe stadion....E trist.e foarte trist daca dupa un meci in care bati pe Dinamo de maniera in care ii baturam se vine la stadion in nr atat de mic... :mad:
ruben nu cred ca intereseaza pe cineva de la club de peluze ...adica sunt sigur.
ei vor sa vanda bilete cat mai multe...tricouri fulare ...din astea
asta cu peluzele cred ca este ceva din interior...de acolo trebuie sa vina ceva nou
peluzele inainte faceau diferenta...acum am reusit asta doar la meciu cu dinamo
de ce sa mai vina lumea in peluze?

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de DarkComy » 20 Apr 2009, 20:40

1948 scrie: de ce sa mai vina lumea in peluze?
Pentru ca nu putem sa stam jos...trebuie sa ne "manifestam" :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de 1948 » 20 Apr 2009, 21:23

DarkComy scrie:
1948 scrie: de ce sa mai vina lumea in peluze?
Pentru ca nu putem sa stam jos...trebuie sa ne "manifestam" :)(
asta e asa...

LiviuB

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de LiviuB » 21 Apr 2009, 10:10

cat il criticam noi pe Soava, in a doua repriza s-a vazut absenta lui, n-am mai legat jocul la mijloc (nu mai vorbesc de absenta lui Dilevschi - e deja probata, cand lipseste nu castigam). Una peste alta trebuie sa apreciem jocul de o buna calitate al ambelor echipe.
patru lucruri m-au deranjat tare vineri seara:
- ratam mult prea mult, tratam fazele cu superficialitate, cu un adversar puternic nu ai voie sa iti bati joc de ocazii in asemenea hal. suntem prea risipitori.
- suntem prea egoisti, mai ales F Costea, e inadmisibil, se creaza tensiuni in vestiar, dar asta se intampla si pt ca sta prea mult cu capul in pamant.
- nu profitam deloc de fazele fixe, ne batem joc de loviturile libere care ar putea schimba soarta jocului, am avut una in min 89 din pozitie foarte buna...
- si ceea ce m-a deranjat cel mai tare, prestatia si atitudinea lui Dina si a lui Gangioveanu, au facut ca noi sa jucam in 9 in a doua repriza. Cum naiba sa nu profiti de fiecare minut, sa demonstrezi ca meriti sa fii pe teren, nu pe banca? Gangioveanu nu a dat o centrare buna tot meciul , Dina n-a facut nimic in atac, ba chiar si pierdeau mingea repede si ii puneau pe aia pe contratac. pacat.

in schimb mi-a placut mult Ologu, a intrat hotarat pe teren, a dat o pasa foarte buna, a adus un plus in meciul asta.

iuli

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de iuli » 21 Apr 2009, 11:17

Gangioveanu a jucat slab dar tot a dat 2 centrari bune,numai ca nu a fost nimeni sa impinga mingea in ate,eu cred Njock era mai folositor decat Dina in acest meci.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de stuparu_alexandru » 21 Apr 2009, 20:40

pana la meciu` cu dinamo toata lumea zicea ca, in caz de victorie, nu le mai pasa de ce facem in campionat. iata ca nu prea e asa :)(
din pacate, n-am apucat decat repriza a doua, acolo unde am fost, erau rare locurile in care se prindea gsptv si nu mi-am putut forma o parere despre cum a decurs meciul dar, gangioveanu mi s-a parut foarte slab, iar dina... pamant.
oricum... sa speram ca la meciul cu brasov, vom putea sa ne facem jocul nostru, brasovul fiind obligata sa atace ca joaca acasa. cred ca o sa castigam. l-am visat pe n`jock ca dadea gol, si parca sa zic ca era pe stadion la brasov.
sa vedem :-D :-D
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de alex.p » 21 Apr 2009, 20:43

Si scorul final? :)-

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: U Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de stuparu_alexandru » 21 Apr 2009, 20:46

alex.p scrie:Si scorul final? :)-
parca 1-0
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis