[Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de U » 26 Iul 2009, 00:48

dupa meciu asta viitoru se arata gri spre negru! nu am avut nimic...dar absolut nimic! parca era primul amical nu ultimul. dorel avea treaba cu tribuna...probabil il deranjam din relaxare cand strigam la el sa puna osul!
costea nimic...aproape inexistent!
badea...offffffff alt ratangiu la echipa! :(
la acea lovitura de la 11 pasi dorel n-a avut taria sa o bata...din tribune i s-a sugerat sa plece de acolo si el s-a conformat! nu facem nimic fratilor sezonul asta...mogosanu nu se poate impune in vestiar! i-a cerut de 3-4 ori lu dorel sa bata acel 11m si "imperialul" a facut ce a zis tribuna! premize sumbre.... :(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

JustME

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de JustME » 26 Iul 2009, 00:49

oribil .. urat meci :o: eu unul n-am inteles absolut nimic din meciul asta (bine nici nu cred ca era ceva de inteles). Jackie ala e noul briliant ? ca nush daca atinese de 3 ori mingea

p.s. e bine ca [miti] nu e ingrijorat, macar el sa fie linistit eu unul sunt tare ingrijorat

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de White&Blue » 26 Iul 2009, 01:03

JustME scrie:oribil .. urat meci :o: eu unul n-am inteles absolut nimic din meciul asta (bine nici nu cred ca era ceva de inteles). Jackie ala e noul briliant ? ca nush daca atinese de 3 ori mingea

p.s. e bine ca [miti] nu e ingrijorat, macar el sa fie linistit eu unul sunt tare ingrijorat
Pai pe stadion ziceai ca nu esti ingrijorat,ca ne fura coltescu si acum o dai la intoarsa? :)-

JustME

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de JustME » 26 Iul 2009, 01:08

White&Blue scrie:Pai pe stadion ziceai ca nu esti ingrijorat,ca ne fura coltescu si acum o dai la intoarsa? :)-
clar :)( adevarul e ca avu` si coltescu partea lui de vina (+ tusierii) :lol: altfel ii spulberam :)-

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Cl4udiu » 26 Iul 2009, 10:28

daca o sa jucam asa si in campionat , nu trecem de locul 10

multe greseli ale lui stoica in aparare , apropo stie cineva de ce s-a certat cu o parte din cei de la stema ?

cel mai interesant moment a fost atunci cand a inceput ploaia , din 3-4000 de oameni au mai ramas maxim 1000
Imagine

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de wb_lion » 26 Iul 2009, 10:45

Cristian22 scrie: Numai idioti in Craiova. Se pune ploaia si pleaca aproape toata lumea, dupa 5 min cand se opreste se intorc inapoi.Asa iti iubesti tu echipa? Putina ploaie si cand se opreste te intorci inapoi?Cocalarii dreaq. shit

Astept declaratia jegosului de Mititelu si Slaninescu...Toate lumea este impotriva lu acum.Urmatoarea greseala paote fi fatala

Mititelu :-x Mititelu :-x Mititelu :-x Mititelu :-x Slaninescu :-x
Ce ma bucur ca nu sunt numai idioti , mai sunt si destia ca tine care duc pasiunea pentru " Alearga , dina ! " pana la sfarsit indiferent de conditii . Vezi-ti tu de treaba ta si lasa-i pe altii sa faca ce considera ei .
P.S. : Mie mi-a placut Jackie pana a inceput ploaia , ca dupa evident ca am plecat
P.S.2 : De Misic nu se auzi nimic

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de White&Blue » 26 Iul 2009, 11:00

JustME scrie:
White&Blue scrie:Pai pe stadion ziceai ca nu esti ingrijorat,ca ne fura coltescu si acum o dai la intoarsa? :)-
clar :)( adevarul e ca avu` si coltescu partea lui de vina (+ tusierii) :lol: altfel ii spulberam :)-
Mai ales ala dinspre noi :lol:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de alex.p » 26 Iul 2009, 11:19

White&Blue scrie:
JustME scrie:
White&Blue scrie:Pai pe stadion ziceai ca nu esti ingrijorat,ca ne fura coltescu si acum o dai la intoarsa? :)-
clar :)( adevarul e ca avu` si coltescu partea lui de vina (+ tusierii) :lol: altfel ii spulberam :)-
Mai ales ala dinspre noi :lol:
Au avut noroc si cu un portar in zi mare.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de nr.zece » 26 Iul 2009, 11:20

U scrie:dupa meciu asta viitoru se arata gri spre negru! nu am avut nimic...dar absolut nimic! parca era primul amical nu ultimul. dorel avea treaba cu tribuna...probabil il deranjam din relaxare cand strigam la el sa puna osul!
costea nimic...aproape inexistent!
badea...offffffff alt ratangiu la echipa! :(
la acea lovitura de la 11 pasi dorel n-a avut taria sa o bata...din tribune i s-a sugerat sa plece de acolo si el s-a conformat! nu facem nimic fratilor sezonul asta...mogosanu nu se poate impune in vestiar! i-a cerut de 3-4 ori lu dorel sa bata acel 11m si "imperialul" a facut ce a zis tribuna! premize sumbre.... :(
abia asteptam sa vad ce scrieti dupa meci tinand cont ca nu am putut fi pe stadion, dar vad ca nu am avut ce astepta
de obicei noi suntem super optimisti cum am fost si dupa 0-0 cu gloria si dupa bataia de la iasi din retur, dar vad ca acum nu prea avem de ce sa fiim optimisti
daca stau si magandesc la rece nici nu avem de ce, nu avem antrenor, amicalele au fost numai cu echipe slabe, exceptie lazio, nu avem meciuri jucate cu prima garnitura pentru ca am jucat sa incercam tinere sperante care sigur sunt viitorii maradona, zidane si kk, dar vad ca toti sunt kk
in conditile astea nu e de mirare ca nu se vand abonamente
lumea ar da totul daca ar vedea o urma de speranta cum a fost atunci cu 20 000 de spectatori la meciul cu sportul, dar in conditiile astea....
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Copacul » 26 Iul 2009, 11:22

