Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam?

Poll ended at 19 Sep 2009, 23:04

3
12
27%
1
8
18%
0
25
56%
 
Total votes: 45

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de trabzonspor » 20 Sep 2009, 14:34

Masive scrie:trica jucator-antrenor.nu chiar ce am vrea noi dar mai rau decat mogosanu nu poate fi.la cum il stim pe trica...sa vedeti ce batai le da asta le vestiare..ii cocoseaza....shi unii chiar ar merita.un lucru e clar.....mititelu aduce numai antrenori gratis..iar cu trica vrea sa impuste 2 iepuri...are salariu de jucator dar e shi antrenor in acelasi timp....gratis.recunoasc ca ...nici yo nu ma gandisem la asemenea ''economie''..de bani
adrian gigi mititelu jr, esti tu ?
u, a, viola!

sf
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 11
Membru din: 03 Mar 2007, 13:32

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de sf » 20 Sep 2009, 14:56

Ultimul mare plus al echipei(pe langa atatea minusuri) mi se pare Trica. o: Nu inteleg cum poate fi atat de profesionist intr-o echipa ca a noastra¡¡¡ Sper sa nu se sature de atmosfera si sa plece.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Nea Marin » 20 Sep 2009, 15:19

E primul meci al Craiovei la care m-am uitat aproape fara nici o emotie... :mad:
Eu nu mai am iluzii cu astia. In afara de Trica, Wobay si Lung jr, restul n-au ce cauta acolo (inclusiv Mogo, Mitu, Miti si Borho).
Ata ete!
Poate echipa si clubul asta se vor reconstrui vreodata... :ruga
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de OLD-ULTRAS » 20 Sep 2009, 15:38

Nea Marin scrie:E primul meci al Craiovei la care m-am uitat aproape fara nici o emotie...
la fel a fost si pentru mine


P.S. multa :-x la mascatii care au insotit ciorile la stadion si jandarmilor care au stat in peluza sud si nu in afara stadionului
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de DarkComy » 20 Sep 2009, 16:00

OLD-ULTRAS scrie:
Nea Marin scrie:E primul meci al Craiovei la care m-am uitat aproape fara nici o emotie...
la fel a fost si pentru mine
+1 Nici macar nu m-am bucurat la goluri. Am avut putine emotii/speranta dupa golul lui Trica

P.S. TRICA = fotbalist PROFESIONIST , Dorel, Soava = jucatori de fotbal
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de rosie_cangurul » 20 Sep 2009, 17:10

Am fost la meci si cu ocazia asta mi-am facut banii pe abonament. Spectatori putini, fotbal de calitate.

In min 15 trebuia sa faca cineva o poza cu imagine dezolantei: PS goala cu jumatate de scaune lipsa, 0-2 la un meci cu Rapid. apld pt fanii rapidisti.

Se pare ca Mititelu a cam renuntat la proiectul lui. De cand au venit jucatori semiexpirati ca Soava,Badoi,Badea???Trica??? nu prea mai merge jocul echipei. Au imbatranit jucaori altadata indispensabili ca Rose si DStoica, avem un antrenor care se bate cot la cot pt ultimul loc cu d-l Sandu Tăbârcă de la Bistrita si il mai avem si pe Lung in poarta care nu are experienta necesara. Mi-a placut in schimb Barboianu care da niste centrari de superclasa.

Vazui acum la stiri ca FCostea a aratat nustiu ce semne la spectatori. Chiar daca o fi aratat nu cred ca a aratat din senin, oricum nu se face asa cv.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de trabzonspor » 20 Sep 2009, 17:54

ti`as sublinia cretinitatile din postul tau, cangur rozaliu si ret@rd@t, da` ar insemna sa citez tot postu, pana la ultima virgulita, si n`as vrea sa dublez asemenea aberatii... aplauzi rrapidistii ? tu esti pe treaba ta ? ai cazut pe planeta asta dintr`un univers paralel, mai precis din perioada de dinainte de revolutie ? Trica e semiexpirat ? inseamna ca tu stii fotbal fix cat slaninescu... Trica in cel mai rau caz sta prost la capitolul rezistenta la efort, dar in niciun caz nu e expirat, semi expirat, nici macar sfertexpirat... Tu numai peluza sud ai vazut`o goala ? Pai daca luai toti oamenii de pe stadion si`i puneai acolo si tot n`o umpleai, poate umpleai maxim jumatate, si acum exagerez pozitiv...
Apropo, Barboianu da centrari de superclasa ? Esti nebun? La ce sport ? Rugby ?

