Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam cu lanterna?

Poll ended at 15 Mai 2009, 18:58

3
39
85%
1
2
4%
0
5
11%
 
Total votes: 46

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de _T@V_ » 15 Mai 2009, 20:23

Ce ne place sa ne-o dam singuri la gioale. Napoli o sa-si gaseasca echipa imediat!
Cea mai mare greseala facuta de boovean. Cu demiterea asta Mighty isi taie singur creaca de sub picioare. E greseala care mai demonstreaza odata, cat de limitat mintal e Mighty. Pacat, s-a terminat o era parca....

Macar de l-ar pune pe Ilie :ruga

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Ruben Navarro » 15 Mai 2009, 20:23

S-o puna pe ma-sa mare de la Booveni,[cenzurat]-l in rasa de tzaran prost!!!

caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de caesar » 15 Mai 2009, 20:24

Nu e bine ca l-a demis...:(
Problema noastra e 1 singura, si vinovat nu stiu daca e antrenorul...mai degraba patronul: NU AVEM REZERVE.
Pe cine sa bage Napoli in teren???? Pe Firtulescu?
Voi nu ganditi, omu a bagat pe cine avea la dispozitie, aci nu se mai pune problema ca de ce a bagat pe Dina , sau pe Njock, de ce atacant si nu a bagat mijlocas etc... el are la dispozitie un lot fff subtire.. asa ca nu mai dati vina degeaba pe Napoli , ca el ne-a adus pana aci cu banca de rezerve de la juniori. A facut din rahat bici, asa ca Mititelu sa-si vada lungul nasului.

iuli

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de iuli » 15 Mai 2009, 20:24

decizie corecta,Ilie Balaci e cu 5 clase peste Napoli

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de ady_azzuro » 15 Mai 2009, 20:24

e de vina napoli ca rateaza :bad: costea cinspe mii de ocazii pe meci?

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de blue_lions » 15 Mai 2009, 20:25

Balaci, Balaci, Balaci ucv ucv
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Cortina D'AmpezzO
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 03 Ian 2009, 19:14

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Cortina D'AmpezzO » 15 Mai 2009, 20:26

Nu vine Balaci....
El nu e tactician, tehnician.....e doar un zeu, vede stie simte football dar nu il pot vedea ca sta si priveste casete si face tactici de meci....antrenamentele ar fi...prin sfaturi si povesti din tineretea lui
Iar daca vine stanga....poate se va dedica...potential are, important cat nerv are si implicare
Au innebunit salcamii
Si tu vrei sa fiu cuminte?

Mircea Sandu : "Footbalul e al Antrenorilor, Jucatorilor si Suporterilor"

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de blue_titan » 15 Mai 2009, 20:27

ca de obicei... cu stangul in dreptul... ne inecam la mal.
cretinul de mititelu ce are cu napoli? in fine, gust amar dupa un sezon.

ma retrag :cool:

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Vraciul » 15 Mai 2009, 20:27

Bai frate,noi oltenii suntem o specie aparte.In primul rand la noi se aplica dictonu"ce incepe prost se termina si mai prost",apoi nu ne duce nici capu,si actionam sub impulsul primului moment.
Cum MM mititelule sa-l dai afara pe napoli cu 3 TREI etape inainte de final???Vine cineva si face [cenzurat] praf?!?!?!?!?

Ce vina are macaronaru ca IMBECILU si NESIMTITU de costea nu e in stare sa dea gol in 3 situatii cu POARTA GOALA.?CE VINA ARE MAH AGRAMATU [cenzurat]???
M-am abtinut ,m-am abtinut dar pana cand [****] sa ma mai abtin.Daca nu ai bani sa investesti la echipa lasa-ne in MM cu ineptiile pe care le tot debitezi de vreo 2 ani si du-te in gatu matii.
A gresit si napoli returu asta,dar nu-l dai afara ACUM,oricum obiectivu e compromis,poate sa vina si mourinho ca tot aceiasi jucatori de [cenzurat] gaseste(nu toti,nu ii bag in aceiasi oala pe toti),tot aceiasi atmosfera de [cenzurat] in cadrul lotului,si tot aceiasi oameni de la club la fel de imbeciali .

VIata e de [cenzurat] si noi suntem plini de viata,asta se aplica cel mai bine in cazul nostru :o: :o: :o:
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Cortina D'AmpezzO
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 03 Ian 2009, 19:14

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Cortina D'AmpezzO » 15 Mai 2009, 20:29

:laughing: :)-
john100 scrie:Bai frate,noi oltenii suntem o specie aparte.In primul rand la noi se aplica dictonu"ce incepe prost se termina si mai prost",apoi nu ne duce nici capu,si actionam sub impulsul primului moment.
Cum MM mititelule sa-l dai afara pe napoli cu 3 TREI etape inainte de final???Vine cineva si face [cenzurat] praf?!?!?!?!?