Eu zic sa va mai abtineti de la comentarii, astia care fugirati la 3 stropi de ploaie. Echipa e penibila, ca si voi dealtfel, deci simbioza e perfecta.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de nr.zece » 26 Iul 2009, 11:28

Copacul scrie:Eu zic sa va mai abtineti de la comentarii, astia care fugirati la 3 stropi de ploaie. Echipa e penibila, ca si voi dealtfel, deci simbioza e perfecta.
da prietene, dar echipa ar trebui sa tina spectatorii pe stadion nu sa ii gonesca prin jocul prost
adu-ti amine de ace 3-1 cu dinamo cand ploua torential si pe stadion erau 20 000 de oameni
pe langa faptul ca era un rahat de amical cum numai noi putem juca nici echipa nu a aratat nimic
poate daca ne luam ochelari model miti sau stanilescu atunci o sa vedem si noi echipa ca pe real madrid
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de Copacul » 26 Iul 2009, 11:37

nr.zece scrie:
Copacul scrie:Eu zic sa va mai abtineti de la comentarii, astia care fugirati la 3 stropi de ploaie. Echipa e penibila, ca si voi dealtfel, deci simbioza e perfecta.
da prietene, dar echipa ar trebui sa tina spectatorii pe stadion nu sa ii gonesca prin jocul prost
adu-ti amine de ace 3-1 cu dinamo cand ploua torential si pe stadion erau 20 000 de oameni
pe langa faptul ca era un rahat de amical cum numai noi putem juca nici echipa nu a aratat nimic
poate daca ne luam ochelari model miti sau stanilescu atunci o sa vedem si noi echipa ca pe real madrid
La acel 3-1 echipa nu juca nimic pe ploaie pt ca a plouat inainte de meci. Iar motivul pt care lumea nu a plecat ti-l spun eu: noi, cand dam banii pe ceva, chiar daca dam pe un c*acat, il mancam pana la capat, ca doar l-am platit, nu?
Sunt multe de spus despre atitudinea unora de aseara dar mai bine ma opresc. Exact asta e mentalitatea paguboasa, nu joaca echipa, nu venim la stadion. Asa au ajuns oile sa aiba milioanele alea de "suporteri" cu astfel de atitudini.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de nr.zece » 26 Iul 2009, 11:47

tu ce compari? steaua cu noi? pai fi obiectiv:
cate campionate si cupe avem noi si cate ei in era post decembrista?
ce stadion au aia si ce stadion avem noi? ( ma refer la porti de acces, scaune, tabela)
ce marketing avem noi si ce marketing au ei?
in ce competitii joaca ei si unde am jucat noi?
pana acum 6 luni intram printre garduri pe stadion ca portile erau intepenite si la meciuri stam pe scar ca se vand bilete mai multe decat locuri
toate fac parte din respectul pentru suporteri care la noi nu exista
sa iti spun ceva: degeaba avem cele mai frumoase tricouri daca nu sunt disponibile la vanzare
la noi cand au aparut tricourile au mai trecut 3-4 luni si au schimbat modelul si cele negreu nu au aparut niciodata in timp ce orice echipa cu manageri capabili are magazinele pline cu toate modelele in momentul lansarii si asa au parte de incasari
noile modele se vand cel mai bine in pauza competitionala pentru ca daca produci dezamagiri in competitie nu mai vinzi nimic
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de DarkComy » 26 Iul 2009, 11:55

DarkComy scrie: Din punctul de vedere al lui Adrian Mititelu, Ştiinţa suferă la capitolul relaţii de joc. Acesta a mai declarat că echipa este în grafic pentru meciul anului, contra celor de la Dinamo, derby ce trebuie neapărat câştigat de olteni.

"Nu mă ingrijorează acest rezultat, a fost o reacomodare cu atmosfera şi temperatura de aici.Se vede că mai suferim la relaţiile de joc.
.

Si oare a cui vina e ca suferim la relatiile de joc cand ai acelasi lot de vreo 3-4 ani? Si el stie ca nu avem antrenor iar incapatanarea asta o sa reprezinte din pacate inca un sezon RATAT. Pacat

P.S. Am ajuns sa ma citez pe mine insumi. :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical] Universitatea - International Curtea de Arges

Mesaj de nr.zece » 26 Iul 2009, 12:03

pai mai dark, daca nu ai amicale in picioare ce sa faci
sezonul asta am jucat numai cu echipe de 2 lei si am avut jumatate din echipa cu sperantele desarte in teren, ce relatii de joc sa lege? poate doar sexuale ca oricum se injura de parca sunt dusmani
ma uit la rapid si vad ca ei aia fara bani au numai amicale tari cu echipe din prima liga din turcia, bulgaria si germania
astfel de amicale sunt utile chiar daca le pierzi, e alt nivel, te solicita altfel
pai noi ce solicitare si concentrare sa avem cu alde mar mar, dum dum si kiki riki din liga 4 austria....?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis