Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam?

Poll ended at 19 Sep 2009, 23:04

3
12
27%
1
8
18%
0
25
56%
 
Total votes: 45

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Doomsday » 20 Sep 2009, 00:06

nyk_sorin scrie:pacat ca nu pierduram la o diferenta mai mare, macar sa ne fi batut la 3-4 goluri
pacat ca nu pierdura la o ...
Ce nu sti? Tot noi suntem vinovati pentru ghinionul echipei lui [miti] .
Puteau sa ia si 10, ca Mogo tot nu avea vreo vina. Inseamna ca nu face el echipa... :o

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de _T@V_ » 20 Sep 2009, 00:10

Nervi la oficială

Pe final de meci, la tribuna oficială a apărut un incident, Fostul magazioner al clubului craiovean, Ion Împuşcătoiu, a aruncat cu un pahar de cafea spre un suporter de vârsta a treia de la tribuna 0. Spiritele au degenerat, fiind nevoie de intervenţia oamenilor de ordine. Totul s-a petrecut sub privirile lui Mititelu, care asista mohorât cum echipa sa se îndepta spre un nou eşec

Deşi s-au făcut apeluri repetate la fani să vină la stadion, pe stadionul „Ion Oblemenco“ nu s-au strâns mai mult de 3000 de olteni.
În semn de protest, galeria Craiovei nu a luat loc în tribune, ci a stat în spatele sectoarelor, iar patronul Mititelu a început să fie înjurat chiar din primul minut al jocului. „Nu mai venim niciodată la stadion. Nu avem pentru cine”, au murmurat câţiva suporteri de la tribuna 0 la golul doi al Rapidului, în timp ce scandările împotriva lui Mititelu se înteţeau.

spicuiri din Adevarul, de Marian APIPIE

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Copacul » 20 Sep 2009, 00:17

T@V scrie:Nervi la oficială

Pe final de meci, la tribuna oficială a apărut un incident, Fostul magazioner al clubului craiovean, Ion Împuşcătoiu, a aruncat cu un pahar de cafea spre un suporter de vârsta a treia de la tribuna 0. Spiritele au degenerat, fiind nevoie de intervenţia oamenilor de ordine. Totul s-a petrecut sub privirile lui Mititelu, care asista mohorât cum echipa sa se îndepta spre un nou eşec

Deşi s-au făcut apeluri repetate la fani să vină la stadion, pe stadionul „Ion Oblemenco“ nu s-au strâns mai mult de 3000 de olteni.
În semn de protest, galeria Craiovei nu a luat loc în tribune, ci a stat în spatele sectoarelor, iar patronul Mititelu a început să fie înjurat chiar din primul minut al jocului. „Nu mai venim niciodată la stadion. Nu avem pentru cine”, au murmurat câţiva suporteri de la tribuna 0 la golul doi al Rapidului, în timp ce scandările împotriva lui Mititelu se înteţeau.

spicuiri din Adevarul, de Marian APIPIE
Nu magazioneru' ci insusi marele Cristescu ne-a stropit. S-a injurat cu mai multi pe diverse teme. Eu i-am reprosat ca se fac schimbarile la telefon (cand stai intre [miti] si banca se observa lejer asta). Mi-a raspuns: "Asa si?"
C O P A C U LImagine

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blue_titan » 20 Sep 2009, 00:21

Pacala scrie:
blue_titan scrie:http://www.prosport.ro/fotbal-intern/li ... id-4914596

sa citesti si sa crezi... uite concluzia meciului
:laughing: asta e frate cu ozzy, nu stiu de ce iul injura ozzy ca parca ar fi frati :lol:
sper ca ai observat tonul ironic...

d`ampezzo

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de d`ampezzo » 20 Sep 2009, 03:44

am ajuns si eu de la meci...un singur lucru am de zis

VIVAT TRICA !!! FELICITARI !!! ucv

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Doomsday » 20 Sep 2009, 09:04

Deci pana la urma cine a dat golul? Trica sau Badea?

