FC Brasov - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte venim de sub Tampa?

Poll ended at 21 Aug 2009, 11:43

3
17
35%
1
19
39%
0
13
27%
 
Total votes: 49

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de PoeUCV » 22 Aug 2009, 09:21

invoiri de la lucru, bani cheltuiti, nopti nedormite, frig prin trenuri si gari, lacrimi de dezamagire...PENTRU CE?

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de gsm » 22 Aug 2009, 10:25

fratilor nu gasim si noi un investitor tip bucsaru?? m-am saturat de acest mititelu. la meciul cu mediasul am invocat terenul prost, iar acum cu brasovul ca echipa gazda este una super buna, si uite asa isi bate joc de noi suporterii.

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de bur » 22 Aug 2009, 11:19

ozzy scrie:Propun sa nu mai facem topic pentru meciul urmator. Vorbesc serios, habarn n-am cu cine jucam si nici nu ma intereseaza, dar n-are sens sa mai discutam.
cea mai buna idee de pana acum !
nu e ca si cum ne-am indeparta de echipa asta fara vreun motiv solid. daca ar tine de Universitatea din Craiova sau de Primarie sau nu stiu ce institutie saraca, atunci nu as avea ce sa-i reprosez conducerii, dar cand patronul e unul inapt, orgolios, guraliv, mincinos, badaran, si multe alte astfel de "calitati", nu are rost sa ne facem sange rau.
cel mai bun lucru in momentul de fata ar fi sa incercam sa ne detasam putin de fenomenul asta. mie unu stiu ca mi-ar face un kil de bine.
I love U !

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 22 Aug 2009, 11:57

io stiu daca e cea mai buna idee? ce rezolvam? ne indepartam de echipa. si? mai rau este. nu stiu cum e la voi, insa pe mine necazurile ma apropie si mai mult de echipa. asta e. timp e destul, daca sint luate deciziile cele mai bune in urmatoarea perioada.
Am zis!!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 22 Aug 2009, 12:00

manex scrie:io stiu daca e cea mai buna idee? ce rezolvam? ne indepartam de echipa. si? mai rau este. nu stiu cum e la voi, insa pe mine necazurile ma apropie si mai mult de echipa. asta e. timp e destul, daca sint luate deciziile cele mai bune in urmatoarea perioada.
ai dreptate 100%, dar se aplica doar in cazuri de normalitate nu in cazul nostru
cand te trezesti din momentul de imbarbatare adu-ti aminte ce conducatori avem :)(
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 22 Aug 2009, 13:56

nu pot sa cred ce bine ma simt de cand am decis sa nu mai pun asa mult suflet.

cine vrea sa cumpere cartea "cum sa nu mai suferi ca un ******* pentru Craiova", sa-mi lase un PM. e ieftina :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 22 Aug 2009, 20:13

stuparu_alexandru scrie:nu pot sa cred ce bine ma simt de cand am decis sa nu mai pun asa mult suflet.

cine vrea sa cumpere cartea "cum sa nu mai suferi ca un ******* pentru Craiova", sa-mi lase un PM. e ieftina :laughing:
tu nu meriti echipa asta ba
ps: nici fratii tai :)(
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 22 Aug 2009, 20:26

nr.zece scrie:
stuparu_alexandru scrie:nu pot sa cred ce bine ma simt de cand am decis sa nu mai pun asa mult suflet.

cine vrea sa cumpere cartea "cum sa nu mai suferi ca un ******* pentru Craiova", sa-mi lase un PM. e ieftina :laughing:
tu nu meriti echipa asta ba
ps: nici fratii tai :)(
iti dau numaru` lu` frate-meu geaman, sa te iei de mana cu el sa va duceti sa sustineti echipa ca deja am impresia ca sunteti platiti de mititelu sa destabilizati linistea pe forum
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 23 Aug 2009, 07:03

nr.zece scrie:
manex scrie:io stiu daca e cea mai buna idee? ce rezolvam? ne indepartam de echipa. si? mai rau este. nu stiu cum e la voi, insa pe mine necazurile ma apropie si mai mult de echipa. asta e. timp e destul, daca sint luate deciziile cele mai bune in urmatoarea perioada.
ai dreptate 100%, dar se aplica doar in cazuri de normalitate nu in cazul nostru
cand te trezesti din momentul de imbarbatare adu-ti aminte ce conducatori avem :)(
m`ai disperat in [****] cu formularile astea ale tale... conducatori ARE echipa, clubu, nu "noi"...
D E P R A V A T U L E
u, a, viola!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 23 Aug 2009, 10:41

acu serios, parca ziceam ca craiova e a noastra.....etc. NOI AVEM, NOI CISTIGAM, NOI MINCAM BATAIE. sau cind e naspa e a lu miti, cind e misto e a noastra.
Am zis!!

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de Zapada » 23 Aug 2009, 16:57

am sperat la un egal cu ajutorul portarului, dar portarul nostru a primit 2 goluri inparabile
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 23 Aug 2009, 17:29

manex scrie:acu serios, parca ziceam ca craiova e a noastra.....etc. NOI AVEM, NOI CISTIGAM, NOI MINCAM BATAIE. sau cind e naspa e a lu miti, cind e misto e a noastra.
Craiova apartine fiecarui om care a calcat macar odata pe stadion, fiecarui om care sufera pt echipa asta si fiecarui copil care va fi educat in spiritul ei si va fi adus la stadion si se va indragosti de ea (chiar si a lu` [cenzurat]` ala de inima de leu creier de furnica :cool: ).
Eu ma refeream la actele si jucatorii care activeaza momentan, ca balaci n`a fost al lu mititelu, nici stefanescu, nici camataru, nici otet, nici neamtu, nici atatia altii. Poate acu pricepi o:
u, a, viola!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 23 Aug 2009, 17:56

trabzonspor scrie:
manex scrie:acu serios, parca ziceam ca craiova e a noastra.....etc. NOI AVEM, NOI CISTIGAM, NOI MINCAM BATAIE. sau cind e naspa e a lu miti, cind e misto e a noastra.
Craiova apartine fiecarui om care a calcat macar odata pe stadion, fiecarui om care sufera pt echipa asta si fiecarui copil care va fi educat in spiritul ei si va fi adus la stadion si se va indragosti de ea (chiar si a lu` [cenzurat]` ala de inima de leu creier de furnica :cool: ).
Eu ma refeream la actele si jucatorii care activeaza momentan, ca balaci n`a fost al lu mititelu, nici stefanescu, nici camataru, nici otet, nici neamtu, nici atatia altii. Poate acu pricepi o:
cata gargara
craiova e a lu [miti]

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 23 Aug 2009, 18:00

n-am inteles nimic. tot pe dos ai zis-o.
Am zis!!

JustME

Re: FC Brasov - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 23 Aug 2009, 18:11

1948 scrie: cata gargara
craiova e a lu [miti]
pe hartie dar hartiile alea valoreaza fix ZERO. U Craiova fara suporteri este o forma fara fond. e exact ca fotbalul fara suporteri - ZERO. ce bucurie poti sa ai ca jucator (si ca patron) cand castigi un meci si in tribune bate vantul ??

p.s. nu uitati ca exista si Clubul Sportiv Univesitatea Craiova care NU este al lui mititelu :-) din punctul meu de vedere CS Universitatea este mult mai aproape de spiritul Craiovei decat "Craiova lu` [miti] "

Închis