Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam cu lanterna?

Poll ended at 15 Mai 2009, 18:58

3
39
85%
1
2
4%
0
5
11%
 
Total votes: 46

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Bals_Boy » 10 Mai 2009, 21:55

Sper sa intre motivati baietii si sa isi trateze cu seriozitate adversarul ucv
Forza STIINTA

JustME

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de JustME » 10 Mai 2009, 22:45

sunt curios cu cine ii va inlocui Napoli pe Gaman si Dananae, eu as juca asa:

---------------------Bornescu---------------------
--- Barboianu --- Dorel --- Soava --- Rose
------Prepe ---- Dilevski ----- Gangio
-----------Ubi --- Mihai --- Florin

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2009, 22:47

prevad un meci de [cenzurat] ! dina o sa fie miezu` din [cenzurat] , costea o sa fie exasperant ca in toate meciurile, gangioveanu la fel de prost, wobay la fel de ineficient
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de whiteLion » 10 Mai 2009, 22:53

care votasi ma infrangere? :)-
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de FreakBoy » 11 Mai 2009, 00:12

JustME scrie:sunt curios cu cine ii va inlocui Napoli pe Gaman si Dananae, eu as juca asa:

---------------------Bornescu---------------------
--- Barboianu --- Dorel --- Soava --- Rose
------Prepe ---- Dilevski ----- Gangio
-----------Ubi --- Mihai --- Florin
Reintra Baird, Mihaita sa mai creasca!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de PocoLoco » 11 Mai 2009, 10:34

Conducerea Universităţii a decis ca de astăzi, de la ora 16, să pună în vânzare biletele pentru partida cu Gloria Buzău, de vineri. Acestea costă la fel ca la meciul cu Gaz Metan Mediaş, şi anume: 5 RON la peluze, 10 RON la tribuna a doua, 20 RON la tribuna I şi 40 RON la tribuna 0.

Tichetele se găsesc la vânzătorii volanţi ai clubului, dar şi la biroul de publicitate al cotidianului “Ediţie Specială”, din strada Sf. Dumitru, nr. 1.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de baggio » 11 Mai 2009, 12:20

Oltenia scrie:Conducerea Universităţii a decis ca de astăzi, de la ora 16, să pună în vânzare biletele pentru partida cu Gloria Buzău, de vineri. Acestea costă la fel ca la meciul cu Gaz Metan Mediaş, şi anume: 5 RON la peluze, 10 RON la tribuna a doua, 20 RON la tribuna I şi 40 RON la tribuna 0.

Tichetele se găsesc la vânzătorii volanţi ai clubului, dar şi la biroul de publicitate al cotidianului “Ediţie Specială”, din strada Sf. Dumitru, nr. 1.
Da...minunat....si o sa fim iar 4.000 de omameni cum am fost cu Gaz Metanu.Mi-e imposibil sa inteleg cum intr-un oras de 400.000 de oameni pot sa vina decat 4 mii de oameni la stadion pentru echipa orasului (1%) in conditiile in care echipa se bate pentru Europa si ar trebui sa fim alaturi de ea indiferent cu cine jucam.Si ce scandal mai faceau unii legat de pretul biletelor.O sa ne dea Mitu peste bot de cate ori o sa aiba ocazia, a facut biletele 5 RON si noi venim 4.000 la meci acasa! :(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Cl4udiu » 11 Mai 2009, 13:00

tinand cont de jegul din fotbalul romanesc este bine ca mai vin si astia 4000-5000 de oameni
Imagine

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de Theodorus » 11 Mai 2009, 15:04

baggio scrie:
Oltenia scrie:Conducerea Universităţii a decis ca de astăzi, de la ora 16, să pună în vânzare biletele pentru partida cu Gloria Buzău, de vineri. Acestea costă la fel ca la meciul cu Gaz Metan Mediaş, şi anume: 5 RON la peluze, 10 RON la tribuna a doua, 20 RON la tribuna I şi 40 RON la tribuna 0.

Tichetele se găsesc la vânzătorii volanţi ai clubului, dar şi la biroul de publicitate al cotidianului “Ediţie Specială”, din strada Sf. Dumitru, nr. 1.
Da...minunat....si o sa fim iar 4.000 de omameni cum am fost cu Gaz Metanu.Mi-e imposibil sa inteleg cum intr-un oras de 400.000 de oameni pot sa vina decat 4 mii de oameni la stadion pentru echipa orasului (1%) in conditiile in care echipa se bate pentru Europa si ar trebui sa fim alaturi de ea indiferent cu cine jucam.Si ce scandal mai faceau unii legat de pretul biletelor.O sa ne dea Mitu peste bot de cate ori o sa aiba ocazia, a facut biletele 5 RON si noi venim 4.000 la meci acasa! :(
Craiova are 300 de mii de locuitori
si adevaru e ca sunt inca multi suporteri de rezultat
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

Avatar utilizator
ake007
membru
membru
Mesaje: 109
Membru din: 30 Apr 2009, 11:56

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de ake007 » 11 Mai 2009, 16:26

Ar trebui sa poata veni mai multi la stadion, sa inceapa cu zambetul pe buze weekendul dupa o victorie frumoasa a Craiovei;)
Pacat daca vom fi doar 4-5000:(

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de alex.p » 11 Mai 2009, 16:32

Oricum, ora meciului e prost pusa. Multi la 6-7 termina serviciul.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorialis » 11 Mai 2009, 16:48

Mi se pare mie sau vineri aflam decizia comisiei de licentiere?

Daca da, atunci cu atat mai mult ar trebui sa fim 20000 de oameni cel putin pe stadion !

Daca mai punem si faptul ca apoi avem 2 meciuri cruciale in deplasare, avem toate motivele sa fie stadionul plin !
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de U » 11 Mai 2009, 16:58

cum mama draq sa ne suspende...oile au luat amenda 1 miliard si au dat cu torte fara numar pe teren si noi pentru un bat de steag? :o: sa o lasam draq de treaba...daca ne si suspenda astia mai bine jucam in campionatu bulgarilor la vidin decat in mizeria asta!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de sorin107 » 11 Mai 2009, 17:00

referitor la primii 11 de vineri, cred ca e pacat sa nu-l folosim pe soava la mijloc si sa il retragem in spate cu dorel. eu as merge pe urmatoarele variante:

4-4-2

bornescu - barboianu, barbu, stoica, rose - prepelita, dilevski, soava, wobay - fl. costea, m. costea. asta e cu prepe mijlocas de banda dreapta si wobay pe stanga.

4-3-1-2

bornescu - barboianu, barbu, stoica, rose - prepelita, dilevski, soava - wobay - fl. costea, m. costea. asta e cu wobay in spatele varfurilor, cu libertate de miscare pe ambele benzi. prepe se lasa in dreapta pe atac/aparare, soava in stanga si dilevski ramane la inchidere.

4-3-3

bornescu - barboianu, barbu, stoica, rose - prepelita, dilevski, soava - wobay, dina (n'jock), fl. costea. asta e formula din tur, cu wobay in dreapta, fl. costea in stanga si dina sau n'jock in centru. Spun dina pentru ca n-avem altul. nu-l iau in calcul pe baird inca.

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Gloria Buzau

Mesaj de marius1ka » 11 Mai 2009, 17:53


Închis