[Etapa 26] Universitatea Craiova - Astra Giurgiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte scoatem din meciul cu Astra?

Poll ended at 05 Mar 2019, 13:12

3 puncte, ne mentinem sus, langa oi si franari
22
79%
1 punct, Astra rezista
3
11%
0 pncte, o noua dezamagire
3
11%
 
Total votes: 28

LiviuB

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Astra Giurgiu

Mesaj de LiviuB » 07 Mar 2019, 11:21

sper sa nu fie cineva din club care poate gandi in acest fel... auzi, ii cheltuie Mangia multi bani lui Rotaru... pai in mandatul astuia au fost vanduti jucatori in valoare de 13,5 milioane de euro (fara a-l mai pune pe Ivan), te-ai clasat pe 3 (si ai mai luat vreo 2,7 mil euro) plus cupa Romaniei.
Alex, daca e adevarat ca rotaru a fost dispus sa dea 1 milion de euro pentru Tandia sau Ionita - vina mai mare mi se pare cu o are presedintele sau cine se ocupa de transferuri - pt ca nu i-a convins pe cei de la cluburile respective si pt ca nu a avut o varianta de back-up. si ca nu au inceput cautarile din primele zile ale lui ianuarie (trebuia sa aiba in vedere posibilitatea de a-l vinde pe Mitrita)

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Astra Giurgiu

Mesaj de DeuxEx » 07 Mar 2019, 11:49

SLH scrie:Eu nu as bana genul asta de conturi, nu imi pare seke sau mititel, imi pare altceva si mai bine il lasi ca sa vedem ce au in cap prin club.
Fie ca tine... Dai berea daca e ceea ce cred eu. Imagine

Trimis de pe Xiaomi Note 4

"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Astra Giurgiu

Mesaj de SLH » 07 Mar 2019, 12:23

Eu zic ca e cineva din fan-clubul anti-mangia, care contine si oficiali si ziaristi si suporteri. Acum ca vorbim despre asta putin probabil sa se mai dea in primire, dar genul asta de conturi trebuie lasate pentru ca, cu putina atentie poti afla multe in anumite situatii.

Avatar utilizator
zeddDarko
suporter
suporter
Mesaje: 564
Membru din: 15 Sep 2018, 02:46

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Astra Giurgiu

Mesaj de zeddDarko » 07 Mar 2019, 15:22

Dupa parerea mea concluziile sunt urmatoarele:
-Rotaru vrea titlul si stie ca daca mai jucam asa o sa il piarda.
-Mangia a inceput sa-l supere pe boss.
-Bani chiar se cheltuie.
-Rotaru deja are varianta de antrenor in cazul demiterii lui Devis.
In alta ordine de idei, demiterea antrenorului in momentul asta nu cred ca e cea mai buna solutie, asta in cazul in care nu aduce un antrenor super bine vizat.Lasat pana la final si atunci sa se traga o concluzie..dar cine stie ce vrea Rotaru&CO

Neagu.djuvara
suporter
suporter
Mesaje: 733
Membru din: 09 Aug 2018, 22:27

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - Astra Giurgiu

Mesaj de Neagu.djuvara » 07 Mar 2019, 15:31

Eu nu cred ca rotaru vrea titlul.Stie si el.care e potentialul echipei,nu cred ca e vreun naiv.Iti doresti titlul in cazul in care faci investitii mari.Gandeste-te ca fortes+cristea au mai putine goluri marcate la un loc decat mitrita.Daca iti vinzi golgheterul la mijlocul drumului si nu aduci nimic asemanator,eu nu cred ca denoti faptul ca vrei sa te lupti la titlu.Cred ca o sa se bata pentru castigarea cupei,ca sa le inchida gura suporterilor.Eu nu cred ca o sa-l demita pe antrenor,nici daca ia bataie duminica,nu are motive.Demiti antrenorul daca ii cumperi marfa de cateva milioane si nu are rezultate,da asa...

Închis