[Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis
JustME

[Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de JustME » 22 Iul 2009, 00:32

Ultimul meci amical inaintea debutului de campionat se va juca Sambata 25 Iulie impotriva echipei antrenate de Fane Stoica - International Curtea de Arges. Meciul va incepe la ora 21:30 intrarea va fi libera

Forza Stiinta ucv

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de marius1ka » 22 Iul 2009, 00:43

o sa ii spulberam :smoke: da DINAmita 3-4 si aia e :lol:

JustME

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de JustME » 22 Iul 2009, 01:11

tinand cont ca acest meci va fi ultima repetitie inainte de meciul cu dinamo eu as juca asa:

-------------------------Lung----------------------
----Dananae ---- Gaman --- Stoica --- Soava --
---------Prepe ------- Spase --------- Rose -------
--------- Ubi ----- Mihai Costea ---- Florin ----------

4-3-3 un sistem perfect pentru meciurile de acasa, un sistem pe care jucatorii nostri il stiu foarte bine. fiindca avem un meci greu in prima etapa cred ca ar fi bine ca Dorel sa joace alaturi de Gaman in linia de fund. ar fi riscant sa jucam impotriva potailor cu un cuplu de fundasi centrali Gaman-Barbu .. tineretea si lipsa de experienta isi pot spune cuvantul de aceea cred ca macar pt meciul asta nu trebuie sa riscam. in atac il prefer pe Nila eu unul am mare incredere in el, in rest echipa e cam standard.

p.s. din cei 11 jucatori alesi de mine avem: 3 straini, 8 romani, 8 OLTENI (Prepe desi a jucat mult timp pt Fc Arges este oltean. daca nu ma insel s-a nascut in Slatina)

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de hanky panky » 22 Iul 2009, 02:27

JustME scrie:tinand cont ca acest meci va fi ultima repetitie inainte de meciul cu dinamo eu as juca asa:

-------------------------Lung----------------------
----Dananae ---- Gaman --- Stoica --- Soava --
---------Prepe ------- Spase --------- Rose -------
--------- Ubi ----- Mihai Costea ---- Florin ----------

4-3-3 un sistem perfect pentru meciurile de acasa, un sistem pe care jucatorii nostri il stiu foarte bine. fiindca avem un meci greu in prima etapa cred ca ar fi bine ca Dorel sa joace alaturi de Gaman in linia de fund. ar fi riscant sa jucam impotriva potailor cu un cuplu de fundasi centrali Gaman-Barbu .. tineretea si lipsa de experienta isi pot spune cuvantul de aceea cred ca macar pt meciul asta nu trebuie sa riscam. in atac il prefer pe Nila eu unul am mare incredere in el, in rest echipa e cam standard.

p.s. din cei 11 jucatori alesi de mine avem: 3 straini, 8 romani, 8 OLTENI (Prepe desi a jucat mult timp pt Fc Arges este oltean. daca nu ma insel s-a nascut in Slatina)

il locu lu soava e "vasile" apld
si soava il locu lu rose
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de blue_lions » 22 Iul 2009, 02:35

De fapt e "Vasily" ca e rus [miti]

LE: Vasilica Cristocea sper ca nu vorbeste rusa..
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de mihu » 22 Iul 2009, 08:04

hanky panky scrie:
JustME scrie:tinand cont ca acest meci va fi ultima repetitie inainte de meciul cu dinamo eu as juca asa:

-------------------------Lung----------------------
----Dananae ---- Gaman --- Stoica --- Soava --
---------Prepe ------- Spase --------- Rose -------
--------- Ubi ----- Mihai Costea ---- Florin ----------

4-3-3 un sistem perfect pentru meciurile de acasa, un sistem pe care jucatorii nostri il stiu foarte bine. fiindca avem un meci greu in prima etapa cred ca ar fi bine ca Dorel sa joace alaturi de Gaman in linia de fund. ar fi riscant sa jucam impotriva potailor cu un cuplu de fundasi centrali Gaman-Barbu .. tineretea si lipsa de experienta isi pot spune cuvantul de aceea cred ca macar pt meciul asta nu trebuie sa riscam. in atac il prefer pe Nila eu unul am mare incredere in el, in rest echipa e cam standard.

