Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeţi că va fi rezultatul meciului ?

Poll ended at 01 Aug 2009, 19:57

Victorie
38
69%
Egal
10
18%
Înfrângere
7
13%
 
Total votes: 55

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de U » 03 Aug 2009, 11:10

hai sa fim seriosi...pana mai ieri morcoveata era cel mai pupincurist dintre ziaristii de la editie si acum este unul dintre contestatari sau cum vreti sa spuneti. eu sunt curios care este adevaratul morocov...ziariustul de la editie sau de la cancan?
apoi wobay si-a bagat :bad: in toate mingile pe care le-a primit! apoi fratilor daca rose este peste gangio da-o draq de treaba ca inseamna ca la club sunt tamplari sau orice alte persoane care nu se pricep la fotbal!
una peste alta meciul a fost bun si rezultatul echitabil...adica puteam sa dam dar sa si primim.
a si mai am o intrebare...uby cand invata si el sa dea la poarta ca un fotbalist matur nu ca un junior!?
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de 1948 » 03 Aug 2009, 11:36

U scrie:hai sa fim seriosi...pana mai ieri morcoveata era cel mai pupincurist dintre ziaristii de la editie si acum este unul dintre contestatari sau cum vreti sa spuneti. eu sunt curios care este adevaratul morocov...ziariustul de la editie sau de la cancan?
apoi wobay si-a bagat :bad: in toate mingile pe care le-a primit! apoi fratilor daca rose este peste gangio da-o draq de treaba ca inseamna ca la club sunt tamplari sau orice alte persoane care nu se pricep la fotbal!
una peste alta meciul a fost bun si rezultatul echitabil...adica puteam sa dam dar sa si primim.
a si mai am o intrebare...uby cand invata si el sa dea la poarta ca un fotbalist matur nu ca un junior!?
pai e normal cand lucrezi la club sa nu poti sa zici nimic
iar cand pleci si cunosti mai multe sa le incepi sa le zici

Avatar utilizator
RaduB
junior
junior
Mesaje: 83
Membru din: 01 Mar 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de RaduB » 03 Aug 2009, 11:47

Cum sa faci performanta cu un antrenor care habar nu are ce e aia si un lot cu majoritatea amatori umflati de presa si facuti in ziare mari fotbalisti cand ei sunt incepatori si cu un patron de 2 lei !
Daca nu erau arbitrii sa ne dea punctul asta cel putin 3-0 trebuia sa fie pentru Dinamo !
I'auzi UEFA.. dupa cum incepuram anul asta suntem echipa de jumatea de jos a clasamentului cu sanse mari sa ne batem la retrogradare !

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de _T@V_ » 03 Aug 2009, 11:54

Suntem zero pe mai multe fronturi. Incepand de la conducator, angajati in club, antrenori, unii jucatori si suporteri. Cred ca sezonul trecut ne-am atins apogeul, si acum, incepem usor usor sa coboram pe topogan. Daca in trecut macar aveam speranta, acum nu o mai am. Mititelu ne va duce inapoi in balta in care ne-a gasit. Am ajuns sa ne bucuram ca n-am luat gol, si sa facem din Silvica erou national. Pina si Boneti, un antrenor de liga a 5-a din Italia, ne-a dat clasa la cum a pus echipa in teren.
Doamne in ce balta am ajuns sa zacem... :(

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de DarkComy » 03 Aug 2009, 11:54

RaduB scrie: Daca nu erau arbitrii sa ne dea punctul asta cel putin 3-0 trebuia sa fie pentru Dinamo !
Hai sa nu exageram.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
RaduB
junior
junior
Mesaje: 83
Membru din: 01 Mar 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de RaduB » 03 Aug 2009, 12:00

DarkComy scrie:
RaduB scrie: Daca nu erau arbitrii sa ne dea punctul asta cel putin 3-0 trebuia sa fie pentru Dinamo !
Hai sa nu exageram.
Nu e exagerare... trebuie sa fim corecti sa dam dovada de fair play .... a fost 11m clar, golul anulat intr-o pozitie la limita unde daca era validat nimeni nu putea comenta nimic plus un offside inventat cand scapase ala singur cu Silvica unde erau mici sanse sa nu fie gol... Norocul nostru cu punctu fu nivelul slab al arbitrilor ! Nu vazui meciul dar vazui de multe ori fazele astea ... avusaram noroc cu arbitrii slabi ca nu as vrea sa ma gandesc la altceva desi n-ar fi rau sa fie "altceva" ca numai asa cred ca am scapa de patronul asta de 2 lei !

