Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in prima deplasare din acest sezon?

Poll ended at 07 Aug 2009, 19:04

Repetam meciul din sezonul trecut - 3pct
34
65%
O dam la pace - 1 pct
10
19%
Ne ducem degeaba - 0 pct
8
15%
 
Total votes: 52

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 05 Aug 2009, 21:43

Stai linistit, sa vezi cum apar acum cativa care o sa imi explice cat ma insel, si cum stiu ei mai bine alte variante.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 06 Aug 2009, 05:31

Presa sportiva sustine ca Gaz Metan Medias a vindut 3000 de abonamente.

Stie cineva cite abonamente a vindut Universitatea Craiova ?

THE LION
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 26 Sep 2005, 11:33

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de THE LION » 06 Aug 2009, 09:16

Cam 1.000 de abonamente.
Hai Universitatea, Hai Craiova,
Tu, CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI !!!

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LUTU » 06 Aug 2009, 11:48

THE LION scrie:Cam 1.000 de abonamente.
eu cred ca mai multe s-au dat si la noi... poate 4-5000
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LUTU » 06 Aug 2009, 12:09

Ruben Navarro scrie:Calificarea in Cupa UEFA s-a pierdut datorita schimbarii fara rost a lui Napoli . Nu vad ce soc mai poti face schimband antrenorul in ultimele 3 etaoe. Poate daca il schimbi cu un altul de valoare cat de cat superioara. Hai sa fim seriosi, cu Jerry nu e cazul. Sa nu confundam valoarea antrenorilor cu cea pe care o aveau cand erau jucatori. Daca ar fi asa Hagi ar fi trebuit sa fie un Mourinho al Romaniei. Si nu e deloc...

Rog insistent sa fiu contrazis. Cu argumente logice.
bai navaro, e clar, napoli a fost dat afara de la echipa pentru ca avea sa primeasca 100k de euro daca ne calificam in europa... e clar ca e o tampenie sa schimbi antrenorul cu altul clar mai slab
la inceput cand l-a pus :cool: antrenor toti am zis de napoli ce cauta asta, iar?!, ca e varza, ca mititelu isi bate joc de noi etc
asa ca hai sa vedem ce face si nea mogosanu asta, poate fi ca badea de la arges

eu chiar l-as vrea pe Hagi acum la Craiova, chiar cred ca ne-ar fi mai bine cu el antrenor :)-
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Ovidiu* » 06 Aug 2009, 13:03

Anyone is better than Mister Mogo...Only Miti and Fortunate don't know this.
Ba ce schimbari a putut sa faca !!??!!!??? Te ia capu' ma... (ne-ar trebuii o fata din asta cu unu de se-ngrozeste).
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

d`ampezzo

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 06 Aug 2009, 14:14

Vom avea si noi bilete la medias?
sau le dau disparute in ziua meciului ?
Cine merge, cine are detalii cu privire la bilete?

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de lorenzaccio2 » 06 Aug 2009, 14:40

Ovidiu* scrie:Anyone is better than Mister Mogo...Only Miti and Fortunate don't know this.
Ba ce schimbari a putut sa faca !!??!!!??? Te ia capu' ma... (ne-ar trebuii o fata din asta cu unu de se-ngrozeste).
Ovidiu, sincer... Eu nu vad schimbari gresite la acel meci (lu Wobay si Costea nu le iesea mai nimic, Barbo a fost bagat sa densifice jocu la mijloc si pentru ca stim ca Spase cam termina benzina, Dina si Baird au mai incercat ceva in stilul lor caracteristic...). Dimpotriva, eu ma asteptam la mai rau si incep chiar sa cred ca poate nu ne facem de ras cu el in sezonu asta.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de _T@V_ » 06 Aug 2009, 15:42

Ruben Navarro scrie:Calificarea in Cupa UEFA s-a pierdut datorita schimbarii fara rost a lui Napoli . Nu vad ce soc mai poti face schimband antrenorul in ultimele 3 etaoe. Poate daca il schimbi cu un altul de valoare cat de cat superioara. Hai sa fim seriosi, cu Jerry nu e cazul. Sa nu confundam valoarea antrenorilor cu cea pe care o aveau cand erau jucatori. Daca ar fi asa Hagi ar fi trebuit sa fie un Mourinho al Romaniei. Si nu e deloc...

Rog insistent sa fiu contrazis. Cu argumente logice.
Perfect de acord. Schimbarea, plus punerea lui Jerry, care e cam pe linga fenomen acum, la inceputul carierei..
Poate am stat capre la oi (desi nu cred, si doar fitele lui Costea ne-au mancat meciul ala), dar cu Vasluiul am vrut si n-am putut. Dulca ala e un produs al scolii romanesti de fotbal: Sabau, Petrescu, Moldovan, Lucestii, si restu nu stiu decat sa puna echipa cu poponeata in poarta si dai si lupta. Cred ca pina si Napoli ar fi avut dificultati mari sa reuseasca sa intoarca 0-1 ala din minutul 12, in conditiile in care si in tribuna se lasase linistea aia sinistra, asa cum se intampla la Craiova cand echipa nu joaca nimic...

Viseaza multi capre si meciuri trantite de [miti] , nici unu nu recunoaste ca am luat bataie pe bune. Da asa'i la noi. Noi cand pierdem defapt am blatuit. Niciodata adversarul n-a fost mai bun. Am blatuit noi si am stat capre...


Pierdem la Medias! Pariu pe o bere!

JustME

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 06 Aug 2009, 15:44

si eu am o presimtire proasta vis a vis de meciul asta. daca vom castiga cred ca o vom face destul de greu pt ca nu cred ca mediesenii se vor mai avanta ca anu trecut in atac. as vrea un 2 dar realist vorbind cred ca va fi X

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 06 Aug 2009, 18:51

T@V scrie:
Ruben Navarro scrie:Calificarea in Cupa UEFA s-a pierdut datorita schimbarii fara rost a lui Napoli . Nu vad ce soc mai poti face schimband antrenorul in ultimele 3 etaoe. Poate daca il schimbi cu un altul de valoare cat de cat superioara. Hai sa fim seriosi, cu Jerry nu e cazul. Sa nu confundam valoarea antrenorilor cu cea pe care o aveau cand erau jucatori. Daca ar fi asa Hagi ar fi trebuit sa fie un Mourinho al Romaniei. Si nu e deloc...

Rog insistent sa fiu contrazis. Cu argumente logice.
Perfect de acord. Schimbarea, plus punerea lui Jerry, care e cam pe linga fenomen acum, la inceputul carierei..
Poate am stat capre la oi (desi nu cred, si doar fitele lui Costea ne-au mancat meciul ala), dar cu Vasluiul am vrut si n-am putut. Dulca ala e un produs al scolii romanesti de fotbal: Sabau, Petrescu, Moldovan, Lucestii, si restu nu stiu decat sa puna echipa cu poponeata in poarta si dai si lupta. Cred ca pina si Napoli ar fi avut dificultati mari sa reuseasca sa intoarca 0-1 ala din minutul 12, in conditiile in care si in tribuna se lasase linistea aia sinistra, asa cum se intampla la Craiova cand echipa nu joaca nimic...

Viseaza multi capre si meciuri trantite de [miti] , nici unu nu recunoaste ca am luat bataie pe bune. Da asa'i la noi. Noi cand pierdem defapt am blatuit. Niciodata adversarul n-a fost mai bun. Am blatuit noi si am stat capre...


Pierdem la Medias! Pariu pe o bere!
Tare imi doresc sa mai pot crede si eu asta... ceva necurat a existat la meciul din ghencea si am vreo 15-16 ani de urmarit/jucat fotbal in spate. Daca era doar vina lui Jerry, atunci care e explicatia pt jocul bun din Giulesti? Steaua era intr-o forma penibila in acel moment, mai proasta ca Rapidul si aproape ca nu mai visau la EL. Am jucat la offside foarte foarte sus, marcaj extrem de la lejer, mingi aruncate aiurea... nu asta era jocul nostru. Wobay scos din teren desi era cel mai bun jucator al nostru in acel meci, tactica aia penibila cu 3-4 atacanti in teren pe final... deja sunt prea multe "coincidente" iar problemele cu licenta si criza financiara ma fac sa cred in proportie de 99,999% ca meciul a fost vandut ciobanului. Cum, cand si din ce motive, conteaza mai putin zic eu...
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 06 Aug 2009, 22:35

d`ampezzo scrie:Vom avea si noi bilete la medias?
sau le dau disparute in ziua meciului ?
Cine merge, cine are detalii cu privire la bilete?
Biletele se vor vinde pentru suporterii Craiovei in ziua Meciului. Veniti fara griji. o:
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de danis » 06 Aug 2009, 22:43

Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 06 Aug 2009, 22:46

Astia din Bucuresti...ne intalnim maine sa vedem meciul?? sau bem si un suc?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LUTU » 06 Aug 2009, 23:29

DarkComy scrie:Astia din Bucuresti...ne intalnim maine sa vedem meciul?? sau bem si un suc?
stiu eu o terasa in stefan cel mare vis-a-vis de depozitul de calculatoare, are umbrelute cu rosu si alb si cu steme cu niste catei, acolo :lol:

n-ar fi rau sa ne vedem totusi pe undeva :-)
apld pt baietii din Sibiu apld :hai
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Închis