Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte luam?

Poll ended at 19 Sep 2009, 23:04

3
12
27%
1
8
18%
0
25
56%
 
Total votes: 45

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de marius1ka » 14 Sep 2009, 23:04

Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

ImagineImagineImagine

Sambata 19 septembrie 2009 , ora 21:00
Stadion "Ion Oblemenco" , Craiova
Digi Sport
Imagine



Last edited by marius1ka on 14 Sep 2009, 23:08, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blondu » 14 Sep 2009, 23:07

batem 100%.sa vedeti ce cota buna o sa avem la pariuri.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de dxtr009 » 14 Sep 2009, 23:10

3 puncte

trica, f costea, soava voleu la vinclu
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de nr.zece » 14 Sep 2009, 23:11

o mare m u i e va lua echipa familiei mititelu
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Junkyard
membru
membru
Mesaje: 136
Membru din: 02 Apr 2006, 21:51

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Junkyard » 14 Sep 2009, 23:23

Bravo nea miti, tine-l pe [cenzurat] asta antrenor care nici de divizia b nu are fatza, care prin competentza lui extrema a reusit sa brambureasca tot sistemul pus la punct de Napoli, de altfel ANTRENOR ADEVARAT, ca o sa mai vin la stadion doar rudele matale si salariatii clubului, ca vor avea sarcina in fisa postului sa vina sa te aplaude la stadion...
Mie imi este greu sa privesc si la televizor cum fac spectacol cu noi echipe precum Mediasul si Iasul, dar sa mai fac efortul sa vin la stadion, pe banii mei sa vad ce???
Hai k anul asta revenim la obiectivul nostru drag: evitarea retrogradarii!!!
Mi-e rusine sa mai zic ca tin cu Craiova...
Bah ati distrus echipa asta!!! Aveam si noi un antrenor care putea face vreo performanta si l-ati matrasit si l-ati adus pe distrusul asta care ne duce la retrogradare!!!
Treziti-va!!!
Mizez pe maximum 500 de spectatori la meciul cu Rapid. Asta daca astia nu au ce face doar sa vada o executie cu public...
6 ani pierduti fara nicio performanta trebuie sa se opreasca!
mititelu GUILTY!

White&Blue
suporter
suporter
Mesaje: 628
Membru din: 28 Aug 2006, 21:01

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de White&Blue » 14 Sep 2009, 23:26

Junkyard scrie:Bravo nea miti, tine-l pe [cenzurat] asta antrenor care nici de divizia b nu are fatza, care prin competentza lui extrema a reusit sa brambureasca tot sistemul pus la punct de Napoli, de altfel ANTRENOR ADEVARAT, ca o sa mai vin la stadion doar rudele matale si salariatii clubului, ca vor avea sarcina in fisa postului sa vina sa te aplaude la stadion...
Mie imi este greu sa privesc si la televizor cum fac spectacol cu noi echipe precum Mediasul si Iasul, dar sa mai fac efortul sa vin la stadion, pe banii mei sa vad ce???
Hai k anul asta revenim la obiectivul nostru drag: evitarea retrogradarii!!!
Mi-e rusine sa mai zic ca tin cu Craiova...
Bah ati distrus echipa asta!!! Aveam si noi un antrenor care putea face vreo performanta si l-ati matrasit si l-ati adus pe distrusul asta care ne duce la retrogradare!!!
Treziti-va!!!
Mizez pe maximum 500 de spectatori la meciul cu Rapid. Asta daca astia nu au ce face doar sa vada o executie cu public...
Chiar daca sunt 700 de abonati nu e imposibil :-( Eu unul cred ca la meciul asta o sa tin abonamentul pe tusa!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de manex » 14 Sep 2009, 23:32

care merge la meci? shit
Am zis!!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de blue_titan » 14 Sep 2009, 23:39

miti, borhot... si posibil bornescu. depinde in ce parte sta.

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Doomsday » 14 Sep 2009, 23:49

manex scrie:care merge la meci? shit
Eu ucv , daca nu uit.