p.s. din cei 11 jucatori alesi de mine avem: 3 straini, 8 romani, 8 OLTENI (Prepe desi a jucat mult timp pt Fc Arges este oltean. daca nu ma insel s-a nascut in Slatina)

il locu lu soava e "vasile" apld
si soava il locu lu rose
In mod normal ar trebui sa foloseasca o echipa cat mai apropiata de cea cu care incepem plus ca trebuie folosit si sitemul de joc pentru prima etapa. Ramane acum sa vedem in ce sistem vom juca : 4-3-3 sau 4-4-2 !!! transmite cineva meciul ?
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de nr.zece » 22 Iul 2009, 08:58

posibil sa fie cristocea ca i-ar fi fost usor sa joace undercover in tricoul lui uby
il ajuta culoarea in niciun caz valoarea
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Ovidiu* » 22 Iul 2009, 12:28

Sa-l readuca in pana mea pe Gangio la echipa.Sa-i arda o amenda serioasa si sa-l urce.Ce [****], vad prin ziare ca ar vrea sa-l dea la Vaslui.Miti in ma-ta de parlit.

PS: Il gasii pe Vasile al astora :)( .

http://craiovamaxima.mysport.ro/stiri/6 ... itatea.htm

Croatul Misic a evoluat \n ultimul an a jucat la formaţia de prima ligă Medimurje şi a mai trecut pe la Osijek. El joacă ca fundaş stânga, are 1.78 m şi 75 kg.

Adilovic a jucat ultima dată la Nafta în Slovacia. Acesta are 5 meciuri în naţionala de tineret a ţării sale, pentru care a marcat 4 goluri. A jucat şi contra României în ediţia trecutăa a preliminariilor. Pentru echipa mare a Bosniei, Adilovic a jucat primul său meci în 2007 contra Poloniei, în înfrîngerea cu 0-1. Vîrful bosniac are o statură impunătoare, 1.91 m înălţime.

Ambii fotbalişti sînt aşteptaţi să sosească la Craiova, se vor antrena ţn aceasta săptămînă cu Universitatea şi dacă vor convinge vor semna contracte de joc cu alb-albaştrii. Un bun prilej pentru a-i testa va fi amicalul cu Internaţional, de sîmbătă.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

JustME

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de JustME » 22 Iul 2009, 15:01

hanky panky scrie: il locu lu soava e "vasile" apld
si soava il locu lu rose
nu stiu cine e Vasile deci nu pot sa ma pronunt si din cate am inteles inca n-a semnat. d-aia nici nu l-am luat in calcul

qmadd
senior
senior
Mesaje: 388
Membru din: 14 Sep 2004, 05:08

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de qmadd » 22 Iul 2009, 17:00

Ovidiu* scrie: Croatul Misic a evoluat in ultimul an a jucat la formaţia de prima ligă Medimurje şi a mai trecut pe la Osijek. El joacă ca fundaş stânga, are 1.78 m şi 75 kg.
Asta cred ca e. 99,99%.
cu stiinta pana la moarte!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de U » 22 Iul 2009, 18:47

un forum meeting inainte sau dupa meci? :)(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de whiteLion » 23 Iul 2009, 09:56

Transmite cineva meciul?
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Cristian22
membru
membru
Mesaje: 150
Membru din: 16 Mai 2009, 15:28

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Cristian22 » 24 Iul 2009, 15:29

Sunt curios ce o sa zica Slaninescu si cu Mititelu daca mancam bataie :)). Sunt in vacanta la bunici in Craiova si o sa vin pe stadion sa il huidui pe Dina... :-x Dina
CINSTE SI ONOARE = Universitatea Craiova

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de alex.p » 24 Iul 2009, 15:38

Cristian22 scrie:Sunt curios ce o sa zica Slaninescu si cu Mititelu daca mancam bataie :)). Sunt in vacanta la bunici in Craiova si o sa vin pe stadion sa il huidui pe Dina... :-x Dina
Excelenta atitudinea asta, cu siguranta si tu dai randament mai bun la scoala/facultate/serviciu cand iti ia cineva familia in [cenzurat]! :-D

Cristian22
membru
membru
Mesaje: 150
Membru din: 16 Mai 2009, 15:28

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Cristian22 » 24 Iul 2009, 16:12

alex.p scrie:
Cristian22 scrie:Sunt curios ce o sa zica Slaninescu si cu Mititelu daca mancam bataie :)). Sunt in vacanta la bunici in Craiova si o sa vin pe stadion sa il huidui pe Dina... :-x Dina
Excelenta atitudinea asta,
Excelenta este si atitudinea lui Mititelu si Dina
CINSTE SI ONOARE = Universitatea Craiova

Închis