Universitatea Craiova - Pandurii

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce ne face Sorinaccio?

Poll ended at 16 Aug 2009, 11:48

Nimic - ii batem
21
31%
Ne incurca - egal
12
18%
Ne omoara iar - o furam
34
51%
 
Total votes: 67

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de hanky panky » 09 Aug 2009, 16:02

http://www.editie.ro/new/mod.php?mod=vi ... video=6685

si totusi
cartu nu vrea sa "incurce" U

1-0 cu greu
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de danis » 09 Aug 2009, 16:23

Pentru cei care vor sa isi comande tricouri si esarfe Blue Angels

http://blue-angels.ro/modules.php?name= ... cle&sid=65
ucv
Imagine
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Aug 2009, 16:25

mi se pare mie sau devine deja un obicei ca in jocurile disputate contra lui cirtu, cand jucam acasa, nu exista probleme, si declaram sus si tare iubirea fata de craiova, iar cand jucam in deplasare la cirtu, ne face ca pe dracu ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de OVI2806 » 09 Aug 2009, 17:04

Nu va inteleg deloc cand postati ca S. Cirtu nu iubeste Craiova, ca ar trebui sa se dea la o parte, ca echipa joaca mai tare cu Craiova decat cu celalalte echipe , bla,bla,bla.Omul conduce o echipa de fotbal, trebuie sa aiba rezultate si are o cariera de dezvoltat,in plus de asta nu e dorit nici de mititel,care ce sa faca cu Cirtu, sa nu-i mai bage australienii,sau sa se supere copilasu ca nu il mai baga pe frateso, si Doamne fereste,asta ar fi in stare sa-l bage chiar pe ubi :lol: .Si pentru cei care tot afirma ca trage mai tare decat cu restul- sez.2008-2009 :
Pandurii-Rapid 2-0
Pandurii-Vaslui 1-0
Pandurii-CFR Cluj 2-1
Pandurii-Steaua 2-0
Pandurii-Dinamo 1-1
....................
Dar asa suntem noi oltenii,Balaci nu vorbeste, Cirtu ne bate, G Popescu(chiar daca a spus de 100 de ori la tv ca faptul ca s-a dus la dinamo e greseala vietii lui) e caine, ar trebui sa invatam sa mai si iertam, ei sunt oamenii care au facut istoria Craiovei,istorie cu care ne mandrim si de fapt tot ce ne-a mai ramas. :mad:

JustME

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de JustME » 09 Aug 2009, 17:17

meciul este U Craiova vs Pandurii Tg Jiu nu U Craiova vs Sorin Cartu

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de _T@V_ » 09 Aug 2009, 17:20

Ce va place voua sa o dati la intors ca la Buzau.
Vericilor, pai in tur a luat bataie de la noi ca au dat Costea si Baird 2 goluri in 2 minute, unul dupa altul. Dar dupa ne-a dominat Pandurii si au tras cat au putut, dar au nimerit bara de vreo 2 ori parca...
Apoi, a urmat jocul cu Vasluiul, si luase deja bataie de la noi, i-au batut pe Vaslui acasa.
Iar in retur, si-au dat sufletul pe teren si ne=au batut, iar la Vaslui Cartu a trimis echipa a doua si el nici nu a mai facut deplasarea!!!
Asa ca las-o jos ca macane. Acuma a declarat ce a declarat ca o sa vina si o sa stea in tribuna pe Oblemenco, si-l linsau oamenii p'acolo, la ce frate e el cu Netoiu. Hai lasati-ma cu gogosile lui Cartu, ca sunt satul io de oameni precum Cartu.

JustME

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de JustME » 09 Aug 2009, 17:27

L.E. sunt curios ce sistem o sa foloseasca Mister :-D

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de OVI2806 » 09 Aug 2009, 17:29

JustME scrie:meciul este U Craiova vs Pandurii Tg Jiu nu U Craiova vs Sorin Cartu
corect

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de Ovidiu* » 09 Aug 2009, 18:01

danis scrie:Pentru cei care vor sa isi comande tricouri si esarfe Blue Angels

http://blue-angels.ro/modules.php?name= ... cle&sid=65
ucv
Sunt faine dar nu vazui si eu preturi la ele.Nu stiu cum e la altii, dar eu nu dispun de prea multe finante si ar fi interesant sa vedem si preturile.Un tricou din ala mi-as trage si eu, da' daca sunt mai scumpe decat alea ale lu' Miti nu va pot incurca.
Apropo, la esarfa dati si fata? :)(

Referitor la declaratiile lui Cartu, sunt declaratii deja obisnuite.Vrea sa destabilizeze baietii (daca poate cineva sa-i buimaceasca mai rau ca Mister), sa-i faca sa creada ca aia vor venii ca-n vacanta si sa vezi ce rup dudu' la meci.
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de 1948 » 09 Aug 2009, 18:20

Ovidiu* scrie:
danis scrie:Pentru cei care vor sa isi comande tricouri si esarfe Blue Angels

http://blue-angels.ro/modules.php?name= ... cle&sid=65
ucv
Sunt faine dar nu vazui si eu preturi la ele.Nu stiu cum e la altii, dar eu nu dispun de prea multe finante si ar fi interesant sa vedem si preturile.Un tricou din ala mi-as trage si eu, da' daca sunt mai scumpe decat alea ale lu' Miti nu va pot incurca.
Apropo, la esarfa dati si fata? :)(

Referitor la declaratiile lui Cartu, sunt declaratii deja obisnuite.Vrea sa destabilizeze baietii (daca poate cineva sa-i buimaceasca mai rau ca Mister), sa-i faca sa creada ca aia vor venii ca-n vacanta si sa vezi ce rup dudu' la meci.
misto esarfa aia cu craiova maxima si fetele jucatorilor
astia de la club fac numai oribilitati

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de alex.p » 09 Aug 2009, 20:33

JustME scrie:L.E. sunt curios ce sistem o sa foloseasca Mister :-D
Sper ca 4-2-3-1, cu Lung - Dana, Gaman, Barbu, Soava (ideal Misic, dar inca nu poate) - Dilevski, J. Nicolae - Prepelita, Wobay, Fl. Costea - Badea (M. Costea).

Afara cu stoica, baird si rose. Si urmeaza Soava cand isi revine Misic.

danis
membru
membru
Mesaje: 105
Membru din: 06 Oct 2005, 19:07

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de danis » 10 Aug 2009, 00:11

Ovidiu* scrie:
danis scrie:Pentru cei care vor sa isi comande tricouri si esarfe Blue Angels

http://blue-angels.ro/modules.php?name= ... cle&sid=65
ucv
Sunt faine dar nu vazui si eu preturi la ele.Nu stiu cum e la altii, dar eu nu dispun de prea multe finante si ar fi interesant sa vedem si preturile.Un tricou din ala mi-as trage si eu, da' daca sunt mai scumpe decat alea ale lu' Miti nu va pot incurca.
Apropo, la esarfa dati si fata? :)(

Referitor la declaratiile lui Cartu, sunt declaratii deja obisnuite.Vrea sa destabilizeze baietii (daca poate cineva sa-i buimaceasca mai rau ca Mister), sa-i faca sa creada ca aia vor venii ca-n vacanta si sa vezi ce rup dudu' la meci.
Ca sa aflati preturile tricourilor si esarfelor scrieti un e-mail cum scrie acolo si o sa aflati toate detalile care doriti sa le stiti. Ori adaugati acel id de mess. Va asigur ca , calitatea cat si pretul sunt unele pe masura. Oricum ele se fac in general membrilor si daca comandati nu se adauga nici un adaos :-)
Detin un site de Marturii Nunta cu o gama variata de marturii pentru nunta si botez

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de u2blue » 10 Aug 2009, 11:59

alex.p scrie:
JustME scrie:L.E. sunt curios ce sistem o sa foloseasca Mister :-D
Sper ca 4-2-3-1, cu Lung - Dana, Gaman, Barbu, Soava (ideal Misic, dar inca nu poate) - Dilevski, J. Nicolae - Prepelita, Wobay, Fl. Costea - Badea (M. Costea).

Afara cu stoica, baird si rose. Si urmeaza Soava cand isi revine Misic.
Oricine din universul asta este mai bun decat (soava || rose ) pe fundas stanga.
Asa ca Pisici ala sau oricine altcineva nu poare fi decat un progres.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de AdrianR » 10 Aug 2009, 16:13

JustME scrie:poate se trezeste si [miti] in al 12-lea ceas si aduce un antrenor. poate ...
[miti] nu cred ca mai are poze cu care sa-i ademeneasca, i le-a trimis pe toate lui hugo bross :cool:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Pandurii

Mesaj de PocoLoco » 10 Aug 2009, 17:20

De mâine, se vor pune în vânzare biletele pentru meciul cu Pandurii

Biletele pentru partida Universitatea Craiova - Pandurii Târgu Jiu vor fi puse în vânzare începând de mâine, 11 august, ora 12.

Tichetele se vor putea achiziţiona de la casele de bilete din incinta Complexului “Ion Oblemenco”, zona tabelei de marcaj şi de la sediul biroului de mică publicitate al cotidianului “Ediţie Specială”.

Preţurile biletelor sunt:

Peluze - 20 lei;
Tribuna II - 30 lei;
Tribuna I - 40 lei;
Tribuna 0 - 50 lei.

Preţurile abonamentelor pentru sezonul 2009 - 2010:

Tribuna A LUX - 1.500 euro;
Tribuna B - 1.000 euro;
Tribuna 0 - 300 lei;
Tribunele I A şi I B - 250 lei;
Tribuna a II-a -170 lei;
Peluze - 100 lei.

În cazul unui abonament la Tribunele I A şi I B - 250 lei, Tribuna a II-a - 170 lei şi Peluze - 100 lei - copiii sub 14 ani au reducere de 50 la sută, prezentând la achiziţionarea abonamentului certificatul de naştere, iar la meciurile cu grad de risc ridicat au acces numai dacă sunt însoţiţi de o persoană majoră.

• Copiii cu vârste între 14 şi 18 ani au reducere 25 la sută dacă la achiziţionarea abonamentului prezintă cartea de identitate (buletin).
• Pensionarii au reducere 50 la sută dacă la achiziţionarea abonamentului prezintă cuponul de pensie şi cartea de identitate (buletin).

http://www.editie.ro/new/mod.php?mod=st ... -Pandurii-

Închis