Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam cu lanterna?

Poll ended at 15 Mai 2009, 18:58

3
39
85%
1
2
4%
0
5
11%
 
Total votes: 46

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de nr.zece » 19 Mai 2009, 12:48

rahat de poveste
parca gloria trebuia sa se dea la o parte ca sa castigam sau trebuia sa lupte pentru poli sau steaua
premiza gresita: noi trebuia sa jucam fotbal si sa ii batem pentru ca se presupune ca avem valoare
restul sunt povesti de cismigiu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de praetorianus » 19 Mai 2009, 18:51

nr.zece scrie:rahat de poveste
parca gloria trebuia sa se dea la o parte ca sa castigam sau trebuia sa lupte pentru poli sau steaua
premiza gresita: noi trebuia sa jucam fotbal si sa ii batem pentru ca se presupune ca avem valoare
restul sunt povesti de cismigiu
mda...in cismigiu la o partida de table!! o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de StefanC » 19 Mai 2009, 20:18

sorin107 scrie:
omaciu scrie:@Sorin
Vere esti cu capul. Florin Costea a marcat 14 goluri si fara el suntem morti. Chiar si cu Buzau a fost singurul in stare sa o bage in poarta...

a fost in stare din 10 ocazii avute s-o bage o data in poarta. am zis, e si meritul lui ca are o multime de ocazii, dar le si rateaza incredibil. si in afara de asta, nu pot sa ii tolerez atitudinea la adresa colegilor. daca avea antrenoru' asta [cenzurat], il tinea pe banca vreo 3-4 meciuri sa-si revina. daca pierdeam, asta era, dar oricum, nu se mai simtea atat de indispensabil.
Scuza-ma ca-ti spuna, dar n-ai nici o treaba!...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de ady_azzuro » 19 Mai 2009, 21:21

costea merita criticat, dar inca nu injurat, daca vom rata europa league, va fi in mare parte din cauza lui, pentru ca ne-a exasperat cu ratarile. daca ne vom califica in uefa, atunci el va fi principalul 'vinovat'.

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de marius1ka » 19 Mai 2009, 21:37

da cand ti-a dat gol cu dinamo ti-a placut

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de ady_azzuro » 20 Mai 2009, 00:29

si ce legatura are ce ai zis tu cu ce am scris eu?

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 20 Mai 2009, 08:14

StefanC scrie:
sorin107 scrie:
omaciu scrie:@Sorin
Vere esti cu capul. Florin Costea a marcat 14 goluri si fara el suntem morti. Chiar si cu Buzau a fost singurul in stare sa o bage in poarta...

a fost in stare din 10 ocazii avute s-o bage o data in poarta. am zis, e si meritul lui ca are o multime de ocazii, dar le si rateaza incredibil. si in afara de asta, nu pot sa ii tolerez atitudinea la adresa colegilor. daca avea antrenoru' asta [cenzurat], il tinea pe banca vreo 3-4 meciuri sa-si revina. daca pierdeam, asta era, dar oricum, nu se mai simtea atat de indispensabil.
Scuza-ma ca-ti spuna, dar n-ai nici o treaba!...

eu cred ca mai degraba n-ai tu. dar chiar nu observi ma ca i s-a urcat la cap? ca se simte indispensabil, ca e vedeta deja, ca fara costea nu se poate? pai cum ma sa-si permita sa rateze cu atata indolenta si apoi sa ii injure pe coechipieri si pe spectatori? ia sa fi fost un antrenor cu coae, ca nu discuta cu el? fmm de nesimtit!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Cl4udiu » 20 Mai 2009, 10:40

costea nu este varf si tot este golgheterul echipei !

te vad asa priceput , care este jucatorul ala bun de pe banca care-l poate suplini pe florin ?

craiova este DEPENDENTA de costea , oricat de mult ar rata , este cam singurul care da constant gol , chiar daca este marcat foarte foarte strans

costea ne-a scos in meciurile astea : buzau(fara golul lui se termina 0-1 ) , otopeni , gaz metan , brasov , dinamo , otelu , cluj , farul , in retur , asa ca fara el nu mai visam noi acum la un loc de uefa o:
Imagine

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 20 Mai 2009, 11:22

Cl4udiu scrie:costea nu este varf si tot este golgheterul echipei !

te vad asa priceput , care este jucatorul ala bun de pe banca care-l poate suplini pe florin ?

craiova este DEPENDENTA de costea , oricat de mult ar rata , este cam singurul care da constant gol , chiar daca este marcat foarte foarte strans

costea ne-a scos in meciurile astea : buzau(fara golul lui se termina 0-1 ) , otopeni , gaz metan , brasov , dinamo , otelu , cluj , farul , in retur , asa ca fara el nu mai visam noi acum la un loc de uefa o:

nu am zis nimic de suplinire. trebuie sa-i taiem din nas si sa-l pedepsim oarecum pentru nesimtirea de care da dovada. deci, exista jucatori mari care tin echipe mari, dar nu vezi unul care sa injure coechipierii sau spectatorii, ca na, ce pizdos e el. dar uite ca al nostru o face, si de ce? pentru ca a fost tinut in brate de un antrenor moale si pentru ca intr-adevar a avut oarecum rezultate. cu buzaul ne-a ingropat, nu ne-a scos, sa stii si tu...din ocaziile avute trebuiau marcate inca 3 goluri. si daca o iei asa, nu stiu cine ar fi ratat acolo cand a dat el gol. decat el, ca nu a fost departe sa dea peste. oricum, atitudinea lui e total neprofesionista si lasa de dorit.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de DarkComy » 20 Iun 2009, 13:03

M-am uitat din nou la rezumatul meciului si nu pot sa cred cat am ratat :o Am avut la ocazii in meciul asta cat are o echipa in 2-3 meciuri
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de blue_titan » 20 Iun 2009, 20:16

DarkComy scrie:M-am uitat din nou la rezumatul meciului si nu pot sa cred cat am ratat :o Am avut la ocazii in meciul asta cat are o echipa in 2-3 meciuri

faptul este consumat. speram sa explodeze in acest sezon: peste 25 de goluri si sa devina cel mai bun executant de lovituri libere din Ro. Am observat ca in ultimele meciuri a batut el loviturile si nu a facut-o rau... tinand cont ca aveam in medie 4-5 lovituri libere si lesinatul de stoica le dadea in balarii, va fi un castig.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de trabzonspor » 22 Iun 2009, 05:59

blue_titan scrie:speram sa explodeze in acest sezon: peste 25 de goluri si sa devina cel mai bun executant de lovituri libere din Ro.
poate in sezonu` asta
u, a, viola!

Închis