Ce vina are macaronaru ca IMBECILU si NESIMTITU de costea nu e in stare sa dea gol in 3 situatii cu POARTA GOALA.?CE VINA ARE MAH AGRAMATU [cenzurat]???
M-am abtinut ,m-am abtinut dar pana cand [****] sa ma mai abtin.Daca nu ai bani sa investesti la echipa lasa-ne in MM cu ineptiile pe care le tot debitezi de vreo 2 ani si du-te in gatu matii.
A gresit si napoli returu asta,dar nu-l dai afara ACUM,oricum obiectivu e compromis,poate sa vina si mourinho ca tot aceiasi jucatori de [cenzurat] gaseste(nu toti,nu ii bag in aceiasi oala pe toti),tot aceiasi atmosfera de [cenzurat] in cadrul lotului,si tot aceiasi oameni de la club la fel de imbeciali .

VIata e de [cenzurat] si noi suntem plini de viata,asta se aplica cel mai bine in cazul nostru :o: :o: :o:

poate ai dreptate
poate exista clauza in contract si nu ii mai da salariu....salveaza patronu banii
apld :))
Last edited by Cortina D'AmpezzO on 15 Mai 2009, 20:30, edited 1 time in total.
Au innebunit salcamii
Si tu vrei sa fiu cuminte?

Mircea Sandu : "Footbalul e al Antrenorilor, Jucatorilor si Suporterilor"

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de manex » 15 Mai 2009, 20:30

zi neagra pentru craiova azi. licenta ioc(era de asteptat, actele nefiind in regula la data de 31 martie, insa acum cica fiind in regula ar trebui ca pe 31 sa nu avem probleme), echipa in plop. toata lumea l-a criticat pe napoli in ultimele meciuri, iar faptul ca acum l-a dat afara e posibil sa fie socul de care aveam nevoie. oricum, neagra zi.
Am zis!!

dantes
suporter
suporter
Mesaje: 566
Membru din: 10 Ian 2009, 00:39

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de dantes » 15 Mai 2009, 20:31

Mititelu e dus, sa-l traga cineva de mana. Orice decizie legata de antrenor nu trebuia luata la cald. Dupa un meci ca asta nu poti fi rational, simti ca te ia dracu, ca inebunesti.
Sa-l pui pe Balaci in momentul asta este sa-l compromiti. Un antrenor serios nu poate prelua o echipa pentru ultimele etape. Chiar daca ar reusi calificarea, sa batem pe rapizi, steaua si vaslui, meritul nu-i poate fi atribuit. Munca de un an de zile a fost a lui Napoli (pe care, by the way, eu unul nu l-am apreciat prea mult niciodata.) Accidente se intampla, dar echipa n-a fost niciodata una care sa stie sa bata cand adversarul se baga cu fundu-n poarta, nu e o chestie de azi de ieri, s-a intamplat in tot campionatul asta, ce dracu.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de FanStiinta » 15 Mai 2009, 20:32

e napoli de vina ca rateaza costea cu poarta goala... lasa mai bine stam noi acasa decat sa ne facem de ras prin europa :(

Cortina D'AmpezzO
junior
junior
Mesaje: 59
Membru din: 03 Ian 2009, 19:14

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Cortina D'AmpezzO » 15 Mai 2009, 20:32

Pe fetele lor...
Mititelu mai avea putin si plangea la conferinta de presa
Si Napoli mi sa parut foarte nervos la conferinta de presa
(asa mi s-a parut) imi pare rau.... :hmm
Au innebunit salcamii
Si tu vrei sa fiu cuminte?

Mircea Sandu : "Footbalul e al Antrenorilor, Jucatorilor si Suporterilor"

Avatar utilizator
razvano7
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 13
Membru din: 19 Oct 2004, 20:45

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de razvano7 » 15 Mai 2009, 20:38

Sunt doua motive:
- gestul a fost facut sub impulsul nervilor, ceea ce ar insemna ca e posibil ca mititelu sa revina la sentimente mai bune.
- nu s-au inteles la bani iar mititelu a gasit acum motiv sa-l dea afara.

Eu cred ca este cea de-a doua varianta. Imi pare rau ca am avut speranta ca putem face o figura frumoasa acest campionat. Asta e... poate la anu :bad:
FOTBAL NU BLATURI

Închis