Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Gazul?

Poll ended at 06 Mai 2009, 02:19

Batem
22
56%
Egal
8
21%
Luam
9
23%
 
Total votes: 39

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de nr.zece » 04 Mai 2009, 22:09

o sa se trezeasca si atunci nu va putea decat sa enumere meciurile de care si-a batut joc
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
CZeleaC
membru
membru
Mesaje: 106
Membru din: 27 Apr 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de CZeleaC » 04 Mai 2009, 23:06

Nu stiu care e vina lui Napoli,ala dupa meciul cu dinamo sa blocat pe banca,la mec cu brasov si comentatorii ziceau ca e straniu cum de nu are reactie...de obicei ramai fara reactie cand esti scarbit de ceva,umilit....dar nu fara potential de care a dat dovada pana acum...voi vedeti deja alt antrenor...
Suntem olteni,adica suntem multi,osteni gata sa mute munti!

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de marius1ka » 05 Mai 2009, 01:06


sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de sorin107 » 05 Mai 2009, 10:38

In legatura cu postul de fundas stanga, alta varianta nu avem, decat pe rose...deci ekipa pe care as vrea-o in teren pentru meciul asta:

Merlier - Dananae, Gaman, Stoica, Rose - Wobay, Prepelita, Dilevski, Gangioveanu - N'jock, Fl. Costea

Avatar utilizator
Vanilla
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mar 2008, 19:41

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Vanilla » 05 Mai 2009, 11:24

nu vom castiga niciodata atat timp cat pasele de gol ale unor jucatori ca Wobay nu sunt fructificate, si atat timp cat Florin Costea continua sa fie individualist

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de sorin107 » 05 Mai 2009, 12:03

YrineL scrie:nu vom castiga niciodata atat timp cat pasele de gol ale unor jucatori ca Wobay nu sunt fructificate, si atat timp cat Florin Costea continua sa fie individualist

Asta e clar, am constatat-o de mult timp. Nu e doar individualist, e chiar nesimtit, si aici e vina educatiei fotbalistice pe care a primit-o si totodata vina antrenorului ca i-o tolereaza la nesfarsit. Nu ar trebui sa primeasca tratament preferential, indiferent cat e de talentat. Se simte indispensabil si de neinlocuit si asta creeaza lacune in mentalitatea si in comportamentul lui pe teren. Sper sa joace cu N'jock in atac si acesta sa ii fie pivot, sa poata sa ramana cu fata la poarta sa-si puna in valoare calitatile.

Avatar utilizator
Vanilla
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mar 2008, 19:41

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Vanilla » 05 Mai 2009, 12:06

sorin107 scrie:
YrineL scrie:nu vom castiga niciodata atat timp cat pasele de gol ale unor jucatori ca Wobay nu sunt fructificate, si atat timp cat Florin Costea continua sa fie individualist

Asta e clar, am constatat-o de mult timp. Nu e doar individualist, e chiar nesimtit, si aici e vina educatiei fotbalistice pe care a primit-o si totodata vina antrenorului ca i-o tolereaza la nesfarsit. Nu ar trebui sa primeasca tratament preferential, indiferent cat e de talentat. Se simte indispensabil si de neinlocuit si asta creeaza lacune in mentalitatea si in comportamentul lui pe teren. Sper sa joace cu N'jock in atac si acesta sa ii fie pivot, sa poata sa ramana cu fata la poarta sa-si puna in valoare calitatile.
cu siguranta N'Jock nu va juca de la inceputul meciului deoarece nu va rezista, oboseste foarte repede

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de U » 05 Mai 2009, 14:19

Gângioveanu e bun de joc

Veste bună pentru Nicolo Napoli. Acesta se va putea baza pe serviciile lui Cosmin Gângioveanu pentru meciul de mâine, cu Gaz Metan Mediaş.



Mijlocaşul a fost consultat ieri după-amiază de medicul Ştiinţei, Claudiu Stamatescu, acesta dându-şi acceptul pentru ca Gângioveanu să joace. Fotbalistul suferă de o miozită, însă starea lui de sănătate nu este atât de gravă încât să nu-i permită să joace. Astfel, Napoli va trebui să se descurce doar fără trei fotbalişti: Şoavă, în continuare nerefăcut, Bornescu şi Bărboianu, ambii suspendaţi

http://www.editie.ro/new/mod.php?mod=st ... bun-de-joc
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Manu
membru
membru
Mesaje: 116
Membru din: 09 Noi 2008, 20:02

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Manu » 05 Mai 2009, 14:26

Ce comentariu ironic are stirea asta ! :lol:
alis grave nil

Avatar utilizator
Manu
membru
membru
Mesaje: 116
Membru din: 09 Noi 2008, 20:02

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Manu » 05 Mai 2009, 14:48

E bine ca se poate conta pe Gangioveanu care e o extrema stanga care ne lipseste la fel cum ne lipseste si un fundas stanga si un fundas central de valoare si un mijlocas de creatie si chiar o extrema dreapta pe langa Wobay sa ii faca concurenta si un atacant valoros si cu experienta pe langa Florin Costea.As vrea meciul asta sa fim scutiti de introducerea lu Dina pentru ca s-a incercat destul cu el...Mihai Costea va juca al 2-lea varf dar si el trebuie sa munceasca mai mult sa vina sa ajute si la mijloc sa incerce o deposedare ceva ca asa da impresia ca doar asteapta sa inscrie cu poarta goala...Formatia cred ca va fi asta iar daca Mihai Costea nu isi revine sper ca s-a gasit o solutie pana acum ca daca iar joaca la misto cu Dina sau N'jock e clar.

----------------------Merlier-------------------

--------Dananae- Gaman - Dorel Stoica - Rose ---------

-------Wobay-Prepelita-Spase Dilevski-Gangioveanu--------

-------------Mihai Costea--------Florin Costea---------------
Last edited by Manu on 05 Mai 2009, 14:57, edited 1 time in total.
alis grave nil

conStiinta

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de conStiinta » 05 Mai 2009, 14:55

si bornescu da si gol, nu-i asa :)(

scrieti si voi ca nu aveti ce face, e gratis (de asta scriu si eu) :)( mai faci double post

Avatar utilizator
Manu
membru
membru
Mesaje: 116
Membru din: 09 Noi 2008, 20:02

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Manu » 05 Mai 2009, 15:01

shefu rules scrie:si bornescu da si gol, nu-i asa :)(

scrieti si voi ca nu aveti ce face, e gratis (de asta scriu si eu) :)( mai faci double post
Am remediat greseala se mai intampla...Vorbesti de parca tu nu ai fi gresit niciodata.Si mai usor cu afirmatiile astea "scriem ca nu avem ce face" ca daca nu ne-ar pasa nu am mai fi pe aici.Tu pari a fi ala care scrie ca nu are ce face de vreme ce abia astepti sa faca vreunu vreo greseala ca vi tu sa il critici.Gaseste-ti alta treaba!
alis grave nil

Albastru
senior
senior
Mesaje: 330
Membru din: 14 Ian 2009, 18:10

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Albastru » 05 Mai 2009, 21:59

Sper sa`mi treaca supararea pana maine, ca sa merg la meci ... altfel o sa`i admir incursiunile in atac ale lu Dina la televizor.

IoAndyY
senior
senior
Mesaje: 380
Membru din: 26 Oct 2006, 00:19

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de IoAndyY » 06 Mai 2009, 00:52

nu fratem, nu e asa. trebuie sa vii pe stadion indiferent de situatie! usteag

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de marius1ka » 06 Mai 2009, 15:44

inregistreaza cineva meciu? va rog :)(

Închis