Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam cu lanterna?

Poll ended at 15 Mai 2009, 18:58

3
39
85%
1
2
4%
0
5
11%
 
Total votes: 46

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 17 Mai 2009, 19:00

Sergyu_costea scrie:Mama cum ma abtin eu sa te injur...Cine [****] ne-a adus aici ma? Ce bun era cand dadea foarfeca aia cu javrele...Il criticam tata , da ce faci tu e penibilitate totala...Oare tu esti unul dintre aia de la tribuna care il injura de la prima minge> Da-o in mm de treaba , ca asta ne-a adus 70% din puncte... Cu pase decisive , goluri...Ca rateaza mult e adevarat , dar si da din pozitii imposibile...

ba, termina in [cenzurat] mea cu cacaturile, tu nu deschizi ochii cand te uiti la meciuri? ce folos ma ca iti aduce atatea puncte cand atunci cand trebuie [cenzurat] pe ma-sa si nu face nimic ma? ba, sa stii ca ma pricep la fotbal si ca nu il injur din prima, nu l-am injurat veci, dar nu se poate ma sa fii asa nesimtit! N-am zis ca nu e bun, reciteste postul, am zis ca e superficial, indolent si cu un caracter de [cenzurat]. nu se poate sa ai atatea in fata portii si sa le tratezi cu atata usurinta. e meritul lui ca are foarte multe ocazii, dar si defectul lui ca le rateaza cu atata seninatate! dupa cum vezi, nu ne ajung cele "70% din puncte"!

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de whiteLion » 17 Mai 2009, 19:02

Sergyu_costea scrie:Mama cum ma abtin eu sa te injur...Cine [****] ne-a adus aici ma? Ce bun era cand dadea foarfeca aia cu javrele...Il criticam tata , da ce faci tu e penibilitate totala...Oare tu esti unul dintre aia de la tribuna care il injura de la prima minge> Da-o in mm de treaba , ca asta ne-a adus 70% din puncte... Cu pase decisive , goluri...Ca rateaza mult e adevarat , dar si da din pozitii imposibile...
corect....clar ca valoare au dar nu ii mai duc picioarele.....si ajungem la vorba lu miti
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de ady g » 17 Mai 2009, 19:03

napoli si costea ne-au adus aici.

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 17 Mai 2009, 19:24

ady g scrie:napoli si costea ne-au adus aici.

ma omorati cu al napoli ma. nu pricepe nimic ma, fara tactica, fara inspiratie. nu ii citesc nimic pe fata, de fapt, prin ochii lui se vede ceafa...repet, schimbarea asta trebuia facuta inca de acum 2-3 etape. acum, nu stiu cat bine a facut echipei...

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Cl4udiu » 17 Mai 2009, 19:50

sorin107 scrie:
ady g scrie:napoli si costea ne-au adus aici.

ma omorati cu al napoli ma. nu pricepe nimic ma, fara tactica, fara inspiratie. nu ii citesc nimic pe fata, de fapt, prin ochii lui se vede ceafa...repet, schimbarea asta trebuia facuta inca de acum 2-3 etape. acum, nu stiu cat bine a facut echipei...
o echipa ca buzau trebuie sa o bati si fara antrenor

vina este a tuturor : antrenori , jucatori , conducatori
Imagine

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de PoeUCV » 17 Mai 2009, 19:56

whiteLion scrie:
Sergyu_costea scrie:Mama cum ma abtin eu sa te injur...Cine [****] ne-a adus aici ma? Ce bun era cand dadea foarfeca aia cu javrele...Il criticam tata , da ce faci tu e penibilitate totala...Oare tu esti unul dintre aia de la tribuna care il injura de la prima minge> Da-o in mm de treaba , ca asta ne-a adus 70% din puncte... Cu pase decisive , goluri...Ca rateaza mult e adevarat , dar si da din pozitii imposibile...
corect....clar ca valoare au dar nu ii mai duc picioarele.....si ajungem la vorba lu miti
:-D mare om si miti asta...numai vorbe intelepte spune

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de alex.p » 17 Mai 2009, 20:33

Daca sunt de pe site statisticile, sa stii ca nu le-am mai actualizat de 2 etape. Abia maine am timp de ele.