JustME

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de JustME » 15 Sep 2009, 00:41

nu stiu daca asta cu statul acasa este o modalitate buna de protest

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de hanky panky » 15 Sep 2009, 01:14

JustME scrie:nu stiu daca asta cu statul acasa este o modalitate buna de protest

echipa merita incurajata (ei chiar se zbat sa faca ceva)
o idee buna e sa fie incurajati din afara stadionului
numai sa nu puna [miti] mana pe banii "prostilor" care vin sa incurajeze echipa (si nici macar nu e "echipa lor")

sper la un 1-0 costea mic
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

d`ampezzo

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de d`ampezzo » 15 Sep 2009, 01:56

acum dupa atatea etape putem vorbi de jocul echipei, nu mai este primul meci de campionat

Un moment mai bun ca asta nu exista
Acum cand ai jucatori, tineri si batrani, cu experienta si legati, si nu ai antrenor
Cand ai putea sa defilezi pe flancuri cu Badoi, Dananae, Prepelita, Gingioveanu, Barboianu, Costea
Sa ai un mijloc de super contructie cu Stoica, Woobay si Trica
Sa ai fundasi de nationala cu Gaman, Barbu, Mitchell, Barboianu
Tocmai acum cand dupa 5 ani de frecat menta ... ai in sfarsit o echipa competitiva
Acum iti bati joc de ea cu un antrenor ca Mogosanu, o alta ocazie ca asta se va ivi poate niciodata sau poate peste alti 5 ani ... vom trai in mediocritate in viitor ce o echipa de pluton, fara suporteri la stadion, fara performante notabile...doar asa...sa supravietuim in A sa nu retrogradam :hai

Avatar utilizator
Junkyard
membru
membru
Mesaje: 136
Membru din: 02 Apr 2006, 21:51

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Junkyard » 15 Sep 2009, 09:12

Bah eu cred ca nu ne prindem noi de schema... mogopogo este inventatorul tacticii "focul la noi". Adica ii lasam sa creada ca suntem varza, ii lasa sa aiba ocazie la fiecare faza, la fiecare atac si cand se asteapta mai putin, PAAC! Le dam gol pe contraatac prin stralucitul varf, de fapt arma secreta a lui MogoPogo: Dina. Deocamdata inca nu i-a iesit schema dar baietii lucreaza din greu la pererfectionarea ei. Si se pare ca sunt de la meci la meci mai buni, numai ca le iese numai schema cu atacurile adversarului... [miti]
6 ani pierduti fara nicio performanta trebuie sa se opreasca!
mititelu GUILTY!

conStiinta

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de conStiinta » 15 Sep 2009, 10:24

manex scrie:care merge la meci?
daca iti mai ramane un loc in masina, ma iei si pe mine? :ruga

Oltenia1600
junior
junior
Mesaje: 78
Membru din: 10 Aug 2008, 17:16

Re: Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti

Mesaj de Oltenia1600 » 15 Sep 2009, 10:52

Nu am putut vedea meciul cu Iasi , insa am vazut rezumatul pe editie. Se vede ca nu avem antrenor dupa cum stam in aparare. Adica stam si atat. Fundasii centrali au prestatie de maxim liga a 2-a, iar ceilalti ... tot pe acolo. Lateralii permit sa se centreze de langa ei, sunt depasiti usor. Singurul care a semanat cu un fundas a fost Rose, dar nu cine stie ce. Si nici sustinere nu a avut. Dorel e greoi, neinspirat, penibil. Trebuie scos din centul apararii.
Gaman si Barboianu au fost convocati la tineret si dupa victorii facile cu d-alde Andorra le-a intrat in cap ca sunt mari fotbalisti. Ei au calitati dar ... mai e mult pana departe. Ma intreb daca are cine sa le explice asta.

Despre meciul cu Rapid ... se vehiculeaza ideea ca nu trebuie mers la meci. E o mare prostie. Cea mai mare. Nemernicul [miti] numai ce a declarat ca suporterii Craiovei sunt de rezultat. Tocmai acum avem ocazia sa demonstram ca nu e asa. Jucatorii au nevoie de sustinere, tot meciul si indiferent de scor. Injurati-l pe [miti] , cereti schimbarea antrenorului, dar sustineti pe jucatori. In primul rand pe Mihai Costea, care ar fi bine sa joace. A ratat si el cum au facut-o si altii. De fapt s-a vazut ca i-a sarit mingea din panarama aia de teren.
Acesta e momentul cel mai potrivit sa aratam ca suntem altfel decat altii. Hai Craiova !

Închis