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de nr.zece » 03 Aug 2009, 12:17

ai dreptate ca trebuia sa o luam cu vreo 2-0 de la caini, dar nu cu 3
nu a fost penalty
oricum norocul asta nu va tine si sigur o sa o furam data viitoare
asta cred ca e anul mortii si pentru noi si pentru miti
juma de echipa va dispare pana la finalul campionatului
uby nu joaca nimic pentru ca e in conflict cu boii din club
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Cl4udiu » 03 Aug 2009, 12:27

RaduB scrie: Nu e exagerare... trebuie sa fim corecti sa dam dovada de fair play .... a fost 11m clar, golul anulat intr-o pozitie la limita unde daca era validat nimeni nu putea comenta nimic plus un offside inventat cand scapase ala singur cu Silvica unde erau mici sanse sa nu fie gol... Norocul nostru cu punctu fu nivelul slab al arbitrilor ! Nu vazui meciul dar vazui de multe ori fazele astea ... avusaram noroc cu arbitrii slabi ca nu as vrea sa ma gandesc la altceva desi n-ar fi rau sa fie "altceva" ca numai asa cred ca am scapa de patronul asta de 2 lei !
1) NU a fost penalty

2) Offside-ul de la gol nici nu se discuta , a fost clar , uitate pe linia dintre cele 2 sectoare (sau cum naiba se numesc :)( ) de iarba

3) Mici sanse sa nu fie gol la niculescu ? :hai pai daca sunt asa super jucatori cainii astia si nu le sta nimeni in cale , mai ales la 1 contra 1 cu portarul , cum se face ca danciulescu a ratat cand a scapat singur ?

gata nu se dadu un offside si suntem avantajati de arbitru si in meciul cu dinamo ...

a fost un meci in care se putea intampla orice , am avut noroc , dar si ghinion
Last edited by Cl4udiu on 03 Aug 2009, 12:28, edited 1 time in total.
Imagine

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de 1948 » 03 Aug 2009, 12:28


FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de FreakBoy » 03 Aug 2009, 12:49

1948 scrie:Torţionaţi pentru nişte torţe
http://www.republicaoltenia.ro/articole ... a=1&id=241
:mad:

Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de mancini » 03 Aug 2009, 12:59

Unde sunt suporterii Craiovei? Nu imi aduc aminte sa fi vazut stadionul gol la meciul cu dusmanul de moarte... S-a intamplat acum.Peste 70 % dintre suporterii au venit din afara Craiovei! Toti aprecieaza prestatia lui Silviu jr.Corect.Dar sa nu-l omitem pe Dananae care joaca constant de multa vreme .si o face foarte bine.Se pare ca acest Dananae il va face uitat pe Negrila daca si echipa are rezultate.Salutare si ne vedem la Medias.
usteag
CU STIINTA PANA LA MOARTE

conStiinta

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de conStiinta » 03 Aug 2009, 13:23

Sergyu_costea scrie:Corect au fost foarte multe persoane din afara Craiovei . Nu stiu unde sunt localnicii , dar am fost dezamagit. Si am mai spus-o si mai sus , faza cu "fanii" de la tr.a 2a , arata clar ca avem o echipa la nivelul suporterilor si viceversa.
si eu am stat tot la a 2-a si nu am auzit injuraturile alea de care tot scrii tu pe aici (au fost unele injutaruri la niste ratari, dar injuraturi generale nu cu adresa precisa) o: ; nici pomeneala de injuraturi de la incalzire o:

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de robert » 03 Aug 2009, 13:32

stiu k nu are leg cu topicul dar http://www.craiovaforum.ro/diverse/vand ... 00633.html ucv shit usteag usteag usteag( poate vrea cnv un steag )

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de BluBoy » 03 Aug 2009, 15:16

vere orice ai zice daca ii spunea mogo sa nu bata corneru nu se apropia. cateodata e bine sa-ti mai protejezi si jucatorii cand vezi ca nu au treaba cu ce vor sa faca. iar costea al mic n-are nicio treaba cu executatul cornerelor, la fel cum nu are nici dorel cu executatul loviturilor
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de LiviuB » 03 Aug 2009, 16:43

RaduB scrie:
DarkComy scrie:
RaduB scrie: Daca nu erau arbitrii sa ne dea punctul asta cel putin 3-0 trebuia sa fie pentru Dinamo !
Hai sa nu exageram.
Nu e exagerare... trebuie sa fim corecti sa dam dovada de fair play .... a fost 11m clar, golul anulat intr-o pozitie la limita unde daca era validat nimeni nu putea comenta nimic plus un offside inventat cand scapase ala singur cu Silvica unde erau mici sanse sa nu fie gol... Norocul nostru cu punctu fu nivelul slab al arbitrilor ! Nu vazui meciul dar vazui de multe ori fazele astea ... avusaram noroc cu arbitrii slabi ca nu as vrea sa ma gandesc la altceva desi n-ar fi rau sa fie "altceva" ca numai asa cred ca am scapa de patronul asta de 2 lei !
hai frate, n-ai vazut meciul dar dinamo trebuia sa ne dea 100... :o: si apoi dinamo a fost dezavantajata la o singura faza, de unde asta cu arbitrii?!!! de acord, trebuie sa fim corecti si sa spunem ca a fost un rezultat just, pentru ca ambele echipe puteau castiga. Inseamna ca scancielile lui borcea de aseara de la recurs au avut efect. :o:

Închis