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de whiteLion » 20 Sep 2009, 09:07

Mititelule te-am sustinut cand a fost nevoie, dar noi nu mai putem sa sustinem mediocritatea si minciunile care ni se prezinta etapa de etapa pentru k tu nu vrei sa recunosti k ai dat gres, inseamna sa fii cel putin prost sa spui k noi suntem de vina. esti o mizerie, ai fost si vei fi, pacat de jucatori.....felicit echipa pentru k aseara s-a vazut k vrea sa joace, au atacat non stop, dar nu o sa poti sa bati niciodata daca joci k in curtea scolii, fara nici-o tactica, antrenor ZERO, .... nu o sa mai venim sa vedem pe fc mititelu, noi vrem sa vedem UNIVERSITATEA CRAIOVA, si asta nu este echipa noastra :mad:
LEGIVNEA.XIII.GEMINA, Severin!!!! La revedere!

apropo, suntem mai multi care avem abonamente la a2a, o sa trecem banii aia la pierderi.....
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Doomsday » 20 Sep 2009, 09:23

whiteLion scrie: apropo, suntem mai multi care avem abonamente la a2a, o sa trecem banii aia la pierderi.....
Si miti la plus :)(

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de whiteLion » 20 Sep 2009, 09:26

maine va dau meciul....cred k e ultimul pe care il trag..... :-x [miti]
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

iuli

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de iuli » 20 Sep 2009, 09:30

Din pacate pt noi sperantele s-au naruit aseara,Mititelu si-a etalat din nou talentul in a folosi ochelarii de cal care denatureaza realitatea si te duc in lumea viselor mai ceva ca iarba.
Ne-a batut o echipa care are cuplul de fundasi centrali ce fac obiectul unei anchete a lui Boc pt ca au 2 venituri:unul de la Rapid si o pensie pe caz de boala.
Raspunsul e simplu:ei au antrenor mediocru, noi avem o problema.
Ce n-am inteles eu aseara de ce l-ati injurat pe Florin Costea?
E vina lui ca patronul are striatii pe creier cate are noul balon din UCL?

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de 1948 » 20 Sep 2009, 09:42

lasa [miti] ca o sa va bata si timisoara si nu o sa mai vina nimeni cu alba iulia
pe aia probabil o sa ii bateti si o sa ziceti : vedeti cum jucam daca nu ne injura suporterii

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Doomsday » 20 Sep 2009, 09:59

Daca mai pierdem vreo 2 etape la rand ( si avem toate sansele ), nu-l vad prea bine pe [miti] .
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Cl4udiu » 20 Sep 2009, 10:26

mititelu a fost injurat la inceput (primele 20-25 minute) , dupa au venit jandarmii langa ei si nu prea au mai zis nimic (foarte putin in repriza a doua in special cei de la sezione , dar erau putini si nu prea se auzea asa bine )

dupa ce le-a aratat :-x celor de la tr a II a (asa am inteles , eu eram in partea opusa) , briliantul s-a injurat si cu cei de la tr I de langa oficiala in drum spre vestiare , este wobay cu 3 clase peste el , costica stie sa faca un dribling , acum s-au prins toti si daca o sa continue asa o sa-i faca concurenta lui paunel la echipa a doua a oilor

cu mogosanu antrenor trebuie sa fim multumiti daca scapam de retrogradare , asta nu are nici o treaba cu antrenoratul , e pe langa rau , nu stie sa puna jucatorii in teren si nu avem nici o idee de joc

Lung trebuie sa plece pentru ca risca sa se piarda si ar fi pacat pentru ca este un portar foarte bun , a demonstrat asta
Imagine

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de trabzonspor » 20 Sep 2009, 11:20

Doomsday scrie:Daca mai pierdem vreo 2 etape la rand ( si avem toate sansele ), nu-l vad prea bine pe [miti] .
ne`am scos, la timisoara pierdem sigur, si alba iulia nu joaca chiar prost, cre`c`o sa avem multe emotii anu asta numai ca sa scapam de retrogradare...
u, a, viola!

Masive

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Masive » 20 Sep 2009, 11:35

Copilul lui mogosanu e cu fratele meu la antrenament la fotbal. Maine o sa ma duc cu fratemeo la antrenament si o sa ii trag 2 castene lui gogsanu jr cu dedicatie pentru taso

Închis