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 17 Mai 2009, 23:19

Sergyu_costea scrie:Nu stiu care are caracter infect...Un calcul matematic simplu ... Cate puncte ne-a mancat Costea ma? probabil 2 acum , mai pune tu daca mai gasesti...Cate ne-a adus ma? Multe iti zic eu...

Uite aici :
Total goluri marcate: 40
F. Costea 14g

Pase de gol:
Florin Costea 8 (a obtinut un penalty)

cum mormintii mamii lui 2 ma? bagami-as [cenzurat] in ma-sa, da de meciul cu urziceniul ce zici? si inca cate si mai cate meciuri in care a ratat ca un gaozar, noroc ca am castigat. oricum, mi-a mancat ficatii, nesimtitu drq!

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 17 Mai 2009, 23:20

gata, nu mai vb de costea, ma [cenzurat] pe el ca si-asa m-am scarbit de figura aia a lui si de modul in care intelege sa se prezinte pe terenul de fotbal.

JustME

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de JustME » 18 Mai 2009, 00:21

Sorine mai usor cu apelativele si injuraturile .. orice echipa din Romania s-ar pupa in c*r sa aiba un jucator ca Florin si noi il injuram si il facem in toate felurile. da, rateaza da uneori e indolent dar inainte sa contabilizezi punctele pe care le-am pierdut din cauza ratarilor lui contabilizeaza punctele pe care le-am castigat datorita golurilor date de el

pana una alta el e golgheterul echipei deci problema a mare nu e la el. restul atacantilor ce pazesc de nu inscriu ? de ce nu apar ei la finalizare ? daca avem altul mai bun spune tu care este respectivul

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 18 Mai 2009, 00:22

tu ce [****] crezi ca e aici ba? fifa 2009? cum [****] sa nu rateze?

PS : scz pt cei care au apucat sa citeasca primul mesaj
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de omaciu » 18 Mai 2009, 04:08

@Sorin
Vere esti cu capul. Florin Costea a marcat 14 goluri si fara el suntem morti. Chiar si cu Buzau a fost singurul in stare sa o bage in poarta...

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 18 Mai 2009, 08:24

omaciu scrie:@Sorin
Vere esti cu capul. Florin Costea a marcat 14 goluri si fara el suntem morti. Chiar si cu Buzau a fost singurul in stare sa o bage in poarta...

a fost in stare din 10 ocazii avute s-o bage o data in poarta. am zis, e si meritul lui ca are o multime de ocazii, dar le si rateaza incredibil. si in afara de asta, nu pot sa ii tolerez atitudinea la adresa colegilor. daca avea antrenoru' asta [cenzurat], il tinea pe banca vreo 3-4 meciuri sa-si revina. daca pierdeam, asta era, dar oricum, nu se mai simtea atat de indispensabil.

danflorea
junior
junior
Mesaje: 30
Membru din: 01 Sep 2008, 10:43

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de danflorea » 18 Mai 2009, 09:34

Avand in vedere ultimile trei etape,avem toate sansele sa terminam pe unul din locurile 8 sau 9.
Faptul ca nu jucam intr-o cupa europeana,dupa mine,nu este atat degrav mai grav este faptrul ca nu avem un investitor potent financiar, sa aduca un antrenor profesionist si inca 3-4 jucatori profesionisti si totul s-ar rezolva de la sine. Pana atunci... ne uitam in gura lui "miti".

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 18 Mai 2009, 11:20

sorin107 scrie:daca pierdeam, asta era, dar oricum, nu se mai simtea atat de indispensabil.
doamne
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Închis