P.S. Stoica si Rose sunt indispensabili in cel mai bun caz pt repromovarea din divizia b, pt divizia a io nici macar la bistrita nu i`as vedea titulari... Stoica a facut un singur tur bun, in sezonul trecut, ajutat de dananae si de gaman, plus ca Napoli pregatea mult mai bine echipa, iar Rose n`are ce cauta in aparare, in cel mai bun caz poate fi mijlocas stanga, dar atat timp cat exista woobay in lotul asta, nici acolo n`are loc...
u, a, viola!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blue_lions » 21 Sep 2009, 02:15

@ rosie_cangurul

tu cred ca vrei sa ma omori de nervi... barboianu da centrari de superclasa?????????????? ori esti beat mort la fiecare meci ori nu intelegi scopul acestui sport. hai sa-ti explic mai clar si dupa aia poti sa-mi care ti-a placut cel mai mult

tipul de centrari posibile marca barboianu - part 1 -

1. Centrare pe jos care se opreste in primul adversar ( chiar daca acesta sare)
2. Centrare la semi-inaltime care se opreste iar in primul adversar ( chiar daca nu sare)
3. Centrarea "lunga", adica din coltul careului de 16m pana undeva in tusa pe partea opusa
4. Centrarea "lunga" prin spatele portii, aproape de linia de fund mingea trece prin spatele portii si iese in tusa pe partea opusa
5. Centrarea in forta care trece la vreo 5-10m peste poarta
6. Centrarea in bratele portarului
7. Centrarea direct in peluza , el fiind pe dreapta baga un exterior meserias care trimite mingea direct spre peluza sud/nord
8. Centrarea plutita, asemanatoare cu # 7 singura diferenta fiind faptul ca barboianu baga picorul sub minge si se lasa cat se poate de mult pe spate
9. Centrarea " la caciula" unde nu se afla nimeni, iar echipa adversa pleaca imediat pe contra-atac, partea dreapta fiind total descoperita

o sa fac un chestionar si dupa aia sa-l roage vlad rosca sa foloseasca tipul de centrare preferat de suporteri o:
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Nea Marin » 21 Sep 2009, 09:36

Ma, io cred ca asta, canguru, face misto de noi... E imposibil sa sustina cineva serios asemenea ineptii...
STIINTA SUNTEM NOI !

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de whiteLion » 21 Sep 2009, 09:50

... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de sezione » 21 Sep 2009, 10:54

seeding daca tot l-ai pus

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de whiteLion » 21 Sep 2009, 11:24

sezione scrie:seeding daca tot l-ai pus
e de la inceput pe seed
vad k trage m bine bittorrent decat utorrent, io am utorrent
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de trabzonspor » 21 Sep 2009, 11:28

whiteLion scrie:
sezione scrie:seeding daca tot l-ai pus
e de la inceput pe seed
vad k trage m bine bittorrent decat utorrent, io am utorrent
ba esti bulangiu ? nu faci seed la meciul secolului ? sa`ti fie rusine ca privezi suporterii de acest meci echivalent cu finala de champions league liverpool - ac milan (aia cu 3-3)... :cool:
u, a, viola!

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Bogho » 21 Sep 2009, 13:17

merge seed-ul. eu il am deja downloadat in proportie de 65%. O sa il las azi si maine la seed dupa care il sterg, fiindca am nevoie de spatiu pe hard disk
-

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Florin-UCV » 22 Sep 2009, 02:05

DarkComy scrie:
OLD-ULTRAS scrie:
Nea Marin scrie:E primul meci al Craiovei la care m-am uitat aproape fara nici o emotie...
la fel a fost si pentru mine
+1 Nici macar nu m-am bucurat la goluri. Am avut putine emotii/speranta dupa golul lui Trica
adica nu ai avut nici o speranta ca nu a existat nici un moment in meciul cu rapid in care sa fi dat gol Trica

Închis